Polskie Towarzystwo Ringo - Ogólnopolski Turniej "Warszawska Syrenka"

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Aktualności

Ogólnopolski Turniej w Ringo „Warszawska Syrenka” rozegrano 26 września 2020 r. na stadionie GKS „Świt“. Po raz drugi w tym miesiącu obiekty sportowe przy ulicy Oświatowej w Warszawie gościły czołówkę ringowców z Polski. Pogoda sprzyjała sportowej rywalizacji, zawody rozgrywano w kategoriach indywidualnych dwójkowych i trójkowych. Organizatorem mistrzostw było Warszawskie Towarzystwo Ringo.

Wyniki:

Żaczki:

  1. Barbara Jenczyk, KS Victoria Miłki
  2. Maja Orman, DKS Wisznia Mała
  3. Marysia Turkiewicz, DKS Wisznia Mała

Żacy:

  1. Marcel Grzywacz, DKS Wisznia Mała
  2. Jakub Rat, KS Victoria Miłki
  3. Kacper Lewandowski, UKS Olkowice

Młodziczki:

  1. Anna Szporko, KS Victoria Miłki
  2. Iga Osińska, UKS Goszczyn
  3. Weronika Kornaha, DKS Wisznia Mała

Młodzicy:

  1. Sylwester Grycyk, DKS Wisznia Mała
  2. Mateusz Orman, DKS Wisznia Mała
  3. Stanisław Godlewski, WTR Warszawa

Kadetki:

  1. Martyna Rydzewska, KS Victoria Miłki
  2. Aleksandra Jenczyk, KS Victoria Miłki
  3. Gabriela Dziemianowic, KS Victoria Miłki

Kadeci:

  1. Arek Połowczuk, DAR Kryniczno
  2. Jakub Jarosz, UKS Goszczyn
  3. Patryk Dąbrowsski, UKS Goszczyn

Juniorki:

  1. Amelia Ziniewicz, WTR Warszawa
  2. Ewa Gabryszewska, WTR Warszawa
  3. Jagoda Wołąkiewicz, WTR Warszawa

Juniorzy:

  1. Michał Leszczyński, WTR Warszawa
  2. Mateusz Osiecki, WTR Warszawa
  3. Grzegorz Polak, PKS Jadwiga Kraków

Kategoria otwarta kobiet:

  1. Michalina Kunecka, Legnica
  2. Alicja Godlewska, WTR Warszawa
  3. Amelia Ziniewicz, WTR Warszawa

Kategoria otwarta mężczyzn:

  1. Krzysztof Szajek, Legnica
  2. Dominik Trawczyński, Mogielnica
  3. Paweł Wangryn, Mogielnica

Seniorki:

  1. Jolanta Lawrenz, DKS Wisznia Mała
  2. Lidia Sendek, UKS Goszczyn
  3. Renata Łakomska, DAR Kryniczno

Seniorzy:

  1. Marek Gil, KS Victoria Miłki
  2. Mariusz Wangryn, UKS Goszczyn
  3. Andrzej Krawczyk, WTR Warszawa

Trójki mieszane do lat 13:

  1. Sylwester Grycyk, Weronika Kornaha, Karol Molczyk – DKS Wisznia Mała
  2. Vanessa Śniatecka, Antek Magryta, Zuzia Kasprzak – DKS Wisznia Mała
  3. Emilia Bogaczewska, Mateusz Orman, Wiktoria Wawrzyniak – DKS Wisznia Mała

Dwójki dziewcząt do lat 16:

  1. Anna Szporko, Martyna Rydzewska – KS Victoria Miłki
  2. Aleksandra Jenczyk, Gabriela Dziemianowicz – KS Victoria Miłki
  3. Julia Grzegorzewska, Wiktoria Metelska – UKS Goszczyn

Dwójki chłopców do lat 16:

  1. Jakub Jarosz, Patryk Dąbrowski – UKS Goszczyn
  2. Szymon Rumiński, Aleksander Połowczuk – DAR Kryniczno
  3. Jakub Gruszecki, Karol Wójciński – DAR Kryniczno

Dwójki mężczyzn powyżej 16 lat:

  1. Grzegorz Majerski – Kraków, Krzysztof Szajek – Legnica
  2. Cezary Godlewski – WTR Warszawa, Dominik Trawczyński – Mogielnica
  3. Adam Trawczyński, Paweł Wangryn – Mogielnica