Polskie Towarzystwo Ringo - Ogólnopolski Turniej w Ringo UKS w Jedliczu

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

2011

Po raz dwunasty rozegrano w Jedliczu ogólnopolski turniej w ringo, do startu w zawodach zgłosiła się rekordowa liczba uczestników, 130 ringowców rywalizowało w 10 kategoriach wiekowych. W turnieju udział wzięły następujące kluby z Polski: LUKS Nasiadki, ULKS „Osak” Lelis, UKS Łęk Starościński, W-MTR Bartoszyce, LUKS Tygrys, UKS „Arka” Umieszcz, SP Żarnowiec, UKS „Arka” Umieszcz, UKS Mogielnica, UKS Łubno, WTR Warszawa, UKS Jadwiga Kraków oraz MUKS „Podkarpacie” Jedlicze. Organizatorami zawodów byli MUKS "Podkarpacie" Jedlicze, Polskie Towarzystwo Ringo, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jedliczu, Gmina Jedlicze oraz Zespół Szkół Publicznych w Jedliczu.

WYNIKI XII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU RINGO W JEDLICZU – 28 maj 2011r.

ŻACZKI
1. Monika Kania – UKS „Arka” Umieszcz
2. Magdalena Podeszwa – LUKS Tygrys
3. Kamila Duszak – LUKS Nasiadki
4. Katarzyna Kudroń – SP Żarnowiec
5. Aleksandra Jankowska – W-MTR Bartoszyce
6. Izabela Kowalczyk – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
7. Eliza Łępicka – UKS Łęk Starościński
8. Katarzyna Domurad – ULKS „Osak” Lelis
9. Gabriela Zając – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
10. Klaudia Dłuska – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
11. Magdalena Podeszwa – UKS Łęk Starościński
12. Zuzanna Mrozek – SP Żarnowiec
13. Laura Gil – SP Żarnowiec
14. Weronika Woźniak – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
15. Sara Płaziak – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze

ŻACY
1. Kamil Szymbara – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
2. Wiktor Jakieła – SP Żarnowiec
3. Kamil Zając – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
4. Sebastian Szymczyk – LUKS Tygrys
5. Bartosz Goleń – SP Żarnowiec
6. Tymoteusz Och – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
7. Arkadiusz Nowak – SP Żarnowiec
8. Marcin Łępicki – LUKS Tygrys
9. Jakub Biskup – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
10. Dominik Och – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
11. Ignacy Gęsiak – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze

MŁODZICZKI
1. Oliwia Bril – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
2. Izabela Kowalczyk – LUKS Tygrys
3. Katarzyna Gładysz – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
4. Klaudia Orzołek – LUKS Nasiadki
5. Natalia Nadolna – LUKS Tygrys
6. Jagoda Biskup – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
7. Klaudia Sztaba – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
8. Karolina Wresiło – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
9. Paula Pasterczyk – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
10. Dominika Kubacka – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
11. Karolina Woźniak – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
12. Wiktoria Polak – SP Żarnowiec
13. Natalia Krygowska – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
14. Łucja Trybus – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
15. Kamila Szafran – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
16. Justyna Szymbara – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
17. Julia Bolanowska – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
18. Gabriela Faber – UKS „Arka” Umieszcz
19. Weronika Czekańska – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
20. Klaudia Nadolna – LUKS Tygrys
21. Weronika Krawczyk – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
22. Anna Ryżowicz – UKS „Arka” Umieszcz
23. Paulina Pomprowicz – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
24. Ilona Lula – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
25. Aleksandra Świdrak – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
26. Klaudia Janas – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
27. Aleksandra Gleń – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
28. Anna Sanocka – UKS „Arka” Umieszcz
29. Izabela Paradysz – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
30. Patrycja Dubiel – UKS „Arka” Umieszcz
31. Angelika Wójcik – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze

MŁODZICY
1. Konrad Surgiewicz – LUKS Nasiadki
2. Jakub Duplaga – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
3. Kacper Urbańczyk –W-MTR Bartoszyce
4. Wiktor Puławski – SP Żarnowiec
5. Robert Dąbkowski – W-MTR Bartoszyce
6. Adam Latosiak – UKS Mogielnica
7. Jakub Pitrus – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
8. Grzegorz Szopa – SP Żarnowiec
9. Wojciech Gęsiak – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
10. Adrian Lepucki – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
11. Kacper Gęsiak – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
12. Michał Wojdyła – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
13. Dawid Munia – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
14. Konrad Doniek – UKS Łubno
15. Mateusz Kania –UKS „Arka” Umieszcz
16. Grzegorz Gierlasiński – UKS Łubno
17. Damian Betlej – UKS „Arka” Umieszcz
18. Maciej Stryczniewicz – UKS Łubno
19. Adrian Wiater – UKS Łubno
20. Dominik Figlus – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
21. Adrian Kowalczyk – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
22. Kamila Haczela – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
23. Szymon Buczyński – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
24. Tomasz Bek – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
25. Dawid Dłuski – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
26. Dominik Sanocki – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
27. Patryk Lepucki – UKS Łubno
28. Jakub Pankiewicz – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
29. Karol Kania – UKS „Arka” Umieszcz
30. Oskar Sałaja – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
31. Mateusz Wiatr – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze

KADETKI
1. Anna Grala – ULKS „Osak” Lelis
2. Martyna Zdrojek – WTR Warszawa
3. Honorata Zych – Jadwiga Kraków
4. Karolina Złotucha – W-MTR Bartoszyce
5. Kinga Kabacik – LUKS Nasiadki
6. Kamila Urbańska – W-MTR Bartoszyce
7. Martyna Szymczyk – LUKS Nasiadki
8. Jadwiga Mucha – Jadwiga Kraków
9. Ewa Włodarska – UKS Mogielnica
10. Dominika Kłoszewska – WTR Warszawa
11. Klaudia Śnietka – ULKS „Osak” Lelis
12. Żaneta Jajeśnica – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
13. Ewelina Król – UKS Łubno
14. Patrycja Piskorz – UKS Łubno
15. Magdalena Rewers – Jadwiga Kraków
16. Aurelia Kowalczyk – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
17. Dominika Piskorz – UKS Łubno
18. Marlena Grajecka – UKS Łubno

KADECI
1. Piotr Pawlak – W-MTR Bartoszyce
2. Piotr Błach – UKS Mogielnica
3. Mateusz Kowalczyk – WTR Warszawa
4. Dawid Forystek – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
5. Piotr Przyborowski – WTR Warszawa
6. Augustyn Pietrzak – Jadwiga Kraków
7. Paweł Wangryn – UKS Mogielnica
8. Konrad Bil – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
9. Patryk Janicki – UKS Mogielnica
10. Patryk Brzeski – ULKS „Osak” Lelis
11. Kacper Smyka – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
12. Michał Płaziak – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
13. Patryk Warżołek – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze

DWÓJKI SZKOLNE DZIEWCZĄT DO 13 LAT
1. Oliwia Bril, Klaudia Orzołek –Jedlicze, Nasiadki
2. Paula Pasterczyk, Katarzyna Gładysz – Jedlicze
3. Natalia Nadolna, Izabela Kowalczyk – LUKS Tygrys
4. Dominika Kubacka, Jagoda Biskup – Jedlicze
5. Klaudia Nadolna, Klaudia Sztaba – LUKS Tygrys, Jedlicze
6. Aleksandra Gleń, Weronika Krawczyk – Jedlicze
7. Aleksandra Świdrak, Julia Bolanowska – Jedlicze
8. Gabriela Faber, Anna Ryżowicz – UKS „Arka” Umieszcz
9. Karolina Woźniak, Gabriela Zając – Jedlicze
10. Klaudia Janas, Izabela Paradysz – Jedlicze
11. Natalia Krygowska, Klaudia Szafran – Jedlicze
12. Angelika Wójcik, Paulina Pomprowicz – Jedlicze

DWÓJKI SZKOLNE CHŁOPCÓW DO 13 LAT
1. Adam Latosiak, Robert Dąbkowski – Mogielnica, Bartoszyce
2. Kacper Brzeski, Wiktor Puławski – Lelis, Nasiadki
3. Jakub Duplaga, Jakub Pitrus – Jedlicze
4. Konrad Surgiewicz, Kacper Urbańczyk – Nasiadki, Bartoszyce
5. Grzegorz Szopa, Dawid Munia – Żarnowiec, Jedlicze
6. Adrian Kowalczyk, Wojciech Gęsiak – Jedlicze
7. Adrian Wiater, Adrian Lepucki – Łubno, Jedlicze
8. Konrad Doniek, Grzegorz Gierlasiński – Łubno
9. Damian Betlej, Mateusz Kania – Umieszcz
10. Michał Wojdyła, Oskar Sałaja – Jedlicze
11. Adrian Lepucki, Dominik Figlus - Jedlicze
12. Maciej Stryczniewicz Karol Kania – Umieszcz
13. Szymon Buczyński, Dominik Sanocki – Jedlicze
14. Dawid Dłuski, Kamil Haczela – Jedlicze
15. Tomasz Bek, Mateusz Wiatr – Jedlicze

DWÓJKI SZKOLNE DZIEWCZĄT DO 16 LAT
1. Honorata Zych, Magdalena Rewers – Kraków
2. Martyna Szymczyk, Kinga Kabacik – Nasiadki
3. Kamila Urbańska, Karolina Złotucha – Bartoszyce
4. Anna Grala, Klaudia Śnietka – Lelis
5. Dominika Kłoszewska, Martyna Zdrojek – Warszawa
6. Dominika Piskorz, Marlena Gajecka – Łubno
7. Ewelina Król, Patrycja Piskorz – Łubno
8. Jadwiga Mucha, Ewa Włodarska – Kraków, Mogielnica

DWÓJKI SZKOLNE CHŁOPCÓW DO 16 LAT
1. Piotr Błach, Patryk Janicki – Mogielnica
2. Mateusz Kowalczyk, Piotr Przyborowski – Warszawa
3. Piotr Pawlak, Patryk Brzeski – Bartoszyce, Lelis
4. Paweł Wangryn, Augustyn Pietrzak – Mogielnica, Kraków
5. Michał Płaziak, Wojciech Gęsiak – Jedlicze
6. Kacper Smyka, Konrad Bil – Jedlicze