Polskie Towarzystwo Ringo - X Międzynarodowy Turniej w Ringo – Mińsk 2011

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

2011

X Międzynarodowy Turniej w Ringo rozegrano w Mińsku na Białorusi  w dniu 5 listopada 2011 r. w kategoriach dwójkowych. Nasi reprezentanci po sukcesach w indywidualnych  Mistrzostwach Świata spisali się również znakomicie w dwójkach, w kategorii kobiet zwyciężyły Ada Trawczyńska i Anna Wangryn, przed  Michaliną Kunecką i Paulą Sojką, trzecie miejsce na podium wywalczyły Paulina Latosiak i Magdalena Stankiewicz. Wśród mężczyzn zwyciężyli Dominik Trawczyński i Michał Suszczyński przed  parą polsko – białoruska Marek Gil i Aleksiej  Niedielka, na trzecim miejscu para białoruska Chuduk Pavel i Chuduk Viachaslau.

 

Wyniki kobiet

Group stage:

Group A:

Player

1

2

3

Victories

Points

Place

1

Nichyparuk Volha
Likhtarovich Maryia

 

11:15

15:5

1

+6

II

2

Stankiewicz Magdalena
Latosiak Paulina

15:11

 

15:5

2

+14

I

3

Human Bronwin
Reyneke Monique

5:15

5:15

 

0

-20

III

Group B:

Player

1

2

3

4

Victories

Points

Place

1

Kutasova Nataliya
Kazyreuskaya Maryia

 

5:15

15:6

15:5

2

+9

II

2

Sojka Paula
Kunecka Michalina

15:5

 

15:5

15:4

3

+31

I

3

Le Roux Nicolene
Mills Kelly-Jean

6:15

5:15

 

13:15

0

-21

IV

4

Junkova Jana
Prackova Katarina

5:15

4:15

15:13

 

1

-19

III

Group C:

Player

1

2

3

Victories

Points

Place

1

Rakava Agata
Vilchynskaya Ina

 

4:15

15:6

1

-2

II

2

Trawczyńska Ada
Wangryn Anna

15:4

 

15:5

2

+21

I

3

Podsiadly Patricia Elisabeth
Kaiser Stefanie

6:15

5:15

 

0

-19

III

Group D:

Player

1

2

3

Victories

Points

Place

1

Böttchert Melanie
Palees Aliaksandra

 

15:8

10:15

1

+2

II

2

Potgieter Lenize
Scholly Surita Marizaan

8:15

 

10:15

0

-12

III

3

Borgmann Leonie Maria
Schidelko Lydia Paulin

15:10

15:10

 

2

+10

I

 

Play-off stage:

 

Final Results:

Place

 

Player

1

POL

Trawczyńska Ada
Wangryn Anna

2

POL

Sojka Paula
Kunecka Michalina

3

POL

Stankiewicz Magdalena
Latosiak Paulina

4

BLR

Nichyparuk Volha
Likhtarovich Maryia

5

GER

Borgmann Leonie Maria
Schidelko Lydia Paulin

6

GER
BLR

Böttchert Melanie
Palees Aliaksandra

7

BLR

Kutasova Nataliya
Kazyreuskaya Maryia

8

BLR

Rakava Agata
Vilchynskaya Ina

9

RSA

Potgieter Lenize
Scholly Surita Marizaan

10

SVK

Junkova Jana
Prackova Katarina

11

GER

Podsiadly Patricia Elisabeth
Kaiser Stefanie

12

RSA

Human Bronwin
Reyneke Monique

13

RSA

Le Roux Nicolene
Mills Kelly-Jean