Polskie Towarzystwo Ringo - Ogólnopolski Turniej w Ringo - "Kurpiowski Jantar"

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Ogólnopolski Turniej w Ringo „Kurpiowski Jantar” rozegrano 16 czerwca 2012 r. w Szafarczyskach. Na koniec sezonu wiosennego ringowcy rywalizowali na ostatnim turnieju przed Mistrzostwami Polski, które w tym roku odbędą się w Opolu.  Edycja wiosenna „Kurpiowskiego Jantaru”, w towarzystwie letniego słońca pozwoliła na sprawdzenie formy przed najważniejszą imprezą w tegorocznym sezonie sportowym.

 OFICJALNE WYNIKI:

 Kategoria: żak

  1. Goc Mikołaj- UKS Mogielanka
  2. Kur Mikołaj- ULKS Białobielki
  3. Duszak Przemysław- LUKS Nasiadki

Kategoria: żaczka

  1. Kobus Katarzyna-  UKS Zalas
  2. Piersa Oliwia- ULKS Białobielki
  3. Siernicka Aleksandra- LUKS Nasiadki

Kategoria: MŁODZICZKA:

  1. Orzołek Klaudia- LUKS Nasiadki
  2. Nadolna Natalia- LUKS Tygrys Łęg Starościński
  3. Kowalczyk Izabela- LUKS Tygrys Łęg Starościński

Kategoria: MŁODZIK:

  1. Urbańczyk Kacper– W-MTR Bartoszyce
  2. Puławski Wiktor- LUKS Nasiadki
  3. Siernicki Dawid- LUKS Nasiadki

Kategoria: KADETKA:

  1. Złotucha Karolina- W-MTR Bartoszyce
  2. Szymczyk Martyna- LUKS Nasiadki
  3. Zdrojek Martyna- WTR Warszawa

Kategoria: KADET:

  1. Błach Piotr- UKS Mogielanka
  2. Wangryn Paweł- UKS Mogielanka
  3. Brzeski Patryk- ULKS Osak Lelis

Kategoria: JUNIORKA

  1. Wangryn Paulina- UKS Mogielanka
  2. Siernicka Karolina- LUKS Nasiadki
  3. Orzołek Marlena- LUKS Nasiadki

Kategoria: JUNIOR

  1. Pawlak Piotr- W-MTR Bartoszyce
  2. Brzeski Jakub- LUKS Tygrys Łęg Starościński
  3. Piersa Damian- LUKS Tygrys Łęg Starościński

KATEGORIA: DWÓJKI SZKOLNE DZIEWCZĄT DO LAT 13

  1. Orzołek Klaudia, Kowalczyk Izabela- Nasiadki/ Łęg Starościński
  2. Traczewska Jola/ Traczewska Iwona- Nasiadki
  3. Pędzich Izabela, Kaliszewska Marta- Nasiadki

KATEGORIA: DWÓJKI SZKOLNE CHŁOPCÓW DO LAT 13

  1. Urbańczyk Kacper, Mrozek Hubet- Bartoszyce/ Nasiadki
  2. Puławski Dawid, Puławski Wiktor- Nasiadki
  3. Szymański Maksymilian, Piątkowski Adam- Lelis/ Olszewka

KATEGORIA: DWÓJKI SZKOLNE DZIEWCZĄT DO LAT 16

  1. Złotucha Karolina, Urbańska Kamila- Bartoszyce
  2. Kabacik Kinga, Szymczyk Martyna- Nasiadki
  3. Milena,Ewelina Filipkowskie- Zalas

 KATEGORIA: DWÓJKI SZKOLNE CHŁOPCÓW DO LAT 16

  1. Piotr Błach, Paweł Wangryn- Mogielnica
  2. Bartosz Bloch, Artur Figatowski- Nasiadki/ Warszawa
  3. Brzeski Patryk, Konrad Surgiewicz- Lelis

KATEGORIA: DWÓJKI MIESZANE DO LAT 19

  1. Paulina Wangryn, Patryk Janicki- Mogielnica
  2. Grala Anna, Pawlak Piotr- Lelis/ Bartoszyce
  3. Siernicka Karolina, Piersa Damian- Nasiadki, Łęg Starościński