Polskie Towarzystwo Ringo - Warszawska Syrenka

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

ringoW dniu 22 września rozegrana Ogólnopolski Turniej w Ringo „Warszawska Syrenka” na stadionie WAT w Warszawie. W zawodach startowali ringowcy z Mazowsza oraz czołowe kluby z całej Polski.

Zawody dofinansowano ze środków: Ministerstwa Sportu i Turystyki i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.

Wyniki

żaczki

  1. Siernicka Ola, Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
  2. Kobus Katarzyna, Zalas
  3. Rąbkowska Emilia, Olkowice

żacy

  1. Kwiatkowski Dominik, Olkowice
  2. Kalinowski Dawid, Olkowice
  3. Dupczyk Paweł, Olkowice

młodziczki

  1. Kowalczyk Iza, Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
  2. Biskup Jagoda, Jedlicze
  3. Pędzich Iza, Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

młodzicy

  1. Urbańczyk Kacper, Bartoszyce
  2. Siernicki Dawid, Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
  3. Puławski Wiktor, Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

kadetki

  1. Urbańska Kamila, Bartoszyce
  2. Wątora Dominika, Adamów
  3. Bril Oliwia, Jedlicze

kadeci

  1. Błach Piotr, Mogielnica
  2. Bloch Bartłomiej, Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
  3. Surgiewicz Konrad, Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

juniorki

  1. Siernicka Karolina, Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
  2. Wangryn Paulina, Mogielnica

juniorzy

  1. Pawlak Piotr, Bartoszyce
  2. Kowalczyk Mateusz, Warszawa
  3. Janicki Patryk, Mogielnica

klasa otwarta kobiet

  1. Trawczyńska Ada, Mogielnica
  2. Wangryn Anna, Mogielnica
  3. Godlewska Alicja, Warszawa

klasa otwarta mężczyzn

  1. Godlewski Cezary, Warszawa
  2. Trawczyński Dominik, Mogielnica
  3. Błach Mateusz, Mogielnica

old boys

  1. Cieślak Adam, Warszawa
  2. Gil Marek, Bartoszyce
  3. Bobryk Andrzej, Warszawa

trójki szkolne do lat 13

  1. Orzołek Klaudia, Kowalczyk Iza – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo, Urbańczyk Kacper, Bartoszyce
  2. Siernicki Dawid, Pędzich Iza – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo, Biskup Jagoda, Jedlicze
  3. Dobrzyniecki Kamil, Król Angelika, Skrzeczyńska Małgorzata – Adamów

dwójki chłopców do lat 16

  1. Błach Piotr – Mogielnica, Bloch Piotr – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
  2. Puławski Wiktor, Brzeski Patryk – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
  3. Surgiewicz Konrad – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo, Sułkowski Patryk – Adamów

dwójki mieszane powyżej 16 lat

  1. Suszczyński Michał – Warszawa, Trawczyńska, Mogielnica
  2. Godlewski Cezary, Godlewska Alicja – Warszawa
  3. Trawczyński Dominik, Wangryn Paulina – Mogielnica