Ogólnopolski Drużynowy Turniej w Ringo rozegrano w Goszczynie na hali sportowej w dniu 27 października 2012 r. W zawodach startowało 110 ringowców z 12 klubów oraz reprezentacja Białorusi. Turniej drużynowy rozgrywano w sześciu kategoriach wiekowych, dziewcząt i chłopców do lat 13, dziewcząt i chłopców do lat 16 oraz kategorię otwartą kobiet i mężczyzn. Każdy mecz drużynowy składał się z trzech pojedynków: dwie gry pojedyncze i gry dwójkowej.
Organizatorem zawodów był UKS w Goszczynie. Zawody dofinansowało Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.
Organizatorzy składają podziękowania firmom Pepsi-Cola i Ferrero za napoje i słodycze.
Oficjalne wyniki
Kategoria młodzik (chłopcy do lat 13)
1. Wiktor Puławski, Kacper Brzeski – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
2. Kacper Gęsiak, Jakub Pitrus – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
3. Piotr Kamiński, Dawid Siernicki - Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
4-6. Michał Jutrowski, Szymon Zawadzak – UKS Józefosław
4-6. Dawid Kalinowski, Dominik Kwiatkowski – UKS „Błekitni” Olkowice
4-6. Damian Krawczyk, Łukasz Sowiński - UKS „Błekitni” Olkowice
7-9. Mateusz Wangryn, Patryk Tkaczyk – UKS Goszczyn
7-9. Konrad Komorowski, Patryk Kawęcki - UKS Goszczyn
7-9. Mateusz Stańczyk, Dawid Mruk - UKS Goszczyn
Kategoria młodziczki (dziewczęta do lat 13)
1. Jagoda Biskup, Katarzyna Gładysz - MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
2. Izabela Pędzich, Izabela Kowalczyk – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
3. Katarzyna Rogalska, Angelika Kalinowska – UKS „Błekitni” Olkowice
4. Małgorzata Skrzeczyńska, Angelika Król – UKS Adamów
5-6. Natalia Nader, Weronika Mirkowska – UKS „Błekitni” Olkowice
5-6. Natalia Nalewajk, Wirginia Prusaczyk – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
7-8. Monika Wangryn, Dominika Andryka – UKS Mogielnica
7-8. Dominika Pietrusińska, Oliwia Rzepka – UKS Goszczyn
Kategoria kadet (chłopcy do lat 16)
1. Patryk Brzeski, Wiktor Puławski – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
2. Piotr Błach, Mateusz Wnuk – UKS Mogielnica
3. Mateusz Sobolewski, Rafał Pakoca – Warszawskie Towarzystwo Ringo
4. Patryk Sułkowski, Jakub Dobrzaniecki – UKS Adamów
5-6. Roszkowski, Adamski – Warszawskie Towarzystwo Ringo
7-8. Michał Gawot, Adam Rożek - UKS Goszczyn
9-10. Artur Stępień, Hubert Komorowski - UKS Goszczyn
9-10. Cezary Kopczyński, Paweł Kaczmarek - UKS Goszczyn
Kategoria kadetki (dziewczęta do lat 16)
1. Oliwia Bril, Paula Pasterczak - MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
2. Julia Robak, Katarzyna Możdzyńska - Warszawskie Towarzystwo Ringo
3. Dominika Wątora, Wioletta Wrona - UKS Adamów
4. Laura Olczak, Ewelina Załęska – UKS Józefosław
5-8. Natalia Budyta, Paula Król - UKS Adamów
5-8. Szczepańska, Gęsicka - UKS Józefosław
5-8. Iwona Różańska, Aleksandra Cwajda - UKS Mogielnica
9-11. Magdalena Ślusarczyk, Aneta Kępka - UKS Goszczyn
9-11. Aleksandra Gąsiorowska, Karolina Tkaczyk - UKS Goszczyn
9-11. Anna Kot, Daria Sieradzan - UKS Goszczyn
Kategoria otwarta mężczyzn
1. Sebastian Mikutaniec, Paweł Motylewski - WTR
2. Dominik Trawczyński, Michał Suszczyński – UKS Mogielnica/WTR
3. Cezary Godlewski, Mateusz Pawłowski – WTR/ UKS Mogielnica
4-6. Andrzej Teklak, Patryk Janicki - UKS Mogielnica
4-6. Grzegorz Majerski, Michał Cygal – PKS Kraków
4-6. Andrzej Bobryk, Adam Cieslak - WTR
7-10. Igor Yaruta, Viachaslau Chuduk - Białoruś
7-10. Mateusz Błach, Piotr Błach - UKS Mogielnica
7-10. Andrzej Bobryk, Adam Cieślak - WTR
7-10. Ivan Koltun, Rastsislau Sazonau - Białoruś
Kategoria otwarta kobiet
1. Agnieszka Kłopotowska, Patrycja Mikutaniec - WTR
2. Ada Trawczyńska, Anna Wangryn – UKS Mogielnica
3. Nataliya Kutasowa, Taisiya Arynachyna - Białoruś
4. Alicja Bobryk, Alicja Rogala - WTR
5-6. Karolina Siernicka, Izabela Kowalczyk – KRT
5-6. Agata Rakava, Volga Aksianevich - Białoruś