W dniach 10-11 listopada w Łogoisku na Białorusi odbył się XI Międzynarodowy Turniej w Ringo, w dwudniowych zmaganiach uczestniczyły cztery reprezentacje, Białoruś, Polska, Ukraina i Rosja. Zawody rozgrywano w kategoriach indywidualnych i dwójkowych (junior i otwarta).
Skład reprezentacji Polski: Anna Grala, Marlena Orzołek, Ada Trawczyńska, Kamila Urbańska, Anna Wangryn, Mateusz Błach, Piotr Błach, Jakub Brzeski, Michał Cygal, Marek Gil, Grzegorz Majerski, Piotr Pawlak, Damian Piersa, Michał Suszczyński, Krzysztof Szajek, Dominik Trawczyński, Mariusz Wangryn.
Oficjalne wyniki
Kategoria otwarta mężczyzn:
Place |
|
Player |
1 |
Polska |
Trawczynski Dominik |
2 |
Białoruś |
Yaruta Igar |
3 |
Polska |
Szajek Krzysztof |
4 |
Polska |
Suszczynski Michal |
5 |
Białoruś |
Chuduk Pavel |
6 |
Polska |
Majerski Grzegorz |
7 |
Polska |
Cygal Michal |
8 |
Polska |
Blach Mateusz |
9 |
Polska |
Brzeski Jakub |
10 |
Białoruś |
Chuduk Viachaslau |
11 |
Polska |
Gil Marek |
12 |
Białoruś |
Zhebrovich Mikhail |
12 |
Białoruś |
Ermalovich Maksim |
14 |
Białoruś |
Stasheuski Aliaksei |
15 |
Białoruś |
Yalak Raman |
16 |
Białoruś |
Piersa Damian |
17 |
Białoruś |
Bychkou Aliaksandr |
18 |
Rosja |
Stephanov Vitaliy |
19 |
Białoruś |
Baibus Artsiom |
20 |
Białoruś |
Shulkevich Ivan |
21 |
Białoruś |
Sapunou Yaugen |
22 |
Białoruś |
Zaretski Eduard |
23 |
Białoruś |
Sukalin Kiryl |
24 |
Białoruś |
Kaleshka Siarhei |
25 |
Białoruś |
Sazonau Rastsislau |
26 |
Rosja |
Frolov Aleksey |
27 |
Białoruś |
Homan Siarhei |
28 |
Rosja |
Morokhin Ilya |
29 |
Ukraina |
Harmash Vyacheslav |
Kategoria otwarta kobiet:
Place |
|
Player |
1 |
Polska |
Trawczynska Ada |
2 |
Białoruś |
Vilchynskaya Ina |
3 |
Polska |
Wangryn Anna |
4 |
Białoruś |
Nichyparuk Volha |
5 |
Białoruś |
Kutasova Nataliya |
6 |
Polska |
Orzolek Marlena |
7 |
Białoruś |
Kazyreuskaya Maryia |
8 |
Białoruś |
Svotneva Maryia |
9 |
Ukraina |
Androsova Olena |
10 |
Ukraina |
Olefir Anna |
11 |
Białoruś |
Aksianevich Volha |
12 |
Ukraina |
Hornostayeva Yuliya |
13 |
Białoruś |
Yarmolik Anastasiya |
14 |
Ukraina |
Borysova Olha |
15 |
Białoruś |
Kapuza Liudmila |
Kategoria junior:
Place |
|
Player |
1 |
Polska |
Pawlak Piotr |
2 |
Polska |
Blach Piotr |
3 |
Białoruś |
Smarshchok Yaugen |
4 |
Białoruś |
Khrystaforau Aliaksandr |
5 |
Białoruś |
Mahonau Siarhei |
6 |
Białoruś |
Matseruk Aliaksandr |
7 |
Białoruś |
Kniha Dzianis |
8 |
Białoruś |
Varabyou Aliaksei |
9 |
Białoruś |
Piatkevich Kanstantsin |
10 |
Białoruś |
Siamiachka Uladzislau |
11 |
Białoruś |
Lipen Uladzislau |
12 |
Rosja |
Kolm Aleksey |
13 |
Białoruś |
Barada Illia |
14 |
Białoruś |
Paulovets Maksim |
15 |
Białoruś |
Zaitsau Aliaksandr |
16 |
Białoruś |
Kastseeu Renat |
17 |
Białoruś |
Sidareika Artsiom |
18 |
Białoruś |
Karpovich Vasil |
19 |
Białoruś |
Palchyk Andrei |
20 |
Białoruś |
Niamytau Tsimafei |
21 |
Białoruś |
Makarchuk Hleb |
22 |
Białoruś |
Bychuk Uladzislau |
Kategoria juniorki:
Place |
|
Player |
1 |
Polska |
Grala Anna |
2 |
Polska |
Urbańska Kamila |
3 |
Białoruś |
Zhdanenia Anastasiya |
4 |
Białoruś |
Varanouskaya Anastasiya |
5 |
Białoruś |
Kamyna Viktoryia |
6 |
Białoruś |
Bushkevich Darya |
7 |
Białoruś |
Kudrashova Veranika |
Dwójki mężczyzn:
Place |
Player |
|
1 |
Polska |
Trawczynsk Dominik, Suszczynsk Michal |
2 |
Białoruś |
Chuduk Viachaslau, Chuduk Pavel |
3 |
Białoruś, Polska |
Yaruta Igar, Cygal Michal |
4 |
Białoruś |
Shuliakouski Aliaksandr, Zhebrovich Mikhail |
5 |
Polska |
Gil Marek, Blach Mateusz |
5 |
Polska |
Piersa Damian, Brzeski Jakub |
7 |
Polska |
Szajek Krzysztof, Majerski Grzegorz |
8 |
Białoruś |
Koltun Ivan, Stasheuski Aliaksei |
9 |
Białoruś |
Bychkou Aliaksandr, Baibus Artsiom |
10 |
Białoruś |
Sukalin Kiryl, Ermalovich Maksim |
11 |
Białoruś |
Zaretski Eduard, Homan Siarhei |
12 |
Ukraina, Białoruś |
Harmash Vyacheslav, Kniha Dzianis |
13 |
Rosja |
Kolm Aleksey, Morokhin Ilya |
14 |
Białoruś |
Yalak Raman, Sapunou Yaugen |
15 |
Rosja |
Frolov Aleksey, Stephanov Vitaliy |
16 |
Białoruś |
Shulkevich Ivan, Kaleshka Siarhei |
Dwójki kobiet:
Place |
|
Player |
1 |
Polska |
Trawczynska Ada, Wangryn Anna |
2 |
Białoruś |
Kutasova Nataliya, Kazyreuskaya Maryia |
3 |
Białoruś |
Nichyparuk Volha, Vilchynskaya Ina |
4 |
Ukraina, Polska |
Hornostayeva Yuliya, Orzolek Marlena |
5 |
Białoruś |
Olefir Anna, Androsova Olena |
6 |
Białoruś |
Yarmolik Anastasiya, Kapuza Liudmila |
7 |
Białoruś |
Aksianevich Volha, Svotneva Maryia |
Dwójki chłopców do lat 18
Place |
Player |
|
1 |
Polska |
Pawlak Piotr, Blach Piotr |
2 |
Białoruś |
Smarshchok Yaugen, Herasimovich Artsiom |
3 |
Białoruś |
Kastseeu Renat, Kniha Dzianis |
4 |
Białoruś |
Mahonau Siarhei, Palchyk Andrei |
5 |
Białoruś |
Varabyou Aliaksei, Niamytau Tsimafei |
6 |
Białoruś |
Khrystaforau Aliaksandr, Karpovich Vasil |
7 |
Białoruś |
Siamiachka Uladzislau, Barada Illia |
8 |
Białoruś |
Paulovets Maksim, Sidareika Artsiom |
9 |
Białoruś |
Latushkin Kanstantsin, Piatkevich Kanstantsin |
Dwójki dziewcząt do lat 18
Place |
|
Player |
1 |
Polska |
Grala Anna, Urbanska Kamila |
2 |
Białoruś |
Kamyna Viktoryia, Varanouskaya Anastasiya |
3 |
Białoruś |
Zhdanenia Anastasiya, Bushkevich Darya |
4 |
Białoruś |
Budzik Ulyana, Patsevich Karalina |