Polskie Towarzystwo Ringo - XI Międzynarodowy Turniej w Ringo na Białorusi

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

W dniach 10-11 listopada w Łogoisku na Białorusi odbył się XI Międzynarodowy Turniej w Ringo, w dwudniowych zmaganiach uczestniczyły cztery reprezentacje, Białoruś, Polska, Ukraina i Rosja. Zawody rozgrywano w kategoriach indywidualnych i dwójkowych (junior i otwarta).

Skład reprezentacji Polski: Anna Grala, Marlena Orzołek, Ada Trawczyńska, Kamila Urbańska, Anna Wangryn, Mateusz Błach, Piotr Błach, Jakub Brzeski, Michał Cygal, Marek Gil, Grzegorz Majerski, Piotr Pawlak, Damian Piersa, Michał Suszczyński, Krzysztof Szajek, Dominik Trawczyński, Mariusz Wangryn.

Oficjalne wyniki

Kategoria otwarta mężczyzn:

Place

 

Player

1

Polska

Trawczynski Dominik

2

Białoruś 

Yaruta Igar

3

Polska 

Szajek Krzysztof

4

Polska

Suszczynski Michal

5

Białoruś  

Chuduk Pavel

6

Polska

Majerski Grzegorz

7

Polska

Cygal Michal

8

Polska

Blach Mateusz

9

Polska

Brzeski Jakub

10

Białoruś  

Chuduk Viachaslau

11

Polska

Gil Marek

12

 Białoruś

Zhebrovich Mikhail

12

 Białoruś

Ermalovich Maksim

14

 Białoruś

Stasheuski Aliaksei

15

Białoruś  

Yalak Raman

16

 Białoruś

Piersa Damian

17

 Białoruś

Bychkou Aliaksandr

18

Rosja 

Stephanov Vitaliy

19

 Białoruś

Baibus Artsiom

20

Białoruś

Shulkevich Ivan

21

Białoruś

Sapunou Yaugen

22

Białoruś

Zaretski Eduard

23

Białoruś

Sukalin Kiryl

24

Białoruś

Kaleshka Siarhei

25

Białoruś

Sazonau Rastsislau

26

Rosja 

Frolov Aleksey

27

Białoruś

Homan Siarhei

28

Rosja 

Morokhin Ilya

29

Ukraina 

Harmash Vyacheslav

 Kategoria otwarta kobiet:

Place

 

Player

1

 Polska

Trawczynska Ada

2

Białoruś 

Vilchynskaya Ina

3

 Polska

Wangryn Anna

4

Białoruś  

Nichyparuk Volha

5

Białoruś

Kutasova Nataliya

6

 Polska

Orzolek Marlena

7

 Białoruś

Kazyreuskaya Maryia

8

 Białoruś

Svotneva Maryia

9

 Ukraina

Androsova Olena

10

Ukraina 

Olefir Anna

11

Białoruś 

Aksianevich Volha

12

Ukraina

Hornostayeva Yuliya

13

Białoruś 

Yarmolik Anastasiya

14

Ukraina

Borysova Olha

15

Białoruś 

Kapuza Liudmila

 Kategoria junior:

Place

 

Player

1

Polska 

Pawlak Piotr

2

Polska 

Blach Piotr

3

 Białoruś

Smarshchok Yaugen

4

 Białoruś

Khrystaforau Aliaksandr

5

Białoruś

Mahonau Siarhei

6

Białoruś

Matseruk Aliaksandr

7

Białoruś

Kniha Dzianis

8

Białoruś

Varabyou Aliaksei

9

Białoruś

Piatkevich Kanstantsin

10

Białoruś

Siamiachka Uladzislau

11

Białoruś

Lipen Uladzislau

12

Rosja 

Kolm Aleksey

13

Białoruś

Barada Illia

14

Białoruś

Paulovets Maksim

15

Białoruś

Zaitsau Aliaksandr

16

Białoruś

Kastseeu Renat

17

Białoruś

Sidareika Artsiom

18

Białoruś

Karpovich Vasil

19

Białoruś

Palchyk  Andrei

20

Białoruś

Niamytau Tsimafei

21

Białoruś

Makarchuk Hleb

22

Białoruś

Bychuk Uladzislau

 Kategoria juniorki:

Place

 

Player

1

 Polska

Grala Anna

2

 Polska

Urbańska Kamila

3

Białoruś 

Zhdanenia Anastasiya

4

Białoruś

Varanouskaya Anastasiya

5

Białoruś

Kamyna Viktoryia

6

Białoruś

Bushkevich Darya

7

Białoruś

Kudrashova Veranika

 Dwójki mężczyzn:

Place

 

Player

1

Polska 

Trawczynsk Dominik, Suszczynsk Michal

2

Białoruś 

Chuduk Viachaslau, Chuduk Pavel

3

 Białoruś, Polska

Yaruta Igar, Cygal  Michal

4

 Białoruś

Shuliakouski Aliaksandr, Zhebrovich Mikhail

5

 Polska

Gil  Marek, Blach Mateusz

5

 Polska

Piersa Damian, Brzeski Jakub

7

Polska

Szajek Krzysztof, Majerski Grzegorz

8

Białoruś

Koltun Ivan, Stasheuski Aliaksei

9

Białoruś

Bychkou Aliaksandr, Baibus Artsiom

10

Białoruś

Sukalin Kiryl, Ermalovich Maksim

11

Białoruś

Zaretski Eduard, Homan Siarhei

12

Ukraina, Białoruś

Harmash Vyacheslav, Kniha Dzianis

13

Rosja

Kolm Aleksey, Morokhin Ilya

14

Białoruś

Yalak Raman, Sapunou Yaugen

15

Rosja

Frolov Aleksey, Stephanov Vitaliy

16

Białoruś

Shulkevich Ivan, Kaleshka Siarhei

 Dwójki kobiet:

Place

 

Player

1

Polska 

Trawczynska Ada, Wangryn Anna

2

Białoruś 

Kutasova Nataliya, Kazyreuskaya Maryia

3

Białoruś

Nichyparuk Volha, Vilchynskaya Ina

4

 Ukraina, Polska

Hornostayeva Yuliya, Orzolek Marlena

5

Białoruś

Olefir Anna, Androsova Olena

6

Białoruś

Yarmolik Anastasiya, Kapuza Liudmila

7

Białoruś

Aksianevich Volha, Svotneva Maryia

 Dwójki chłopców do lat 18

Place

 

Player

1

 Polska

Pawlak Piotr, Blach Piotr

2

Białoruś 

Smarshchok Yaugen, Herasimovich Artsiom

3

Białoruś

Kastseeu Renat, Kniha Dzianis

4

Białoruś

Mahonau Siarhei, Palchyk  Andrei

5

Białoruś

Varabyou Aliaksei, Niamytau Tsimafei

6

Białoruś

Khrystaforau Aliaksandr, Karpovich Vasil

7

Białoruś

Siamiachka Uladzislau, Barada Illia

8

Białoruś

Paulovets Maksim, Sidareika Artsiom

9

Białoruś

Latushkin Kanstantsin, Piatkevich Kanstantsin

 Dwójki dziewcząt do lat 18

Place

 

Player

1

 Polska

Grala Anna, Urbanska Kamila

2

 Białoruś

Kamyna Viktoryia, Varanouskaya Anastasiya

3

Białoruś

Zhdanenia Anastasiya, Bushkevich Darya

4

Białoruś

Budzik Ulyana, Patsevich Karalina