Polskie Towarzystwo Ringo - Ogólnopolski Turniej w Ringo ”Warszawska Syrenka”

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Ogólnopolski Turniej w Ringo ”Warszawska Syrenka” W dniu 21 września 2013 r. na stadionie WAT w Warszawie, rozegrano Ogólnopolski Turniej w Ringo „Warszawska Syrenka”. W zawodach startowali ringowcy z Mazowsza oraz czołowe kluby z całej Polski.

 

{besps}stories/galeria/2013/warszawska_syrenka{/besps}

Wyniki:

Żaczki

1)      Emilia Rąbkowska – Olkowice

2)      Amelia Gromek – KTR

3)      Klaudia Tula – Olkowice

Żacy

1)      Kacper Dąbrowski – Mogielnica

2)      Michał Janocha – Jedlicze

3)      Karol Maciejowski – Jedlicze

Młodziczki

1)      Jagoda Biskup – Jedlicze

2)      Weronika Krawczyk – Jedlicze

3)      Iza Pędzich – KTR

Młodzicy

1)      Kacper Brzeski – KTR

2)      Kacper Gesiak – Jedlicze

3)      Michał Grochowski – Adamów

Kadetki

1)      Dominika Wątora - Adamów

2)      Magda Rewers – Kraków

3)      Katarzyna Gładysz – Jedlicze

Kadeci

1)      Patryk Brzeski – KTR

2)      Piotr Błach – Mogielnica

3)      Paweł Wangryn – Mogielnica

Juniorki

1)      Paulina Wangryn – Mogielnica

2)      Anna Grala – KTR

3)      Ada Kot – Mogielnica

Juniorzy

1)      Piotr Pawlak – Bartoszyce

2)      Dawid Kosztowny – Warszawa

3)      Artur Pieńkos – Warszawa

Klasa otwarta kobiet

1)      Ada Trawczyńska – Mogielnica

2)      Michalina Kunecka – Legnica

3)      Anna Wangryn – Mogielnica

Klasa otwarta mężczyzn

1)      Dominik Trawczyński – Mogielnica

2)      Andrzej Teklak – Mogielnica

3)      Michał Suszczyński – Warszawa

Amazonki

1)      Katarzyna Izydorczyk – KTR

2)      Helena Bobryk – Warszawa

3)      Urszula Wrońska – Warszawa

Old Boy

1)      Mariusz Wangryn – Goszczyn

2)      Paweł Motylewski – Warszawa

3)      Marek Gil – Bartoszyce

Trójki mieszane do 13 lat

1)      Iza Pędzich / Sandra Szymczyk / Adam Piątkowski – KTR

2)      Dominika Andryka / Monika Wangryn / Jakub Martyniak – Mogielnica

3)      Klaudia Duszak / Dawid Siernicki / Kacper Brzeski – KTR

Dwójki dziewcząt do 16 lat

1)      Jagoda Biskup / Katarzyna Gładysz – Jedlicze

2)      Dominika Wątora / Natalia Budyta – Adamów

3)      Sylwia Kopeć / Lidia Kamińska – KTR

Dwójki chłopców do 16 lat

1)      Piotr Błach / Paweł Wangryn – Mogielnica

2)      Patryk Brzeski / Konrad Surgiewicz – KTR

3)      Patryk Sułkowski / Łukasz Sowiński – Adamów

Dwójki mieszane powyżej 16 lat

1)      Ada Trawczyńska / Michał Suszczyński – Mogielnica/Warszawa

2)      Ada Kot / Andrzej Teklak – Mogielnica

3)      Paulina Wangryn / Dominik Trawczyński - Mogielnica