Polskie Towarzystwo Ringo - Ogólnopolski Halowy Turniej w Ringo

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

ringoW dniach 28 lutego i 1 marca 2014 r. w Mogielnicy rozegrano Ogólnopolski Halowy Turniej w Ringo, który rozpoczął rywalizację ringowców w bieżącym roku. W pierwszym dniu sportowych zmagań rywalizowali żacy, młodziczki, młodzicy, kadetki i kadeci, oraz trójki mieszane do lat 13 i trójki mieszane do lat 16, w drugim juniorzy, juniorki i kategoria otwarta kobiet i mężczyzn.

 Wyniki oficjalne: (pierwsza trójka)

Żacy

  1. Piotr Maj – Warmińsko – Mazurskie Towarzystwo Ringo w Bartoszycach
  2. Marcel Grzywnowicz - Mazurskie Towarzystwo Ringo w Bartoszycach
  3. Kacper Dąbrowski – UKS Kozietuły

Młodziczki

  1. Weronika Dubczyk – UKS „Błękitni” Olkowice
  2. Karolina Nobis - UKS „Błękitni” Olkowice
  3. Łucja Baranowska – UKS Goszczyn

Młodzicy

  1. Mateusz Wangryn - UKS Goszczyn
  2. Dawid Kalinowski – UKS „Błękitni” Olkowice
  3. Mikołaj Goc – UKS Mogielnica

Kadetki

  1. Monika Wangryn - UKS Mogielnica
  2. Sandra Szymczyk – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
  3. Magdalena Kaźmierska - UKS Mogielnica

Kadeci

  1. Konrad Surgiewicz - Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
  2. Bartłomiej Bloch - Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
  3. Hubert Komorowski – UKS Goszczyn

Juniorki

  1. Magdalena Rewers - PKS "Jadwiga" Kraków
  2. Karolin Siernicka - Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
  3. Sandra Szymczyk – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

Juniorzy

  1. Piotr Pawlak – Warmińsko – Mazurskie Towarzystwo Ringo w Bartoszycach
  2. Paweł Wangryn - UKS Mogielnica
  3. Konrad Surgiewicz - Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

Otwarta Kobiet

  1. Adriana Paszko – Warmińsko – Mazurskie Towarzystwo Ringo w Bartoszycach
  2. Paulina Wangryn - UKS Mogielnica
  3. Karolin Siernicka - Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

Otwarta Mężczyzn

  1. Andrzej Teklak - UKS Mogielnica
  2. Michał Cygal - PKS "Jadwiga" Kraków
  3. Grzegorz Majerski - PKS "Jadwiga" Kraków

Trójki szkolne do lat 13

  1. Łucja Baranowska, Martyna Kot, Mateusz Wangryn – UKS Goszczyn

Trójki szkolne do lat 16

  1. Dominika Pietrusińska, Hubert Komorowski, Adam Rożek – UKS Goszczyn

Trójki powyżej lat 16

  1. Adriana Paszko, Paulina Wangryn, Piotr Pawlak - Bartoszyce, Mogielnica, Bartoszyce

 {besps}stories/galeria/2014/Mogielnica_II_2014{/besps}