Polskie Towarzystwo Ringo - Ringo w Republice Południowej Afryki

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Międzynarodowy turniej w ringo rozegrano w Republice Południowej Afryki w miejscowości Vereeniging, 30 marca 2014 r. W turnieju deblowym rywalizowało 38 ringowców z Białorusi, Niemiec, Indii i Republiki Południowej Afryki. W zawodach nie uczestniczyli polscy ringowcy, wysokie koszty podróży  do RPA były przyczyną naszej absencji. Pod nieobecność naszych reprezentantów tryumfowali nasi wschodni sąsiedzi Białorusini, wśród kobiet zwyciężyła para Maryia Konan i Natalia Kutasova, a wśród mężczyzn Andrei Konan i Igor Yaruta.

Filmy:

Ringo 1     Ringo 2

__

Zdjęcia wkrótce!

Szczegółowe wyniki Kobiet

1 BLR, Maryia Konan,Natalia Kutasova
2 BLR, Ina Vilchynskaya, Alexandra Henava
3 GER, Stefanie Kaiser, Michaela Guthling
4 GER, Lydia Schidelko, Leonie Borgman
5 GER, Vera Vollhase, Alexandra Boelsen
6 IND, Ramadevi Dasari, Chandana Kaleekal
7 IND, Amrutha Vitayan, Renuka Wyawahare
8 RSA, Theresa Elwood, Diana De Koning
9 RSA, Nicole Van Den Merwe, Marce Stroh

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa A

# Team 1 2 3 Won Diff Pos
1 GER
Lydia Schidelko
Leonie Borgman
x 15:1 15:10 2 19 1
2 RSA
Theresa Elwood
Diana De Koning
1:15  x 8:15 0 -21 3
3 IND
Ramadevi Dasari
Chandana Kaleekal
10:15 15:8  x 1 2 2

Grupa B

# Team 1 2 3 Won Diff Pos
1 GER
Vera Vollhase
Alexandra Boelsen
 x 15:13 15:5 2 12 1
2 BLR
Ina Vilchynskaya
Alexandra Henava
13:15 x 15:5 1 -8 2
3 IND
Amrutha Vitayan
Renuka Wyawahare
5:15 5:15  x 0 -20 3

Grupa C

# Team 1 2 3 Won Diff Pos
1 GER
Stefanie Kaiser
Michaela Guthling
 x 8:15 15:7 1 1 2
2 BLR
Maryia Konan
Natalia Kutasova
15:8 x 15:7 2 15 1
3 RSA
Nicole Van Den Merwe
Marce Stroh
7:15 7:15 x 0 -16 3

 

Play off    
A1 GER :  Lydia Schidelko / Leonie Borgman 15
B2 BLR : Ina Vilchynskaya / Alexandra Henava 17
       
B1 GER : Vera Vollhase / Alexandra Boelsen 13
C2 GER : Stefanie Kaiser / Michaela Guthling 15
       
C1 BLR : Maryia Konan / Natalia Kutasova 15
A2 IND : Ramadevi Dasari / Chandana Kaleekal 12

Finał

# Team 1 2 3 Won Diff Pos
1 BLR
Ina Vilchynskaya
Alexandra Henava
 x 5:15 11:15 0 -14 3
2 GER
Stefanie Kaiser
Michaela Guthling
15:5  x 15:13 2 12 1
3 BLR
Maryia Konan
Natalia Kutasova
15:11 13:15 x 1 2 2

 

 Szczegółowe wyniki mężczyzn

1 BLR
Andrei Konan
Igor Yaruta
2 BLR
Ivan Koltun
Rastsislau Sazonau
3 GER
Sascha Schneider
Michael Kaiser
4 GER
Timo Hufnagel
Jurgen Ottel
5 GER
Julian Sauck
Maximilian Speicher
6 IND
Sornavel
Rakesh
7 IND
Anu Prakesh
Santhosh Kumar
8 IND
Govindarajan Kumar
Mariyappan Pandarina
9 RSA
Jaco Du Toit
Rowan Van Tonder
10 RSA
Theuns Kruger
Pail Rawlins

Grupa A

# Team 1 2 3 Won Diff Pos
1 BLR
Ivan Koltun
Rastsislau Sazonau
 X 15:12 11:15 1 -1 2
2 GER
Julian Sauck
Maximilian Speicher
12:15  X 13:15 0 -5 3
3 IND
Govindarajan Kumar
Mariyappan Pandarina
15:11 15:13 X 2 6 1

Grupa B

# Team 1 2 3 4 Won Diff Pos
1 BLR
Andrei Konan
Igor Yaruta
 X 15:3 15:4 15:8 3 30 1
2 GER
Timo Hufnagel
Jurgen Ottel
3:15 X 9:15 5:15 0 -28 4
3 RSA
Theuns Kruger
Pail Rawlins
4:15 15:9 X 9:15 1 -11 3
4 IND
Anu Prakesh
Santhosh Kumar
8:15 15:5 15:9 X 2 9 2

Grupa C

# Team 1 2 3 Won Diff Pos
1 GER
Sascha Schneider
Michael Kaiser
X 15:11 17:16 2 5 1
2 RSA
Jaco Du Toit
Rowan Van Tonder
11:15 X 13:15 0 -6 3
3 IND
Sornavel
Rakesh
16:17 15:13  X 1 1 2

 

Play off    
A1 IND : Govindarajan Kumar / Mariyappan Pandarina 9
B2 IND : Anu Prakesh / Santhosh Kumar 15
       
B1 BLR : Andrei Konan / Igor Yaruta 15
C2 IND : Sornavel / Rakesh 6
       
C1 GER : Sascha Schneider / Michael Kaiser 11
A2 BLR : Ivan Koltun / Rastsislau Sazonau 15

 

Finał

# Team 1 2 3 Won Diff Pos
1 IND
Anu Prakesh
Santhosh Kumar
X 15:12 8:15 1 -4 2
2 BLR
Ivan Koltun
Rastsislau Sazonau
12:15 X 12:15 0 -6 3
3 BLR
Andrei Konan
Igor Yaruta
15:8 15:12 X 2 10 1