Polskie Towarzystwo Ringo - VIII Ogólnopolski Turniej w Ringo "Kurpiowski Jantar"

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

VIII Ogólnopolski Turniej w Ringo Kurpiowski Jantar odbył się 14 czerwca 2014 roku na nowym stadionie Zespołu Szkół w Lelisie, W otoczeniu kurpiowskiej puszczy rywalizowało ponad 130 ringowców, był to ostatni sprawdzian przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski w Ringo.

Oficjalne wyniki

 

Kategorie indywidualne:
 Żak:
1. Piotr Maj - Warmińsko-Mazurskie Towarzystwo Ringo (Bartoszyce)
2. Marcel Grzywnowicz- Mazurskie Towarzystwo Ringo (Bartoszyce)
3. Paweł Sieruta- ULKS „Białobielki”- Białobiel
Żaczka:
1. Kaja Laćkowska- Kurpiowskie Towarzystwom Ringo
2. Pędzich Kinga- Kurpiowskie Towarzystwom Ringo
3. Tercjak Patrycja- ULKS „Białobielki”- Białobiel

Młodzik:
1. Mateusz Wangryn - UKS Goszczyn
2. Jakub Brelski – UKS Goszczyn
3. Pliszka Piotr- Kurpiowskie Towarzystwom Ringo
Młodziczka:
1. Baranowska Łucja- UKS Goszczyn
2. Gromek Amelia- Kurpiowskie Towarzystwom Ringo
3. Duszak Kamila- Kurpiowskie Towarzystwom Ringo

Kadetka:
1. Pędzich Izabela- Kurpiowskie Towarzystwom Ringo (Nasiadki)
2. Monika Wangryn- UKS Mogielnica
3. Zuzanna Leszczyńska – Warszawskie Towarzystwo Ringo

Kadet:
1. Konrad Surgiewicz- Kurpiowskie Towarzystwom Ringo
2. Bartosz Bloch - Kurpiowskie Towarzystwom Ringo
3. Kacper Urbańczyk- Warmińsko-Mazurskie Towarzystwo Ringo (Bartoszyce)
Juniorka:
1. Melania Kamińska- Kurpiowskie Towarzystwom Ringo
2. Anna Grala - Kurpiowskie Towarzystwom Ringo
3. Ada Kot – UKS Mogielnica
Junior:
1. Piotr Pawlak- Warmińsko-Mazurskie Towarzystwo Ringo (Bartoszyce)
2. Patryk Brzeski- Kurpiowskie Towarzystwom Ringo
3. Piotr Błach -  UKS Mogielnica

Kategorie drużynowe:
Trójki mieszane do lat 13:
1.Łucja Baranowska/ Mateusz Wangryn/ Jakub Brelski- UKS Goszczyn
2.Kamila Duszak/ Roksana Prusaczyk/ Janusz Marzewski- KTR „Jantar”
3.Amelia Gromek/ Przemysław Duszak/ Sebastian Kamińska-  KTR „Jantar”

Dwójki szkolne chłopców do lat 16:
1.Wiktor Puławski/ Konrad Surgiewicz- KTR „Jantar”
2.Kacper Brzeski/ Bartosz Bloch- KTR „Jantar”
3.Hubetr Komorowski/ Paweł Piotrowski – UKS Goszczyn

Dwójki szkolne dziewcząt do lat 16:
1. Izabela Pędzich/ Izabela Kowalczyk – KTR  „Jantar”
2. Zuzanna Leszczyńska/ Barbara Bycina- WTR Warszawa
3. Julita Łubińska/ Alicja Goc-  UKS Mogielnica

Dwójki mieszane do lat 19:
1. Klaudia Orzołek/ Patryk Brzeski- KTR „Jantar”
2. Piotr Pawlak/ Emilia Szarek- W-MTR Bartoszyce
3. Dawid Kosztowny/ Zuzanna Leszczyńska-  WTR Warszawa

TURNIEJ TOWARZYSZĄCY:
Grupa młodsza:
1. Wołosz Konrad-Olszewka
2. Łępicka Małgorzata- Łęg Starościński
3. Patryk Kosek- Dąbrówka, Pędzich Dominik- Nasiadki
Grupa starsza:
1. Łępicki Emanuel- Łęg Starościński
2. Łępicka Izabela- Łęg Starościński
3. Grochocki Mateusz- Łęg Starościński, Łępicki Krzysztof- Łęg Starościński


Nagrodę główną „Kurpiowski Jantar” dla najlepszej zawodniczki i najlepszego zawodnika turnieju zdobyli:
Izabela Pędzich- KTR „Jantar”, Mateusz Wangryn- UKS Goszczyn

{besps}stories/galeria/2014/lelis_14czerwca{/besps}