Polskie Towarzystwo Ringo - XIII Memoriał im. Włodzimierza Strzyżewskiego w Ringo

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Po raz trzynasty rozgrywano zawody sportowe w ringo organizowane w celu uczczenia pamięci twórcy ringo, wybitnego sportowca Włodzimierza Strzyżewskiego, który pozostawił w testamencie atrakcyjną grę.

Te prestiżowe zawody zorganizowano 30 sierpnia 2014 r. w Warszawie na stadionie WAT, zgromadziły najlepszych ringowców z czołowych klubów ringo oraz reprezentację Białorusi. Całodniowa rywalizacja w  20 kategoriach indywidualnych, trójkowych i dwójkowych, dostarczyła wiele emocji i sportowych wrażeń. Świetną formę sportową prezentowali wszyscy ringowcy włącznie z  najstarszymi uczestnikami turnieju którzy przed laty rywalizowali z Włodzimierzem Strzyżewskim, ich sportowa pasja i niesamowity zapał do gry w ringo zasługuje na ogromne brawa.

Oficjalne wyniki

Żaczki
1) Kinga Pędzich – KTR Jantar
2) Anna Kęsek – PKS Jadwiga
3) Gabriela Portka – PKS Jadwiga
Żacy
1) Marcel Grzywnowicz – WMTR Bartoszyce
2) Sebastian Portka – PKS Jadwiga
Młodziczki
1) Kamila Duszak – KTR Jantar
2) Łucja Baranowska – UKS Goszczyn
3) Roksana Prusaczyk – KTR Jantar
Młodzicy
1) Mateusz Wangryn – UKS Goszczyn
2) Igor Henclok – PKS Jadwiga
3) Mateusz Jachna – WMTR Bartoszyce
Kadetki
1) Sandra Szymczyk – KTR
2) Izabela Pędzich – KTR
3) Karina Kopeć – KTR
Kadeci
1) Konrad Surgiewicz – KTR
2) Bartosz Bloch – KTR
3) Kacper Urbańczyk – WMTR
Juniorki
1) Magdalena Rewers – PKS Jadwiga
2) Zuzanna Leszczyńska – WTR
3) Ada Kot – UKS Mogielnica
Juniorzy
1) Patryk Brzeski – KTR
2) Piotr Pawlak – WMTR
3) Piotr Błach – UKS Mogielnica
Klasa Otwarta Kobiet
1) Ada Trawczyńska – UKS Mogielnica
2) Paula Sojka – Wrocław
3) Adriana Paszko – WMTR
Klasa Otwarta Mężczyzn
1) Cezary Godlewski – WTR
2) Pavel Chuduk – Białoruś
3) Andrzej Teklak – UKS Mogielnica
Amazonki
1) Agnieszka Kłopotowska – WTR
2) Alicja Godlewska – WTR
3) Barbara Kuklińska – WTR
Old-boy
1) Paweł Motylewski – WTR
2) Adam Cieślak – WTR
3) Piotr Żemantowski – WTR
Seniorzy
1) Marek Gil – WMTR
2) Ivan Koltun – Białoruś
3) Marek Warecki – WTR
Weteranki
1) Wanda Michalak – Wrocław
2) Sylwia Smilgin-Kamińska – KTR
3) Helena Bobryk - WTR
Weterani I
1) Ryszard Flejszar – Legnica
2) Jan Jóźwik – Legnica
3) Janusz Stolarkiewicz – WMTR
Weterani II
1) Władysław Kolanowski – Legnica
2) Józef Krakowiak – WTR
3) Włodzimierz Starosta – WTR
Trójki mieszane do lat 13
1) Łucja Baranowska; Martyna Kot; Mateusz Wangryn – UKS Goszczyn
2) Kamila Duszak; Roskana Prusaczyk; Przemysław Duszak – KTR
3) Gabriela Kęsek; Jakub Kęsek; Igor Henclok – PKS Jadwiga
Dwójki dziewcząt do lat 16
1) Sylwia Kopeć; Sandra Szymczyk – KTR
2) Julia Łubińska; Monika Wangryn – Mogielnica
3) Karina Kopeć; Kinga Szewczyk – KTR
Dwójki chłopców do lat 16
1) Bartosz Bloch; Kacper Urbańczyk – KTR / WMTR
2) Konrad Surgiewicz; Kacper Brzeski – KTR
3) Grzegorz Leszczyński; Aleksander Świątek – WTR
Dwójki mieszane – klasa otwarta
1) Ada Paszko / Daniel Mikutaniec – WMTR/Legnica
2) Anna Wangryn /Krzysztof Szajek – Mogielnica/Legnica
3) Natalia Kutasova / Pavel Chuduk – Białoruś

Więcej ciekawych zdjęć na stronie internetowej Dzielnicy Bemowo klik

{besps}stories/galeria/2014/memorial_2014{/besps}