Polskie Towarzystwo Ringo - Ogólnopolski drużynowy turniej w ringo

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

UKS w Mogielnicy – był organizatorem  Ogólnopolskiego Drużynowego Turnieju w Ringo z udziałem reprezentacji Białoruskiej Federacji w Ringo. W dniu 11 października na kompleksie sportowym im. Jana Pawła II, dwanaście klubów rywalizowało w turnieju drużynowym w sześciu kategoriach wiekowych, piękna słoneczna pogoda sprzyjała sportowej rywalizacji i osiąganiu wysokich wyników sportowych. Turniej był doskonałą okazją do sprawdzenia formy sportowej przed zbliżającymi się drużynowymi mistrzostwami Polski.

Wyniki (pierwsza trójka)

Chłopcy do lat 13 

1. Goc Mikołaj              - UKS Mogielnica

    Dąbrowski Kacper     - UKS Mogielnica

2. Wnuk Kacper            - UKS Mogielnica

    Duszyński Gabriel    - UKS Mogielnica

3. Duszak Przemysław  - KTR

    Kamiński Sebastian   -KTR

Dziewczęta do lat 13

1. Prusaczyk Roksana     -KTR

    Duszak Kamila            -KTR

2. Szewczyk Kinga          -KTR

    Chochlewicz Beata      -UKS Goszczyn

3. Baranowska Łucja       - UKS Goszczyn

    Kot Martyna                - UKS Goszczyn

Chłopcy do lat 16

1. Surgiewicz Konrad      - KTR

    Brzeski Kacper            - KTR

2. Komorowski Hubert    -UKS Goszczyn

    Stańczyk Mateusz        - UKS Goszczyn

3. Mikita Mazanik           - Białoruś

   Ilya Ivanov                   - Białoruś

Dziewczęta do lat 16

1. Szymczyk Sandra               - KTR

    Kowalczyk Izabela             - KTR

2. Skrzeczyńska Małgorzata   - Adamów

    Mirkowska Weronika          - Adamów

3. Leszczyńska Zuzanna          - WTR

    Gabryszewska Hanna          - WTR

Kategoria Otwarta Kobiet

1. Vilchynskaya Ina            - Białoruś

    Kutasowa Nataliya         - Białoruś

2. Wangryn Paulina            - UKS Mogielnica

    Kot Adrianna                  - UKS Mogielnica

3. Spiryna Aliaksandra       - Białoruś

    Dzianisava Tatsiana        - Białoruś

Kategoria Otwarta Mężczyzn

1. Chuduk Pawel               - Białoruś

    Chuduk Viachaslau       - Białoruś

2. Teklak Andrzej              - UKS Mogielnica

    Godlewski Cezary         - WTR

3. Błach Piotr i Mateusz     - UKS Mogielnica

{besps}stories/galeria/2014/mogielnica_10_2014{/besps}