Polskie Towarzystwo Ringo - Ogólnopolski Turniej w Ringo - Goszczyn 2015

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Ogólnopolski Turniej w Ringo rozegrano 9 maja na obiektach sportowych przy ZSP w Goszczynie, do rywalizacji przystąpiło ponad 130 zawodników z 14 Klubów oraz reprezentacja Białorusi. Ringowcy walczyli w 10 kategoriach indywidualnych i 5 kategoriach dwójkowych, słoneczna pogoda sprzyjała sportowej rywalizacji i uzyskiwaniu wysokich wyników.

Organizatorem zawodów był Uczniowski Klub Sportowy w Goszczynie.

 Wyniki

Miejsce

Nazwisko i Imię

Klub

Żaczki

1

Sendek Amelia

UKS Goszczyn

2

Ewelina Jastrzębska

UKS Mogielnica

3

Przybysz Julia

UKS Goszczyn

4

Wyleżyńska Natalia

UKS Goszczyn

5

 Radecka Dominika

UKS Goszczyn

6

Szewczyk Zofia

UKS Goszczyn

7

Dudek Weronika

UKS Goszczyn

Żacy

 

 

1

Barański Piotr

UKS "Błękitni" Olkowice

2

Trzaska Bartek

UKS "Błękitni" Olkowice

3

Kabot Mikołaj

UKS Goszczyn

4

 Rutkowski Marcin

UKS Goszczyn

5

Wiewiór Michał

UKS Goszczyn

6

Okrój Michał

UKS "Błękitni" Olkowice

7

Dąbrowski Patryk

UKS Goszczyn

 

Młodziczki

 

1

Rąbkowska Emilia

UKS "Błękitni" Olkowice

2

Gromek Amelia

KTR

3

Dobosz Karolina

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

4

Tulo Klaudia

UKS "Błękitni" Olkowice

5

Łucka Monika

UKS Goszczyn

6

Makulska Zofia

UKS "Błękitni" Olkowice

7\12

Barańska Natalia

UKS "Błękitni" Olkowice

7\12

Błesznowska Magda

UKS "Błękitni" Olkowice

7\12

Fołtyn Weronika

UKS "Błękitni" Olkowice

7\12

Kaliszewska Kamila

KTR

7\12

Majewska Zuzanna

UKS "Błękitni" Olkowice

7\12

Popkowicz Karolina

UKS Goszczyn

13-19

Białkowska Patrycja

UKS Goszczyn

13-19

Jakubczak Ewelin

UKS Goszczyn

13-19

Jaskólska Kinga

UKS "Błękitni" Olkowice

13-19

Kabot Klaudia

UKS Goszczyn

13-19

Radecka Aleksandra

UKS "Błękitni" Olkowice

13-19

Słabniak Karolina

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

13-19

Turek Amelia

UKS Goszczyn

 

Młodzicy

 

1

Janocha Michał

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

2

Stępień Bartosz

UKS Goszczyn

3

Kwiatkowski Dominik

UKS "Błękitni" Olkowice

4

Dupczyk Paweł

UKS "Błękitni" Olkowice

5

Kalinowski Dawid

UKS "Błękitni" Olkowice

6

Mikołaj Goc

UKS Mogielnica

7\8

Trzaska Dawid

UKS "Błękitni" Olkowice

7\8

Maciejowski Karol

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

9\10

Sowiński Michał

UKS "Błękitni" Olkowice

9\10

Dąbrowski Kacper

UKS Mogielnica

11

Mróz Kamil

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

12\15

Duszak Przemysław

KTR

12\15

Lipiec Bartłomiej

UKS Mogielnica

12\15

Och Mateusz

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

12\15

Biskup Jakub

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

16\19

Grzegorczyk Krystian

UKS Goszczyn

16\19

Trzaska Kacper

UKS Goszczyn

16\19

Kamiński Sebastian

KTR

16\19

Wajda Jakub

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

20\23

Stępień Hubert

UKS Goszczyn

20\23

Sambor Kacper

UKS Goszczyn

20\23

Dąbrowski Konrad

UKS Mogielnica

20\23

Trzaska Jakub

UKS "Błękitni" Olkowice

24\27

Wolski Jakub

UKS Goszczyn

24\27

Rutkowski Jakub

UKS Goszczyn

24\27

Sieradzan Kamil

UKS Goszczyn

24\27

Dudek Filip

UKS "Błękitni" Olkowice

 

Kadetki

 

1

Biskup Jagoda

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

2

Szarek Emilia

W-M TR Bartoszyce

3

Szymczyk Sandra

KTR

4

Monika Wangryn

UKS Mogielnica

5

Skrzeczyńska Małgorzata

UKS Adamów

6

Mirkowska Weronika

UKS Adamów

7\9

Pietrusińska Dominika

UKS Goszczyn

7\9

Kowalczyk Izabela

KTR

7\9

Gabryszewska Hanna

WTR

10\12

Chochlewicz Beata

UKS Goszczyn

10\12

Kot Ewelina

UKS Goszczyn

10\12

Król Angelika

UKS Adamów

13\15

Baranowska Łucja

UKS Goszczyn

13\15

Rzepka Oliwia

UKS Goszczyn

13\15

Domurad Katarzyna

KTR

16\21

Brzozowska Zuzanna

WTR

16\21

Duszak Kamila

KTR

16\21

Kopeć Sylwia

KTR

16\21

Krajewska Magdalena

UKS Goszczyn

16\21

Krawczyk Weronika

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

16\21

Prusaczyk Roksana

KTR

22\27

Andryka Dominika

UKS Mogielnica

22\27

Dutkowska Kinga

UKS Mogielnica

22\27

Dylewska Paulina

UKS Mogielnica

22\27

Goc Alicja

UKS Mogielnica

22\27

Potachits Anastasia

Białoruś

22\27

Szewczyk Kinga

KTR

 

Kadeci

 

1

Stańczyk Mateusz

UKS Goszczyn

2

Maryniak Jakub

UKS Mogielnica

3

Brzeski Kacper

KTR

4

Mruk Dawid

UKS Goszczyn

5

Piotr Pliszka

KTR

6

Gęsiak Kacper

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

7\9

Małek Krzysztof

UKS Goszczyn

7\9

Jachna Mateusz

W-M TR Bartoszyce

7\9

Sirocki Adam

WTR

10\12

Sieradzan Albert

UKS Adamów

10\12

Osipowicz Andrzej

W-M TR Bartoszyce

10\12

Och Dominik

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

13\15

Piotrowski Dominik

UKS Goszczyn

13\15

Strzemiński Patryk

UKS Goszczyn

13\15

Zwierzchowski Kacper

WTR

 

Juniorzy

 

1

Brzeski Patryk

KTR

2

Paweł Wangryn

UKS Mogielnica

3

Komorowski Hubert

UKS Goszczyn

4

Surgiewicz Konrad

KTR

5

Bloch Bartek

KTR

6

Nemytau Tsimafei

Białoruś

7\9

Błach Piotr

UKS Mogielnica

7\9

Palchyk Andrei

Białoruś

7\9

Sułkowski Patryk

UKS Adamów

 

Juniorki

 

1

Kot Adrianna

UKS Mogielnica

2

Łubińska Julia

UKS Mogielnica

 

Otwarta mężczyzn

 

1

Trawczyński Dominik

UKS Mogielnica

2

Teklak Andrzej

UKS Mogielnica

3

Błach Mateusz

UKS Mogielnica

4

Motylewski Paweł

WTR

5

Varabyou Aliaksei

Białoruś

6

Sazonau Rastsislau

Białoruś

7

Janocha Łukasz

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

 

Otwarta kobiet

 

1

Paulina Wangryn

UKS Mogielnica

2

Agnieszka Kłopotowska

WTR

3

Kutasova Nataliya

Białoruś

4

Kot Ada

UKS Mogielnica

5

Łubińska Julita

UKS Mogielnica

 

Dwójki dziewcząt do lat 13

KLUB

1

Gromek Amelia / Kaliszewska Kamila

KTR

2

Fołtyn Weronika / Rąbkowska Emilia

UKS "Błękitni" Olkowice

3

Słabniak Julia / Dobosz Karolina

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

4

Makulska Zofia / Jaskólska Kinga

UKS "Błękitni" Olkowice

5\6

Łucka Monika / Turek Amelia

UKS Goszczyn

5\6

Popkowicz Karolina / Jakubczak Ewelina

UKS Goszczyn

7\8

Kubot Klaudia / Białkowska Patrycja

UKS Goszczyn

7\8

Majewska Zuzanna / Tulo Klaudia

UKS "Błękitni" Olkowice

 

Dwójki chłopców do lat 13

 

1

Kalinowski Dawid / Kwiatkowski Dominik

UKS "Błękitni" Olkowice

2

Stępień Bartosz / Trzaska Kacper

UKS Goszczyn

3

Dupczyk Paweł / Sowiński Michał

UKS "Błękitni" Olkowice

4

Biskup Jakub / Janocha Michał

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

5

Och Tymoteusz / Wajda Jakub

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

6

Dąbrowski Konrad / Lipiec Bartłomiej

UKS Mogielnica

7\8

Trzaska Dawid / Dudek Filip

UKS "Błękitni" Olkowice

7\8

Duszak Przemysław / Kamiński Sebastian

KTR

9\10

Wolski Jakub / Sambor Michał

UKS Goszczyn

9\10

Rutkowski Jakub / Stępień Hubert

UKS Goszczyn

 

Dwójki dziewcząt do lat 16

 

1

Kowalczyk Iza / Szarek Emilia

KTR / W-MTR Bartoszyce

2

Gabryszewska Hanna / Brzozowska Zuzanna

WTR

3

Duszak Kamila / Prusarczyk Roksana

KTR

4

Pietrusińska Dominika / Rzepka Oliwia

UKS Goszczyn

5

Biskup Jagoda / Krawczyk Weronika

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

6

Szymczyk Sandra / Kopeć Sylwia

KTR

7\9

Wangryn Monika / Goc Alicja

UKS Mogielnica

7\9

Domurad Katarzyna / Szewczyk Kinka

KTR

7\9

Mirkowska Weronika / Skrzeczyńska Małgorzata

UKS Adamów

10\11

Kot Ewelina / Krajewska Magda

UKS Goszczyn

10\11

Chochlewicz Beata / Baranowska Łucja

UKS Goszczyn

 

Dwójki chłopców do lat 16

 

1

Stańczyk Mateusz / Mruk Dawid

UKS Goszczyn

2

Brzeski Kacper / Pliszka Piotr

KTR

3

Osypowicz Andrzej / Jachna Mateusz

W-MTRBartoszyce

4

Małek Krzysztof / Strzemiński Patryk

UKS Goszczyn

5\6

Sieradzan Albert / Nowakowski Kacper

UKS Adamów

5\6

Och Dominik / Gęsiak Kacper

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

7

Zwierzchowski Kacper / Sirodzki Adam

WTR

 

 

 

 

Mixty kategoria otwarta

 

1

Motylewski Paweł / Kłopotowska Agnieszka

WTR

2

Kot Ada / Wangryn Paweł

UKS Mogielnica

3

Wangryn Paulina / Błach Mateusz

UKS Mogielnica

4

Varabyou Aliaksei / Kutasova Nataliya

Białoruś

5

Nemytau Tsimafei / Varabyou Aliaksei

Białoruś