Polskie Towarzystwo Ringo - Ogólnopolski Turniej w Ringo „Warszawska Syrenka”

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Ogólnopolski Turniej w Ringo „Warszawska Syrenka” rozegrano 19 września 2015 r. Po raz drugi w tym miesiącu obiekty sportowe przy ulicy Andriollego w Warszawie gościły czołówkę ringowców z Polski. Piękna pogoda sprzyjała sportowej rywalizacji podczas zawodów.

 

Wyniki

Żaczki

1)      Amelia Sendek – Goszczyn

2)      Julia Przybysz – Goszczyn

3)      Dominika Radecka – Goszczyn

Żacy

1)      Bartek Trzaska – Olkowice

2)      Michał Wiewiór – Goszczyn

3)      Jakub Urbańczyk – WMTR

Młodziczki

1)      Amelia Gromek – KTR

2)      Adrianna Kwiatkowska – Adamów

3)      Emilia Dąbkowska – Olkowice

Młodzicy

1)      Paweł Dubczyk – Adamów

2)      Dawid Kalinowski – Adamów

3)      Dominik Kwiatkowski – Adamów

Kadetki

1)      Iza Kowalczyk – WMTR

2)      Beata Chochlewicz – Goszczyn

3)      Monika Wangryn – Mogielnica

Kadeci

1)      Kacper Urbańczyk – WMTR

2)      Patryk Ziółkowski – WMTR

3)      Adam Siradzki – WTR

Juniorka

1)      Zuzanna Leszczyńska – WTR

2)      Marta Grzelak – WTR

3)      Barbara Bycina – WTR

Junior

1)      Paweł Wangryn – Mogielnica

2)      Bartek Bloch – WMTR

3)      Hubert Komorowski – Goszczyn

Klasa Otwarta Kobiet

1)      Michalina Kunecka – Legnica

2)      Ada Trawczyńska – Mogielnica

3)      Paulina Wangryn – Mogielnica

Klasa Otwarta Mężczyzn

1)      Dominik Trawczyński – Mogielnica

2)      Michał Suszczyński – WTR

3)      Piotr Pawlak – WMTR

Amazonka

1)      Alicja Godlewska – WTR

2)      Barbara Kuklińska – WTR

3)      Lidia Sendek – Goszczyn

Weteran

1)      Andrzej Osak – Słupsk

2)      Józef Krakowiak – WTR

3)      Antoni Stash

Trójki mieszane do lat 13

1)      Dawid Kalinowski, Adrianna Kwiatkowska, Dominik Kwiatkowski – Adamów

2)      Dawid Trzaska, Klaudia Tulo, Emilia Rąbkowska – Olkowice

3)      Michał Sowiński, Paweł Dubczyk, Natalia Barańska – Adamów

Dwójki dziewcząt do lat 16

1)      Ola Tomaszewska – WTR
Weronika Mirkowska – Adamów

2)      Iza Kowalczyk – KTR
Emilia Szarek – WMTR

3)      Kamila Puszak, Roksana Prusaczyk - KTR

Dwójki chłopców do lat 16

1)      Patryk Ziółkowski, Kacper Urbańczyk – WMTR

2)      Adam Sirodzki, ichał Leszczyński – WTR

3)      Andrzej Osypowicz
Dawid Mruk – Goszczyn

Dwójki mieszane – klasa otwarta

1)      Piotr Pawlak – WMTR
Ada Trawczyńska – Mogielnica

2)      Michalina Kunecka – Legnica
Dominik Trawczyński – Mogielnica

3)      Zuzanna Leszczyńska – Warszawa
Bartek Bloch – WMTR

 Zawody dofinansowano z środków Ministerstwa Sportu u Turystyki.

Foto