Polskie Towarzystwo Ringo - Ogólnopolski Turniej w Ringo - Mogielnica 2015

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Ogólnopolski Turniej w Ringo rozegrano w dniu 14 listopada w Mogielnicy, zawody zorganizowane przez UKS w Mogielnicy wspólnie z Polskim Towarzystwem Ringo zakończyły cykl turniejów zaliczanych do rankingu zawodników PTR. W zawodach wystartowało ponad 100 ringowców z Mazowsza, Polski Północno-Wschodniej oraz Białorusi.

Uśmiech i radość na twarzach uczestników świadczyły o dobrej sportowej zabawie będąc jednocześnie zachętą do treningu i przygotowań do przyszłorocznej rywalizacji.

Poniżej przedstawiamy wyniki finałów w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz fotorelację.

ŻACZKI

1.Sendek Amelia        (UKS Goszczyn)

2.Przybysz Julia          (UKS Goszczyn)

3.Jastrzębska Ewelina (UKS Mogielnica)

4.Radecka Dominika  (UKS Goszczyn)

5.Szewczyk Zofia       (UKS Goszczyn)

ŻAK

1.Wiewiór Michał                   (UKS Goszczyn)

2.Dąbrowski Kacper              (UKS Goszczyn)

3.Antoniuk Mateusz               (Olimpia Miłki)

4.Grzelak Dawid                    (Olimpia Miłki)

5.Sawicki Kamil                     (UKS Goszczyn)

6.Godlewski Stanisław           (Warszawa)

7.Tul Henryk                          (UKS Mogielnica)

MŁODZICZKA 

1.Kot Martyna                         (UKS Goszczyn)

2.Kwiatkowska Adrianna       (UKS Adamów)

3.Łucka Dominika                 ( UKS Goszczyn)

4.Kamińska Zuzanna              (Olimpia Miłki)

5.Rydzewska Martyna            (Olimpia Miłki)

6.Lejman Marta                      (Olimpia Miłki)

MŁODZIK 

1.Klimovich Pavel      (Białoruś)

2.Stępień Bartosz        (UKS Goszczyn)

3.Dupczyk Paweł       (Adamów)

4.Goc Mikołaj             (UKS Mogielnica)

5.Kwiatkowski Dominik        (UKSAdamów)

6.Kalinowski Dawid  (UKSAdamów)

KADETKA 

1.Wangryn Monika                 (UKS Mogielnica)

2.Chochlewicz Beata              (UKS Goszczyn)

3.Zhukavets Valeryia              (Białoruś)

4.Kavalionak Veranika           (Białoruś)

5.Goc Alicja                           (UKS Mogielnica)

6.Ramanenia Yuliya                (Białoruś)

KADET

1.Małek Krzysztof                  (UKS Goszczyn)

2.Ziółkowski Patryk               (W-MTR Bartoszyce)

3.Isayenka Dzianis                 (Białoruś)

4.Martyniak Jakub                  (UKS Mogielnica)

5.Sieradzan Albert                  (Adamów)

6.Dziadak Damian                 (UKS Mogielnica)

JUNIORKA

1.Kot Adrianna           (UKS Mogielnica)

2.Łubińska Julita        (UKS Mogielnica)

JUNIOR

1.Wangryn Paweł              (UKS Mogielnica)

2.Komorowski Hubert           (UKS Goszczyn)

KLASA OTWARTA KOBIET

1.Wangryn Paulina     (UKS Mogielnica)

2.Godlewska Alicja    (Warszawa)

KLASA OTWARTA MĘŻCZYZN

1.Teklak Andrzej        (UKS Mogielnica)

2.Yarashevich Pavel   (Białoruś)

3.Yaruta Igor               (Białoruś)

4.Koltun Ivan              (Białoruś)

DRUŻYNOWA KLASYFIKACJA

1.UKS Goszczyn 

2.UKS Mogielnica

3.Białoruś