Polskie Towarzystwo Ringo - Ogólnopolski Turniej w Ringo w Mogielnicy

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Ogólnopolski Turniej w Ringo w Mogielnicy rozegrano w dniu 28 maja na stadionie miejskim w Mogielnicy, zawody rozgrywano w dziewięciu kategoriach indywidualnych i 4 kategoriach dwójkowych. Piękna majowa pogoda sprzyjała sportowej rywalizacji, zachęcała do widowiskowych pojedynków i osiąganiu zaskakujących wyników.

 ŻACZKI

1. Zaborowska Lena              Olkowice

2.Sieradzan Wiktoria              Olkowice

3.Dudek Wiktoria                   Olkowice

4.Sylwestrzak Zuzanna          KTR

5.Grzegorzewska Julia           Goszczyn

6.Metelska Wiktoria               Goszczyn

 

ŻAK

1.Wojnar Adrian                     Jedlicze

2.Kochanek Jakub                  Jedlicze

3.Głogowski Bartosz              Goszczyn

4.Kiliański Mikołaj                 Olkowice

5.Kruczek Mateo                    Jedlicze

6.Prokopowicz Dawid           Olkowice

 

MŁODZICZKA

1.Kot Martyna                        Goszczyn

2.Gromek Amelia                   KTR

3.Rąbkowska Emilia              Olkowice

4.Pędzich Patrycja                  KTR

5.Tulo Klaudia                       Olkowice

6.Białkowska Patrycja            Goszczyn

 

MŁODZIK

1.Stępień Bartosz                   Goszczyn

2.Duszak Przemysław            KTR

3.Trzaska Dawid                    Olkowice

4.Trzaska Kacper                   Goszczyn

5.Dąbrowski Konrad              Mogielnica

6.Kamiński Sebastian             KTR

 

KADETKA

1.Pędzich Izabela                   KTR

2.Wangryn Monika                Mogielnica

3.Chochlewicz Beata             Goszczyn

4.Prusaczyk Roksana             KTR

5.Mirkowska Weronika          Adamów

6.Pietrusińska Dominika        Goszczyn

 

KADET

1.Mruk Dawid                                   Goszczyn

2.Małek Krzysztof                  Goszczyn

3.Martyniak Jakub                  Mogielnica

4.Sieradzan Albert                  Adamów

5.Dupczyk Dominik               Adamów

6.Komorowski Konrad          Goszczyn

 

JUNIOR

1.Wangryn Paweł                   Mogielnica

2.Błach Piotr                          Mogielnica

3.Bloch Bartłomiej                 KTR

4.Komorowski Hubert           Goszczyn

 

KL.OTW. KOBIET

1.Kot Adrianna                       Mogielnica

1.Kowalczyk Iza                    KTR

2.Łubińska Julia                     Mogielnica

 

DWÓJKI DO LAT 13 CHŁOPCÓW

1.Trzaska Kacper, Stępień Bartosz                            Goszczyn

2.Duszczek Przemysław, Kamiński Sebastian           KTR

3.Dudek Filip, Trzaska Bartek                                   Olkowice

 

DWÓJKI DO LAT 13 DZIEWCZĄT

 

1.Rąbkowska Emilia, Tulo Klaudia                           Olkowice

2.Radecka Dominika, Kot Martyna                           Goszczyn

3.Majewska Zuzanna, Makulska Zofia                      Olkowice

 

DWÓJKI DO LAT 16 CHŁOPCÓW

1.      Mruk Dawid, Dziadak Damian               Goszczyn/Mogielnica

2.      Małek Krzysztof, Komorowski Konrad  Goszczyn

3.      Sieradzan Albert, Dupczyk Paweł           Adamów

 

DWÓJKI DO LAT 16 DZIEWCZĄT

1.      Prusaczyk Roksana, Pędzich Izabela                   KTR

2.Wangryn Monika, Goc Alicja                                 Mogielnica

3.Kwiatkowska Adrianna, Mirkowska Weronika      Adamów

Zawody dofinansowano z środków MSiT