Polskie Towarzystwo Ringo - Ogólnopolski Turniej w Ringo „Kurpiowski Jantar”

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

X jubileuszowy Ogólnopolski Turniej w Ringo „Kurpiowski Jantar” rozegrano w Lelisie w dniu 18 czerwca 2016 r. Zawody zaliczane do rankingu ogólnopolskiego ringowców były ostatnim sprawdzianem formy przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski. Tradycyjnie zawody cieszyły się dużą frekwencją ringowców a organizatorzy LUKS Nasiadki odnotowali kolejny sukces organizacyjny.
Gratulujemy udanych zawodów i wspaniałego jubileuszu, życzymy kolejnych sukcesów organizacyjnych!

 Wyniki:

ŻACZKA:
1. SZPORKO ANNA- KLUB SPORTOWY OLIMPIA MIŁKI
2. SYLWESTRZAK ZUZANNA- KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO ( NASIADKI)
3. MARCZAK KATARZYNA- KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO (NASIADKI)
4. LASKOWSKA JULIA- KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO (NASIADKI)
5. PIANKA EMILIA- ULKS „DABROWIAKI” DABRÓWKA
6. PAULA NASIADKA- KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO (NASIADKI)

ŻAK:
1. WOJNAR ADRIAN- MUKS JEDLICZE PODKARPACIE
2. SZYMCZYK PAWEŁ- LUKS „TYGRYS” ŁĘG STAROŚCIŃSKI
3. PRUSACZYK MATEUSZ- KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO (NASIADKI)
4. PAWELCZYK WIKTOR- KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO (NASIADKI)
5. LASKOWSKI ŁUKASZ- KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO (NASIADKI)
6. GRZEJKA FILIP- ULKS „OLCHA” OLSZEWKA

MŁODZICZKA:
1. KOT MARTYNA- UKS GOSZCZYN
2. GROMEK AMELIA- KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO (LELIS)
3. ORZECHOWSKA OLIWIA- ULKS „OLCHA” OLSZEWKA
4. RYDZEWSKA MARTYNA- KLUB SPORTOWY OLIMPIA MIŁKI
5. NALEWAJK ANNA- ULKS „OSAK” LELIS
6. PĘDZICH KINGA- KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO (NASIADKI)

MŁODZIK:
1. STĘPIEŃ BARTOSZ- UKS GOSZCZYN
2. JANOCHA MICHAŁ - MUKS JEDLICZE PODKARPACIE
3. DUSZAK PRZEMYSŁAW- KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO (NASIADKI)
4. WAJDA JAKUB- MUKS JEDLICZE PODKARPACIE
5. MRÓZ KAMIL- MUKS JEDLICZE PODKARPACIE
6. KAMIŃSKI SEBASTIAN- KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO (NASIADKI)

KADETKA:
1. PĘDZICH IZABELA- KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO (NASIADKI)
2. WANGRYN MONIKA- UKS MOGIELNICA
3. PRUSACZYK ROKSANA- KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO (NASIADKI)
4. CHOCHLEWICZ BEATA- UKS GOSZCZYN
5. GABRYSZEWSKA HANNA- WARSZAWSKIE TOWARZYSTWO RINGO
6. SZYMCZYK SANDRA- ULKS „OSAK” LELIS
KADET:
1. BRZESKI KACPER- KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO (LELIS)
2. MAŁEK KRZYSZTOF- UKS GOSZCZYN
3. PIATKOWSKI ADAM- ULKS OBIERWIA
4. MRUK DAWID- UKS GOSZCZYN
5. PLISZKA PIOTR- ULKS OBIERWIA
6. KOMOROWSKI KONRAD- UKS GOSZCZYN

JUNIORKA:
1. KOWALCZYK IZABELA- KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO (NASIADKI)
2. KOPEĆ KARINA - KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO (NASIADKI)
3. KAMIŃSKA MELANIA- KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO (NASIADKI)

JUNIOR:
1. SURGIEWICZ KONRAD- KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO (NASIADKI)
2. BŁACH PIOTR- UKS MOGIELNICA
3. BRZESKI PATRYK- KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO (NASIADKI)
4. ZIÓŁKOWSKI PATRYK – WARMINSKO-MAZURSKIE TOWARZYSTWO RINGO

TURNIEJ TOWARZYSZĄCY:
Dzieci starsze:
1. KOSEK PATRYK- KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO (NASIADKI)
2. KONRAD WOŁOSZ- ULKS OLSZEWKA
3. KRZYSZTOF ŁĘPICKI- LUKS „TYGRYS” ŁĘG STAROŚCIŃSKI
Dzieci młodsze:
1. MAŁGORZATA ŁĘPICKA- LUKS „TYGRYS” ŁĘG STAROŚCIŃSKI
2. DOMINIK PĘDZICH - KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO (NASIADKI)
3. MARCIN KACZYŃSKI- KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO (NASIADKI

GRY DRUŻYNOWE:

TRÓJKI MIESZANE DO LAT 10:
1. PAWELCZYK WIKTOR, LASKOWSKI ŁUKASZ, SYLWESTRZAK ZUZANNA- KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO (NASIADKI)
2. PRUSACZYK MATEUSZ, MARCZAK KATARZYNA, WOJNAR ADRIAN-KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO (NASIADKI)/MUKS JEDLICZE PODKARPACIE
3. PIANKA EMILIA, KOBYLINSKI OSKAR/GRZEJKA FILIP-ULKS DĄBRÓWKA/ULKS LELIS/ULKS OLSZEWKA

DWÓJKI SZKOLNE DZIEWCZĄT DO LAT 13:
1. GROMEK AMELIA, PĘDZICH KINGA- KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO (NASIADKI)
2. LEJMAN MARTA, RYDZEWSKA MARTYNA- KLUB SPORTOWY OLIMPIA MIŁKI
3. PRUSACZYK DAGMARA, PĘDZICH PATRYCJA- KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO (NASIADKI)

DWÓJKI SZKOLNE CHŁOPCÓW DO LAT 13:
1. DUSZAK PRZEMYSŁAW, KAMIŃSKI SEBASTIAN - KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO (NASIADKI)
2. JANOCHA MICHAŁ, MACIEJOWSKI KAROL- MUKS JEDLICZE PODKARPACIE
3. WAJDA JAKUB, MRÓZ KAMIL- MUKS JEDLICZE PODKARPACIE

DWÓJKI SZKOLNE DZIEWCZĄT DO LAT 16:
1. PRUSACZYK ROKSANA, PĘDZICH IZABELA- KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO
2. WANGRYN MONIKA, KOT MARTYNA- UKS MOGIELNICA
3. CHOCHLEWICZ BEATA, RZEPKA OLIWIA- UKS GOSZCZYN

DWÓJKI SZKOLNE CHŁOPCÓW DO LAT 16:
4. MRÓK DAWID, MAŁEK KRZYSZTOF – UKS GOSZCZYN
5. KOMOROWSKI KONRAD, STĘPIEŃ BARTOSZ- UKS GOSZCZYN
6. BRZESKI KACPER, PLISZKA PIOTR- KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO

DWÓJKI MIESZANE DO LAT 19:
1. BRZESKI PATRYK, KAMIŃSKA MELANIA- KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO
2. BŁACH PIOTR, KOWALCZYK IZABELA- UKS MOGIELNICA/ KTR JANTAR
3. ZIÓŁKOWSKI PATRYK, SZYMCZYK SANDRA- W-MTR BARTOSZYCE/ULKS LELIS