Polskie Towarzystwo Ringo - Ogólnopolski Turniej w Ringo - "Warszawska Syrenka"

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Ogólnopolski Turniej w Ringo "Warszawska Syrenka" rozegrano 17 września 2016 r. w Warszawie na Bemowie. Impreza jak co roku zgromadziła wielu miłośników gry w ringo i aktywności na świeżym powietrzu. Zawody zorganizowane przez Warszawskie Towarzystwo Ringo były doskonałą okazją do rywalizacji o punkty do rankingu ogólnopolskiego ringowców.

Zapraszamy do startu w kolejnych edycjach ogólnopolskich turniejów!

Wyniki:

żaczki
1. Szporko Anna – UKS „Olimpia” Miłki
2. Zaborowska Lena, UKS „Błękitni” Olkowice
3. Sieradzan Wiktoria, UKS „Błękitni” Olkowice
żacy
1. Pawełczyk Wiktor, KTR
2. Prokopowicz Dawid, UKS „Błękitni” Olkowice
3. Głogowski Bartosz, UKS Goszczyn
młodziczki
1. Kot Martyna, UKS Goszczyn
2. Rydzewska Martyna, UKS „Olimpia” Miłki
3. Pędzich Kinga, KTR

młodzicy
1. Trzaska Kacper, UKS Goszczyn
2. Antoniuk Mateusz, UKS „Olimpia” Miłki
3. Stępień Hubert, UKS Goszczyn

kadetki
1. Prusaczyk Roksana, KTR
2. Wangryn Monika, UKS Mogielnica
3. Sidor Julia, WTR

kadeci
1. Mruk Dawid, UKS Goszczyn
2. Sirodzki Adam WTR
3. Leszczyński Michał, WTR

juniorki
1. Kowalczyk Izabela, KTR
2. Leszczyńska Zuzanna, WTR
3. Tomaszewska Ola, WTR

klasa otwarta kobiet
1. Kunecka Michalina, Legnica
2. Wangryn Paulina, UKS Mogielnica
3. Wangryn Anna, UKS Mogielnica

klasa otwarta mężczyzn

1. Teklak Andrzej, UKS Mogielnica
2. Błach Piotr, UKS Mogielnica
3. Wangryn Paweł, UKS Mogielnica

seniorzy
1. Marek Gil, W-MTR Bartoszyce
2. Mariusz Wangryn, UKS Goszczyn
3. Piotr Żemantowski, WTR

weterani
1. Osak Andrzej, Słupsk
2. Warecki Marek, WTR
3. Bobryk Jan, WTR

trójki mieszane do lat 13:
1. Rydzewska Martyna, Antoniuk Mateusz, Lejman Marta – UKS „Olimpia” Miłki
2. Kot Martyna, Trzaska Kacper, Stepień Hubert – UKS Goszczyn
3. Jakub, Natalia i Aleksandra Trzaska – UKS Olkowice

dwójki dziewcząt do lat 16:
1. Prusaczyk Roksana – KTR, Wangryn Monika – UKS Mogielnica
2. Gabryszewska Hanna Leszczyńska Zuzanna – WTR
3. Sidor Julia, Tomaszewska Ola – WTR

dwójki chłopców do lat 16:
1. Sirodzki Adam, Leszczyński Michał – WTR
2. Mruk Dawid – UKS Goszczyn, Nam do Le Do – WTR
3. Szporko Bartłomiej – W-MTR Bartoszyce, Deptuła Maciej – WTR

dwójki mieszane powyżej 16 lat:
1. Motylewski Paweł – WTR, Kunecka Michalina, Legnica
2. Wangryn Paweł, Wangryn Paulina – UKS Mogielnica
3. Błach Piotr – UKS Mogielnica, Leszczyńska Zuzanna – WTR