Polskie Towarzystwo Ringo - V Ogólnopolski Turniej w Ringo - Goszczyn 2016

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

W dniu 1 października 2016 r. w Goszczynie na stadionie przy Zespole Szkół Publicznych po raz piąty rozegrano Ogólnopolski Turniej w Ringo zorganizowany przez Uczniowski Klub Sportowy Goszczyn. W zmaganiach sportowych uczestniczyło 128  ringowców z 14 klubów z Polski w grach indywidualnych i dwójkowych.

W uroczystym otwarciu turnieju wzięli udział: przedstawiciel Ministerstwa Sportu i Turystyki - Pani Katarzyna Głowacka, wójt Gminy Goszczyn – Pan Sławomir Słabuszewski, prezes Polskiego Towarzystwa Ringo – Pani Krystyna Anioł-Strzyżewska, dyrektor ZSP w Goszczynie Pan Mariusz Wangryn. Nad prawidłowym  przebiegiem Turnieju czuwało 14 sędziów i dwuosobowy sekretariat zawodów.

Pogoda dopisała zawodnikom i organizatorowi, po sześciu godzinach zmagań i zaciętej walki o każdy punkt na 16 boiskach, wyłoniono zwycięzców w kategoriach wiekowych: żak -Wojnar Adrian, MUSK Jedlicze; żaczki - Anna SZPORKO, UKS „Olimpia” Miłki; młodzik - Janocha Michał,  MUSK „Podkarpacie” Jedlicze; młodziczki - Kot Martyna, UKS Goszczyn; kadet - Mruk Dawid, UKS Goszczyn; kadetka - Wangryn Monika, UKS Mogielnica; otwarta mężczyzn - Trawczyński Dominik, UKS Mogielnica, otwarta kobiet - Kowalczyk Izabela, Kurpiowskie Towarzystwo Ringo.

Kategorie dwójkowe: dwójki dziewcząt do lat 13 - Rydzewska Martyna i Lejman Marta, UKS „Olimpia” Miłki; dwójki chłopców do lat 13 - Barański Szymon i Trzaska Dawid – UKS „Błękitni” Olkowice; dwójki dziewcząt do lat 16 - Gabryszewska Hanna i Brzozowska Zuzanna, Warszawskie Towarzystwo Ringo; Dwójki mieszane - Trawczyński Dominik, Kłopotowska Agnieszka.

dwójki chłopców do lat 16 - Leszczyński Michał i Sirodzki Adam, Warszawskie Towarzystwo Ringo.

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali upominki ufundowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki i koszulki ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Grójcu, finaliści dyplomy i statuetki.

Organizatorzy dziękują lokalnym sadownikom za dostarczone owoce dla uczestników turnieju.

Wyniki:

Kategoria Żak

  1. Wojnar Adrian - MUSK "Podkarpacie" Jedlicze
  2. Okrój  Mateusz – UKS „Błękitni” Olkowice
  3. Pawelczyk Wiktor - KTR
  4. Laskowski Łukasz - KTR
  5. Wrona Mikołaj - MUSK "Podkarpacie" Jedlicze
  6. Głogowski Bartosz – UKS Goszczyn           

Kategoria Żaczka            

  1. Anna Szporko - UKS "Olimpia" Miłki
  2. Zaborowska Lena – UKS „Błękitni” Olkowice
  3. Sylwestrzak Zuzanna - KTR
  4. Sieradzan Wiktoria – UKS „Błękitni” Olkowice
  5. Grzegorzewska Julia – UKS Goszczyn
  6. Laskowska Julia - KTR

Kategoria Młodzik         

  1. Janocha Michał - MUSK "Podkarpacie" Jedlicze
  2. Trzaska Kacper – UKS Goszczyn
  3. Duszak Przemysław - KTR
  4. Trzaska Dawid - UKS Adamów
  5. Maciejowski Karol - MUSK "Podkarpacie" Jedlicze
  6. Mateusz Antoniuk - UKS "Olimpia" Miłki

Kategoria Młodziczka   

  1. Kot Martyna – UKS Goszczyn
  2. Martyna Rydzewska - UKS "Olimpia" Miłki
  3. Rąbkowska Emilia - UKS Adamów
  4. Pędzich Patrycja  - KTR
  5. Marta Lejman - UKS "Olimpia" Miłki
  6. Sendek Amelia – UKS Goszczyn

Kategoria Kadet              

  1. Mruk Dawid – UKS Goszczyn
  2. Kalinowski Dawid - UKS Adamów
  3. Sirodzki Adam - WTR
  4. Bartłomiej Szporko - W-MTR Bartoszyce
  5. Dupczyk Paweł - UKS Adamów
  6. Komorowski Konrad – UKS Goszczyn

Kategoria Kadetka         

  1. Wangryn Monika – UKS Mogielnica
  2. Prusaczyk Roksana - KTR
  3. Pędzich Izabela - KTR
  4. Gabryszewska Hanna - WTR
  5. Brzozowska Zuzanna - WTR
  6. Aleksandra Tomaszewska - WTR

Kategoria Otwarta Mężczyzn    

  1. Trawczyński Dominik - UKS Mogielnica
  2. Teklak Andrzej - UKS Mogielnica
  3. Błach Piotr– UKS Mogielnica
  4. Komorowski Hubert – UKS Goszczyn
  5. Bloch Bartek - KTR
  6. Rożek Adam - UKS Goszczyn

Kategoria Otwarta Kobiet          

  1. Kowalczyk Izabela - KTR       1
  2. Wangryn Paulina – UKS Mogielnica
  3. Zuzanna Leszczyńska - WTR
  4. Kłopotowska Agnieszka - WTR
  5. Wangryn Anna – UKS Mogielnica
  6. Kot Ada - UKS Mogielnica          

Kategoria Dwójki dziewcząt do lat 13    

  1. Rydzewska Martyna, Lejman Marta - UKS "Olimpia" Miłki
  2. Kot Martyna, Radecka Dominika – UKS Goszczyn
  3. Dobosz Karolina, Wiewióra Aleksandra - MUSK "Podkarpacie" Jedlicze

Kategoria Dwójki chłopców do lat 13    

  1. Barański Szymon, Trzaska Dawid - UKS "Błękitni" Olkowice
  2. Trzaska Kacper, Stępień Hubert - UKS Goszczyn
  3. Kulej Wiktor, Dudek Filip - UKS "Błękitni" Olkowice

Kategoria Dwójki dziewcząt do lat 16    

  1. Gabryszewska Hanna, Brzozowska Zuzanna - WTR
  2. Pędzich Izabela, Prusaczyk Roksana - KTR
  3. Wangryn Monika, Andryka Dominika - UKS Mogielnica

Dwójki mieszane            

  1. Trawczyński Dominik, Kłopotowska Agnieszka - UKS Goszczyn / WTR
  2. Błach Piotr, Leszczyńska Zuzanna - UKS Goszczyn / WTR
  3. Teklak Andrzej, Tomaszewska Aleksandra - UKS Goszczyn / WTR