Polskie Towarzystwo Ringo - Ogólnopolski Turniej w Ringo - Goszczyn 2017

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Rok 2017

W otoczeniu pięknie kwitnących sadów na obiektach sportowych przy Zespole Szkól Publicznych w Goszczynie, w dniu 13 maja rozegrano VI Ogólnopolski Turniej w Ringo. Na starcie pierwszego w tym roku turnieju zaliczanego do ogólnopolskiego rankingu stanęło ponad 138 ringowców z 16 Klubów z terenu całej Polski, aby realizować swoją pasję, sprawdzać się, albo po prostu dobrze się bawić. Zawody były świetną okazją, by spędzić czas na powietrzu, spotkać znajomych, poczuć sportową atmosferę.
UKS Goszczyn znów zdał ringowy egzamin na szóstkę z plusem. Kto przyjechał, na pewno nie żałował, ringowcy rywalizowali w 8 kategoriach wiekowych w grach indywidualnych oraz 5 kategoriach wiekowych w grach deblowych.
Na uroczystym zakończeniu turnieju rozdano zwycięzcom piękne statuetki i puchary, okolicznościowe dyplomy – miło było oglądać uśmiechnięte twarze zawodników odbierających trofea.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyjechali na inaugurację cyklu do Goszczyna. Nasz sukces jest sukcesem miłośników gry w gumowe kółko.
Pierwszy, inauguracyjny turniej został zorganizowany przy ścisłej współpracy z Uczniowskim Klubem Sportowym w Goszczynie. A kolejne ringowe emocje już w sobotę 20 maja w Jedliczu. Zapraszamy!

 Wyniki

Kategoria żak:
1 Okrój Mateusz – UKS „Błękitni” Olkowice
2 Prokopowicz Dawid – UKS „Błękitni” Olkowice
3 Tudaj Michał - Dolnośląska Akademia Ringo- Kryniczno
4 Godlewski Stanisław – Warszawskie Towarzystwo Ringo
5 Zdzieba Szymon – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
6-9 Miś Krzysztof – Dolnośląska Akademia Ringo - Wisznia Mała
6-9 Miś Gabriel – Dolnośląska Akademia Ringo - Wisznia Mała
6-9 Klin Antek - Dolnośląska Akademia Ringo- Kryniczno
6-9 Grabarczyk Marek – UKS Goszczyn
10-14 Kisielewski Jakub – UKS „Błękitni” Olkowice
10-14 Gontarek Damian – UKS Goszczyn
10-14 Tomaszewski Filip – UKS Goszczyn
10-14 Pęśko Adam – UKS Goszczyn
10-14 Wrona Mikołaj – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze

Kategoria żaczka:
1 Anna Szporko - K.S. Olimpia Miłki
2 Zaborowska Lena – UKS „Błękitni” Olkowice
3 Sylwestrzak Zuzanna - KTR
4 Gromek Kornelia – KTR
5 Veronika Kornaha – Dolnośląska Akademia Ringo - Wisznia Mała
6-10 Marcelina Biegańska – UKS Wisznia Mała
6-10 Wiktoria Herka – Dolnośląska Akademia Ringo - Wisznia Mała
6-10 Nasiadka Paula - KTR
6-10 Siedlecka Magdalena – UKS „Błękitni” Olkowice
6-10 Julia Zawadzka
11-16 Nikola Zielińska – UKS Mogielnica
11-16 Sieradzan Wiktoria – UKS „Błękitni” Olkowice
11-16 Alicja Osińska – UKS Goszczyn
11-16 Zawadzka Maja – UKS Goszczyn
11-16 Nowak Wiktoria – UKS Goszczyn
11-16 Gawot Maja – UKS Goszczyn

Kategoria młodzik:
1 Biskup Jakub – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
2 Kulej Wiktor – UKS „Błękitni” Olkowice
3 Wiewiór Michał – UKS Goszczyn
4 Mazur Jakub - Dolnośląska Akademia Ringo- Kryniczno
5 Grzelak Dawid - K.S. Olimpia Miłki
6 Wojnar Adrian – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
7-8 Bogińczuk Sebastian - Dolnośląska Akademia Ringo- Kryniczno
7-8 Dudek Filip – UKS „Błękitni” Olkowice
9-16 Gontarek Mateusz – UKS Goszczyn
9-16 Piwowarski Karol – UKS Goszczyn
9-16 Wożniak Jakub - Dolnośląska Akademia Ringo- Kryniczno
9-16 Kruczek Matteo – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
9-16 Trzaska Jakub – UKS „Błękitni” Olkowice
9-16 Pawelczyk Wiktor – KTR
9-16 Parzych Fabian – KTR
9-16 Dąbrowski Konrad – UKS Mogielnica
17-24 Tomaszewski Mikołaj – UKS Goszczyn
17-24 Szcześniak Michał – UKS Goszczyn
17-24 Płaksin Daniel - Dolnośląska Akademia Ringo- Kryniczno
17-24 Kurzawa Mikołaj - Dolnośląska Akademia Ringo- Kryniczno
17-24 Połowczuk Aleksander - Dolnośląska Akademia Ringo- Kryniczno
17-24 Piwowarski Kamil – UKS „Błękitni” Olkowice
17-24 Prusaczyk Mateusz – KTR
17-24 Parzych Igor – KTR

Kategoria Młodziczka:
1 Dobosz Karolina -– MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
2 Rydzewska Martyna - K.S. Olimpia Miłki
3 Lejman Marta - K.S. Olimpia Miłki
4 Dziemianowicz Gabriela - K.S. Olimpia Miłki
5 Sendek Amelia – UKS Goszczyn
6 Głowacka Oliwia - KTR
7-8 Piegońska Natalia - Dolnośląska Akademia Ringo- Kryniczno
7-8 Barańska Natalia – UKS „Błękitni” Olkowice
9-10 Białkowska Patrycja – UKS Goszczyn
9-10 Jeńczyk Aleksandra - K.S. Olimpia Miłki
11-20 Maja Kwiecień – Dolnośląska Akademia Ringo - Wisznia Mała
11-20 Katarzyna Rybak – Dolnośląska Akademia Ringo - Wisznia Mała
11-20 Izabella Bugaj – Dolnośląska Akademia Ringo - Wisznia Mała
11-20 Wiktoria Wieczorek – Dolnośląska Akademia Ringo - Wisznia Mała
11-20 Krykwińska Maja - Dolnośląska Akademia Ringo- Kryniczno
11-20 Falińska Hanna - Dolnośląska Akademia Ringo- Kryniczno
11-20 Pędzich Kinga - KTR
11-20 Trzaska Natalia – UKS „Błękitni” Olkowice
11-20 Trzaska Aleksandra – UKS „Błękitni” Olkowice
11-20 Gomółka Wiktoria – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
21-30 Jastrzębska Ewelina – UKS Mogielnica
21-30 Turek Amelia – UKS Goszczyn
21-30 Grzegorzewska Julia – UKS Goszczyn
21-30 Martyna Zdziszek – Dolnośląska Akademia Ringo - Wisznia Mała
21-30 Jankowska Alicja - KTR
21-30 Dudek Wiktoria – UKS „Błękitni” Olkowice
21-30 Sieradzan Wiktoria – UKS „Błękitni” Olkowice
21-30 Błesznowska Magdalena – UKS „Błękitni” Olkowice
21-30 Florkowska Weronika – UKS Mogielnica
21-30 Załęcka Amelia – UKS Mogielnica

Kategoria Kadet:
1 Szporko Dawid - K.S. Olimpia Miłki
2 Mateusz Wangryn – UKS Mogielnica
3 Brelski Jakub – UKS Goszczyn
4 Trzaska Dawid – UKS Adamów
5 Duszyński Gabriel – UKS Mogielnica
6 Maciejowski Karol – MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
7-12 Seweryński Jakub – UKS Mogielnica
7-12 Kacper Trzaska – UKS Goszczyn
7-12 Kwiatkowski Dominik – UKS Adamów
7-12 Sowiński Michał – UKS Adamów
7-12 Owsiański Dawid - Dolnośląska Akademia Ringo- Kryniczno
7-12 Duszak Przemysław - KTR
13-21 Kacper Wnuk – UKS Mogielnica
13-21 Gabriel Duszyński – UKS Goszczyn
13-21 Dupczyk Paweł – UKS Adamów
13-21 Drzazga Aleksander - Dolnośląska Akademia Ringo- Kryniczno
13-21 Kanar Krzysztof - Dolnośląska Akademia Ringo- Kryniczno
13-21 Staroń Szymon - Dolnośląska Akademia Ringo- Kryniczno
13-21 Krykwiński Jakub - Dolnośląska Akademia Ringo- Kryniczno
13-21 Kamiński Sebastian – KTR

Kategoria Kadetka:
1 Martyna Kot – UKS Goszczyn
2 Prusaczyk Roksana - KTR
3 Kamińska Zuzanna - K.S. Olimpia Miłki
4 Romejko Gabriela - K.S. Olimpia Miłki
5 Galińska Malgorzata - Dolnośląska Akademia Ringo- Kryniczno
6 Rymarczuk Marta - Dolnośląska Akademia Ringo- Kryniczno
7-8 Aneta Chajęcka– UKS Goszczyn
7-8 Zatorska Angelika - Dolnośląska Akademia Ringo- Kryniczno
9-11 Karolina Bator – UKS Mogielnica
9-11 Jagoda Dziadak– UKS Mogielnica
9-11 Weronika Stępień – UKS Goszczyn

Kategoria juniorki:
1. Pędzich Izabela – KTR
2. Monika Wangryn – UKS Mogielnica
3. Kowalczyk Izabela – KTR
4. Beata Chochlewicz – UKS Mogielnica
5. Dominika Andryka – UKS Mogielnica

Kategoria otwarta mężczyzn:
1 Trawczyński Dominik
2 Teklak Andrzej – UKS Mogielnica
3 Sebastian Mikutaniec- WTR
4 Mateusz Pawłowski – UKS Mogielnica
5 Paweł Wangryn – UKS Mogielnica
6 Komorowski Hubert – UKS Goszczyn
7 Garbarczyk Kamil – UKS Mogielnica
8 Dawid Mruk – UKS Goszczyn

Kategoria otwarta kobiet:
1 Kunecka Michalina – Legnica
2 Pędzich Izabela– KTR
3 Agnieszka Kłopotowska -WTR
4 Monika Wangryn – UKS Mogielnica
5-6 Kowalczyk Izabela - KTR
5-6 Wangryn Paulina –UKS Mogielnica
7-8 Godlewska Alicja – WTR
7-8 Chochlewicz Beata – UKS Mogielnica
9 Dominika Andryka – UKS Mogielnica

Kategoria dwójki chłopców do lat 13

1. Baginczuk Sebastian, Mazur Jakub - Dolnośląska Akademia Ringo- Kryniczno
2. Trzaska Jakub, Kulej Wiktor - UKS „Błękitni” Olkowice
3. Prusaczyk Mateusz, Pawelczyk Wiktor – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

Kategoria dwójki dziewcząt do lat 13

1. Rydzewska Martyna, Lejman Marta - - K.S. Olimpia Miłki
2. Dziemianowicz Gabriela, Jenczyk Aleksandra - K.S. Olimpia Miłki
3. Sendek Amelia, Białkowska Patrycja- UKS Goszczyn

Kategoria dwójki chłopców do lat 16
1. Trzaska Kacper, Dąbrowski Kacper – UKS Goszczyn / UKS Mogielnica
2. Trzaska Dawid, Kwiatkowski Dominik – UKS Adamów
3. Szporko Bartosz Grzelak Dawid - - K.S. Olimpia Miłki

Kategoria dwójki dziewcząt do lat 16

1. Prusaczyk Roksana, Pędzich Kingo – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
2. Kamińska Zuzanna, Gabriela Romejko - K.S. Olimpia Miłki
3. Kot Martyna, Stępień Weronika – UKS Goszczyn

Kategoria dwójki mieszane

1. Trawczyński Dominik, Kłopotowska Agnieszka – UKS Mogielnica, Warszawskie Towarzystwo Ringo
2. Teklak Andrzej, Kunecka Michalina – UKS Mogielnica, Legnica
3. Mikutaniec Sebastian, Trawczyńska Ada - Warszawskie Towarzystwo Ringo, UKS Mogielnica