Polskie Towarzystwo Ringo - Jubileuszowe - 45 Międzynarodowe Mistrzostwa Polski

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Rok 2017

Po raz kolejny Pułtusk gościł czołówkę polskich i zagranicznych ringowców, którzy rywalizowali o mistrzowskie tytuły w 12 indywidualnych kategoriach wiekowych oraz 6 kategoriach deblowych. Jubileuszowe - 45 Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w ringo rozegrano 24 czerwca na stadionie MOSiR. Uroczyste otwarcie mistrzostw uświetniła wspaniałym występem Młodzieżowa Orkiestra Dęta przy OSP w Pułtusku. Podczas ceremonii otwarcia nagrodzono wyróżniających się działaczy i trenerów za propagowanie i duży wkład w rozwój ringo – polskiego sportu.

Bardzo dobrze przygotowana trawiasta płyta stadionu oraz pogoda sprzyjały sportowej rywalizacji, jedynie silny wiatr czasami utrudniał zmagania ringowcom i przyczyniał się do zaskakujących rozstrzygnięć. W kategorii otwartej mężczyzn obserwowaliśmy teatr jednego aktora – Andrzeja Teklaka który po raz kolejny sięgnął po mistrzowski tytuł, w kategorii otwartej kobiet zwyciężyła Adriana Paszko.

Polskie Towarzystwo Ringo składa serdecznie podziękowania władzom miasta Pułtuska, dyrekcji MOSiR w Pułtusku, za wspaniałe przyjęcie ringowców i pomoc w organizacji mistrzostw, bez których te zawody na pewno nie byłyby tak atrakcyjne. Dziękujemy również młodzieżowej orkiestrze dętej przy OSP w Pułtusku za wspaniały występ muzyczny.

Oficjalne wyniki 45 Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Ringo

Pułtusk, 24 czerwca 2017 roku

Kategorie indywidualne - finałowa szóstka

Kategoria żaczka

L.p

Nazwisko i Imię

Klub

1

Sylwestrzak Zuzanna

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

2

Szporko Anna

KS „Olimpia” Miłki

3

Zaborowska Lena

UKS „Błękitni” Olkowice

4

 Gromek Kornelia

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

5

Siedlecka Marta

UKS „Błękitni” Olkowice

6

 Nasiadka Paula

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

 

Kategoria żak

1

Prokopowicz Dawid

UKS „Błękitni” Olkowice

2

Mikołaj Wrona

MUKS „Podkarpacie” Jedlicze

3

Stanisław Godlewski

Warszawskie Towarzystwo Ringo

4

Gontarek Damian

UKS Goszczyn

5

Szeląg Marcel

UKS Mogielnica

6

Brzeski Mikołaj

LUKS Lelis

 

Kategoria młodziczka

1

Rydzewska Martyna

KS „Olimpia” Miłki

2

Lejman Marta

KS „Olimpia” Miłki

3

Dobosz Karolina

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

4

 Pędzich Kinga

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

5

Sendek Amelia

UKS Goszczyn

6

Błesznowska Magdalena

UKS „Błękitni” Olkowice

 

Kategoria kadetka

1

Prusaczyk Roksana

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

2

Sidor Julia

Warszawskie Towarzystwo Ringo

3

Kot Martyna

UKS Goszczyn

4

Rakovich Katsiaryna

Białoruś

5

Kamińska Zuzanna

KS „Olimpia” Miłki

6

Mazol Darya

Białoruś

 

Kategoria kadet

1

Szporko Bartłomiej

KS „Olimpia” Miłki

2

Wangryn Mateusz

UKS Goszczyn

3

Michał Janocha

MUKS „Podkarpacie” Jedlicze

4

Pliszka Piotr

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

5

Mazau Mikita

Białoruś

6

Dominik Och

MUKS „Podkarpacie” Jedlicze

 

Kategoria juniorka

1

Biskup Jagoda

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

2

Gabryszewska Hanna

Warszawskie Towarzystwo Ringo

3

Kowalczyk Izabela

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

4

Pędzich Izabela

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

5

Chochlewicz Beata

UKS Goszczyn

6

Sandra Szymczyk

LUKS Lelis

 

Kategoria junior

1

Ivanou Ilya

Białoruś

2

Brzeski Kacper

LUKS Lelis

3

Mruk Dawid

UKS Goszczyn

4

Sugiewicz Konrad

LUKS Lelis

5

Hubert Komorowski

UKS Goszczyn

6

Bloch Bartosz

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

 

Kategoria otwarta kobiet

1

Paszko Adriana

Bartoszyce

2

Trawczyńska Ada

UKS Mogielnica

3

Vilchynskaya Ina

Białoruś

4

Dzianisava Tatsiana

Białoruś

5

Paulina Wangryn

UKS Mogielnica

6

Kunecka Michalina

Legnica

 

Kategoria otwarta mężczyzn

1

Teklak Andrzej

UKS Mogielnica

2

Trawczyński Dominik

UKS Mogielnica

3

Chuduk Viachaslau

Białoruś

4

Chuduk Pavel

Białoruś

5

Suszczyński Michał

Warszawskie Towarzystwo Ringo

6

Szajek Krzysztof

Legnica

 

Kategoria senior

1

Gil Marek

W-MTR Bartoszyce

2

Koltun Ivan

Białoruś

3

Andrzej Bobryk

Warszawskie Towarzystwo Ringo

4

Maciej Brzeski

LZS Lelis

 

Kategoria weteran I

1

Dukaczewski Mirosław

Manchester

2

Flejszar Ryszard          

LTR

3

Warecki Marek

Warszawskie Towarzystwo Ringo

4

Ziółko Jan

PKS „Jadwiga” Kraków

5

Bosak Wojcieh

PKS „Jadwiga” Kraków

 

Kategoria weteran II

1

Osak Andrzej

Słupsk

2

Kolanowski Władysław

Legnica

3

Krakowiak Józef

Warszawskie Towarzystwo Ringo

4

Stasch Antoni

Niemcy

5

Starosta Włodzimierz

Warszawa

 

Kategorie dwójkowe - finałowa szóstka

Kategoria dwójki dziewcząt do lat 13

1

Rydzewska Martyna, Lejman Marta

KS „Olimpia” Miłki

2

Pędzich Kinga, Sylwestrzak Zuzanna

KTR

3

Zaborowska Lena, Siedlecka Marta

UKS „Błękitni” Olkowice

4

Trzaska Aleksandra, Trzaska Natalia

UKS „Błękitni” Olkowice

5

Białkowska Patrycja, Sendek Amelia

UKS Goszczyn

6

Zawadzka Maja, Grzegorzewska Julia

UKS Goszczyn

 Kategoria dwójki chłopców do lat 13

1

Kulej Wiktor, Trzaska Jakub

UKS „Błękitni” Olkowice

2

Grzelak Dawid, Antoniuk Mateusz

KS „Olimpia” Miłki

3

Dudek Filip, Prokopowicz Dawid

UKS „Błękitni” Olkowice

4

Biskup Jakub, Wojnar Adrian

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

5

Wiewiór Michał, Gontarek Mateusz

UKS Goszczyn

6

Dąbrowski Konrad, Jastrzębski Damian

UKS Mogielnica

Kategoria dwójki dziewcząt do lat 16

1

Prusaczyk Roksana, Duszak Kamila

KTR

2

Rakovich Katerina, Kaminskaya Angelina

Białoruś

3

Burkun Krystina, Mazol Daria

Białoruś

4

Bugała Marta, Sidor Julia

Warszawskie Towarzystwo Ringo

5

Kot Martyna, Chajęcka Aneta

UKS Goszczyn

6

Wewiórska Aleksandra, Dobosz Karolina

MUKS „Podkarpacie” Jedlicze

 Kategoria dwójki chłopców do lat 16

Och Domink, Maciejowski Karol

MUKS Jedlicze

Pliszka Piotr, Duszak Przemysław

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

Trzaska Kacper, Wangryn Mateusz

UKS Goszczyn

Leszczyński Michał, Terlikowski Michał

Warszawskie Towarzystwo Ringo

Kamiński Sebastian, Mrozek Sebastian

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

Szporko Bartłomiej, Romejko Kacper

Miłki

 Kategoria dwójki kobiet

1

Michalina Kunecka, Trawczyńska Ada

Legnica/ Mogielnica

2

Wangryn Paulina, Ada Paszko

UKS Mogielnica, W-MTR Bartoszyce

3

Pędzich Izabela, Kowalczyk Izabela

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

4

Dzianisava Tatsiana, Vilchynskaya Ina

Białoruś

5

Wangryn Monika, Chochlewicz Beata

UKS Mogielnica

6

Kłopotowska Agnieszka, Handzel Wioleta

Warszawskie Towarzystwo Ringo

 Kategoria dwójki mężczyzn

1

Krzysztof Szajek, Majerski Grzegorz

LTR/PKS Kraków

2

Chuduk Pawel, Chuduk Viachaslau

Białoruś

3

Trawczyński Dominik, Teklak Andrzej

UKS Mogielnica

4

Koltun Ivan, Ivanov Ilya

Białoruś

5

Varabyou Alexei, Nemytau Tsimapei

Białoruś

6

Mikutaniec Daniel, Mikutaniec Sebastian

WTR/LTR