Polskie Towarzystwo Ringo - XVI Międzynarodowy Memoriał im. Włodzimierza Strzyżewskiego

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Rok 2017

Międzynarodowy Memoriał im. Włodzimierza Strzyżewskiego w Ringo to cykliczna impreza poświęcona zmarłemu twórcy gry w ringo, którą rozegrano po raz szesnasty. W tegorocznej edycji tradycyjnie rywalizowali najlepsi ringowcy z Polski, a także zawodnicy z Białorusi i Litwy. W kategorii otwartej zwyciężyła Michalina Kunecka z Legnicy i Dominik Trawczyński z Mogielnicy.

Wyniki XVI Memoriału im. Włodzimierza Strzyżewskiego w ringo

 

Żaczki

  1. Szporko Anna, K.S. OLIMPIA Miłki
  2. Sylwestrzak Zuzanna, Kurpiowskie TR
  3. Zaborowska Lena, UKS „Błękitni” Olkowice
  4. Gromek Kornelia, Kurpiowskie TR
  5. Herka Wiktoria, ZS-P Wisznia Mała
  6. Laskowska Julia, Kurpiowskie TR
  7. Nowak Wiktoria, Kurpiowskie TR
  8. Kornaha Veronika, ZS-P Wisznia Mała

Żacy

  1. Tudaj Michał, DAR Kryniczno
  2. Bojarin Patrik, Litwa – TG „Sokół”
  3. Gontarek Damian, UKS Goszczyn
  4. Godlewski Stanisław, Warszawskie TR
  5. Ausfeld Antek, DAR Kryniczno
  6. Mrozek Bartosz, Kurpiowskie TR
  7. Miś Krzysztof, ZS-P Wisznia Mała
  8. Komorowski Bartosz, UKS Goszczyn 

Młodziczki

  1. Rydzewska Martyna, K.S. OLIMPIA Miłki
  2. Jenczyk Aleksandra, K.S. OLIMPIA Miłki
  3. Lejman Marta, K.S. OLIMPIA Miłki
  4. Sendek Amelia, UKS Goszczyn
  5. Białkowska Patrycja, UKS Goszczyn
  6. Barańska Natalia, UKS „Błękitni” Olkowice
  7. Błesznowska Magdalena, UKS „Błękitni” Olkowice
  8. Radecka Dominika, UKS Goszczyn
  9. Dobosz Karolina, MUKS Jedlicze
  10. Sieradzan Wiktoria, UKS „Błękitni” Olkowice
  11. Bojarin Gabriela, Litwa – TG „Sokół”
  12. Trzaska Natalia, UKS „Błękitni” Olkowice
  13. Dudek Wiktoria, UKS „Błękitni” Olkowice
  14. Trzaska Aleksandra, UKS „Błękitni” Olkowice
  15. Jankowska Alicja, Kurpiowskie TR
  16. Pędzich Kinga, Kurpiowskie TR
  17. Krykwińska Maja, DAR Kryniczno
  18. Bugaj Izabella, ZS-P Wisznia Mała
  19. Rybak Katarzyna, ZS-P Wisznia Mała
  20. Dziemianowicz Gabriela, K.S. OLIMPIA Miłki
  21. Kaczor Emilia, ZS-P Wisznia Mała
  22. Zdziszek Martyna, ZS-P Wisznia Mała
  23. Piegońska Natalia, DAR Kryniczno
  24. Kwiecień Maja, ZS-P Wisznia Mała
  25. Strzelczyk Klaudia, ZS-P Wisznia Mała

Młodzicy

  1. Kulej Wiktor, UKS „Błękitni” Olkowice
  2. Mazur Jakub, DAR Kryniczno
  3. Antoniuk Mateusz, K.S. OLIMPIA Miłki
  4. Piatikonis Deivid, Litwa – TG „Sokół”
  5. Grzelak Dawid, K.S. OLIMPIA Miłki
  6. Gontarek Mateusz, UKS Goszczyn
  7. Gowkielewicz Bartek, K.S. OLIMPIA Miłki
  8. Wiewiór Michał, UKS Goszczyn
  9. Barański Piotr, UKS „Błękitni” Olkowice
  10. Bogińczuk Sebastian, DAR Kryniczno
  11. Trzaska Jakub, UKS „Błękitni” Olkowice
  12. Rusak Artsjom, Białoruś
  13. Graf Adrian, DAR Kryniczno
  14. Połowczuk Aleksander, DAR Kryniczno
  15. Dudek Filip, UKS „Błękitni” Olkowice
  16. Ziętek Jakub, DAR Kryniczno
  17. Pawełczyk Wiktor, Kurpiowskie TR

Kadetki

  1. Kot Martyna, UKS Goszczyn
  2. Prusaczyk Roksana, Kurpiowskie TR
  3. Kamińska Zuzanna, K.S. OLIMPIA Miłki
  4. Romejko Gabriela, K.S. OLIMPIA Miłki
  5. Wiewiórska Aleksandra, MUKS Jedlicze
  6. Ziętek Patrycja, DAR Kryniczno
  7. Galińska Małgorzata, DAR Kryniczno
  8. Sztura Lena, DAR Kryniczno
  9. Jankowska Wiktoria, Kurpiowskie TR
  10. Gabryszewska Ewa, Warszawskie TR

Kadeci

  1. Trzaska Kacper, UKS Goszczyn
  2. Kalinowski Dawid, UKS Adamów
  3. Dupczyk Paweł, UKS Adamów
  4. Trzaska Dawid, UKS Adamów
  5. Barański Szymon, UKS Adamów
  6. Sowiński Michał, UKS Adamów
  7. Staroń Szymon, DAR Kryniczno
  8. Leszczyński Michał, Warszawskie TR
  9. Spirydovich Artsjom, Białoruś
  10. Janocha Michał, MUKS Jedlicze
  11. Och Dominik, MUKS Jedlicze
  12. Duszak Przemysław, Kurpiowskie TR
  13. Szporko Bartłomiej, K.S. OLIMPIA Miłki
  14. Kanar Krzysztof, DAR Kryniczno
  15. Maciejowski Karol, MUKS Jedlicze
  16. Kwiatkowski Dominik, UKS Adamów
  17. Krykwiński Jakub, DAR Kryniczno
  18. Bukin Daniel, Litwa – TG „Sokół”
  19. Małkiewicz Michał, DAR Kryniczno
  20. Romejko Kacper, K.S. OLIMPIA Miłki

Juniorki

  1. Skarina Dorota, Litwa – TG „Sokół”
  2. Kowalczyk Izabella, Kurpiowskie TR
  3. Wangryn Monika, UKS Mogielnica
  4. Gabryszewska Hanna, Warszawskie TR
  5. Chochlewicz Beata, UKS Goszczyn
  6. Bolbas Valeryja, Białoruś

Juniorzy

  1. Komorowski Hubert, UKS Goszczyn
  2. Baranovič Sylvester, Litwa – TG „Sokół”
  3. Komorowski Konrad, UKS Goszczyn
  4. Ajkowski Aleksy, Litwa – TG „Sokół”
  5. Deptuła Maciej, Warszawskie TR 

Klasa otwarta kobiet

  1. Kunecka Michalina, Legnica
  2. Vilchynskaya Ina, Białoruś
  3. Wangryn Paulina, UKS Mogielnica
  4. Dzianisava Tatsjana, Białoruś
  5. Mytnik Anna, UKS Mogielnica
  6. Kłopotowska Agnieszka, Warszawskie TR
  7. Bogdevič Renata, Litwa – TG „Sokół”

Klasa otwarta mężczyzn

  1. Trawczyński Dominik, UKS Mogielnica
  2. Chuduk Viachaslau, Białoruś
  3. Chuduk Pavel, Białoruś
  4. Smarshchok Yauheni, Białoruś
  5. Viduto Vitalij, Litwa – TG „Sokół”
  6. Varabyou Aliaksej, Białoruś
  7. Wangryn Paweł, UKS Mogielnica
  8. Yaruta Igor, Białoruś
  9. Osiadły Adam, PKS Kraków
  10. Majerski Grzegorz, PKS Kraków
  11. Szajek Krzysztof, Legnica
  12. Światłoń Paweł, PKS Kraków

Old-boys

  1. Bobryk Andrzej, Warszawskie TR
  2. Dudek Radosław, Warszawskie TR
  3. Mikutaniec Daniel, Legnica

Seniorki

  1. Godlewska Alicja, Warszawskie TR
  2. Michalak Wanda, Legnica
  3. Sendek Lidia, UKS Goszczyn

Seniorzy

  1. Gil Marek, K.S. OLIMPIA Miłki
  2. Kołtun Ivan, Białoruś
  3. Wangryn Mariusz, UKS Goszczyn
  4. Flejszar Ryszard, Legnica

Weterani II

  1. Osak Andrzej, Słupsk
  2. Siejko Janusz, Gliwice
  3. Krakowiak Józef, Warszawskie TR
  4. Bobryk Jan, Warszawskie TR

Dwójki dziewcząt do lat 16:

  1. Prusaczyk Roksana, Pędzich Kinga – Kurpiowskie TR
  2. Kamińska Zuzanna, Romejko Gabriela – K.S. OLIMPIA Miłki
  3. Dobosz Karolina, Wiewiórska Aleksandra – MUKS Jedlicze

Dwójki chłopców do lat 16:

  1. Spirydovich Artjom, Rusak Artem – Bialoruś
  1. Szporko Bartłomiej, K.S. OLIMPIA Miłki oraz Leszczyński Michał, WTR
  2. Kalinowski Dawid, Dupczyk Paweł – Adamów

Dwójki mieszane powyżej 16 lat:

  1. Suszczyński Michał, WTR oraz Wangryn Paulina, UKS Mogielnica
  2. Wangryn Paweł, Wangryn Monika – UKS Mogielnica
  3. Majerski Grzegorz, Kraków oraz Kunecka Michalina, Legnica
  4. Szajek Krzysztof, Legnica oraz Kłopotowska Agnieszka, WTR
  5. Chuduk Pavel, Dzianisava Tatsjana – Białoruś
  6. Pawlak Piotr, Bartoszyce oraz Trawczyńska Ada – UKS Mogielnica
  7. Baranovič Sylvester, Skarina Dorota, Litwa – TG „Sokół”
  8. Smarshchok Yauheni, Bolbas Valeryja – Białoruś
  9. Trawczyński Dominik, Mytnik Anna – UKS Mogielnica
  10. Viduto Vitalij, Viduto Vitalij, Bogdevič Renata, Litwa – TG „Sokół”
  11. Komorowski Konrad, Chochlewicz Beata, UKS Goszczyn
  12. Chuduk Viachaslau, Vilchynskaya Ina – Białoruś
  13. Komorowski Hubert, UKS Goszczyn oraz Kowalczyk Izabella, Kurpiowskie TR
  14. Yaruta Igor, Białoruś oraz Kot Martyna, UKS Goszczyn
  15. Bobryk Andrzej, Godlewska Alicja – WTR

Zapraszam na fotorelację z memoriału.