Polskie Towarzystwo Ringo - Ogólnopolski Turniej w Ringo "Warszawska Syrenka"

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Rok 2017

Ogólnopolski Turniej w Ringo "Warszawska Syrenka" rozegrano 16 września 2017 r. w Warszawie na Bemowie. Zawody zorganizowane przez Warszawskie Towarzystwo Ringo były doskonałą okazją do rywalizacji o punkty do rankingu ogólnopolskiego ringowców.

Zapraszamy do startu w kolejnych edycjach ogólnopolskich turniejów!

Wyniki

Żaczki

  1. Szporko Anna, K.S. OLIMPIA Miłki
  2. Zaborowska Lena, UKS Olkowice
  3. Nowak Wiktoria, UKS Goszczyn

Żacy

  1. Prokopowicz Dawid, UKS Goszczyn
  2. Godlewski Stanisław, Warszawskie TR
  3. Gontarek Damian, UKS Goszczyn

Młodziczki

  1. Rydzewska Kinga, K.S. OLIMPIA Miłki
  2. Dziemianowicz Gabriela, K.S. OLIMPIA Miłki
  3. Sendek Amelia, UKS Goszczyn

Młodzicy

  1. Antoniuk Mateusz, K.S. OLIMPIA Miłki
  2. Trzaska Jakub, UKS Olkowice
  3. Wiewiór Michał, UKS Goszczyn

Kadetki

  1. Kot Martyna, UKS Goszczyn
  2. Sidor Julia, Warszawskie TR
  3. Marta Bugała, Warszawskie TR

Kadeci

  1. Szporko Bartek, K.S. OLIMPIA Miłki
  2. Dupczyk Paweł, UKS Adamów
  3. Kalinowski Dawid, UKS Adamów

Juniorzy

  1. Mruk Dawid, UKS Goszczyn
  2. Komorowski Konrad, UKS Goszczyn
  3. Deptuła Maciej, Warszawskie TR

Kategoria otwarta kobiet

  1. Kłopotowska Agnieszka, Warszawskie TR
  2. Kunecka Michalina, Legnica
  3. Staszewska Paulina, Warszawskie TR

Klasa otwarta mężczyzn

  1. Trawczyński Dominik, UKS Mogielnica
  2. Suszczyński Michał, Warszawskie TR
  3. Wangryn Paweł, UKS Mogielnica

Old-boys

  1. Dudek Radosław, Warszawskie TR
  2. Gil Marek, K.S. OLIMPIA Miłki
  3. Bobryk Andrzej, Warszawskie TR
  4. Warecki Marek, Warszawskie TR

Trójki mieszane do lat 13

  1. Jeńczyk Aleksandra, Dziemianowicz Grzelak Dawid – K.S. OLIMPIA Miłki
  2. Rydzewska Martyna, Szporko Anna, Antoniuk Mateusz – K.S. OLIMPIA Miłki
  3. Sendyk Amelia, Wiewiór Michał, Białkowska Patrycja – UKS Goszczyn

Dwójki szkolne dziewcząt do lat 16

  1. Sidor Julia, Grobel Katarzyna – Warszawskie TR
  2. Kot Martyna, Romejko Gabriela – UKS Goszczyn
  3. Roszczyk Kinga, Rybak Marta – Warszawskie TR

Dwójki mieszane

  1. Suszczyński Michał, Warszawskie TR, Trawczyńska Ada, UKS Mogielnica
  2. Trawczyński Dominik, UKS Mogielnica, Kłopotowska Agnieszka, Warszawskie TR
  3. Misiak Robert Warszawskie TR, Kunecka Michalina, Legnica