XIII Ogólnopolski Turniej Ringo „Kurpiowski Jantar” zgromadził ponad 160 zawodników z 10 szkół i klubów sportowych powiatu ostrołęckiego oraz ekipy z różnych stron Polski; MUKS Jedlicze Podkarpacie, KS Olimpia „Miłki”, UKS Goszczyn, Warszawskie Towarzystwo Ringo, UKS Mogielnica. Pogoda od trzynastu lat sprzyja rywalizacji ringowców. Był to już przedostatni sprawdzian przed Mistrzostwami Świata i Mistrzostwami Polski w ringo, które odbędą się w sierpniu w Niepołomicach koło Krakowa. Dzięki wsparciu finansowemu z WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO, STAROSTWA POWIATU OSTROŁĘCKIEGO i LZS LELIS, zawodnicy mogli cieszyć się nie tylko ze zwycięstwa ale również otrzymać okolicznościowe medale, statuetki i koszulki.
Wyniki finałowe:
Kategoria: ŻAK
- Stanisław Godlewski- Warszawskie TR
- Bartosz Wewiórski- MUKS Jedlicze Podkarpacie
- Jakub Komorowski – UKS Goszczyn
- Miłosz Niechoda- LUKS „Tygrys” Łęg Starościński
- Adam Fatek- UKS Goszczyn
- Filip Parzych – ULKS „Osak” Lelis
Kategoria: ŻACZKA
- Barbara Jenczyk- KS Olimpia „Miłki”
- Maja Gawot- UKS Goszczyn
- Aleksandra Sęk- ULKS „Osak” Lelis
- Iga Osińska- UKS Goszczyn
- Julita Wieremiejczyk- ULKS „Osak” Lelis
- Wiktoria Pac- ULKS „Osak” Lelis
Kategoria: MŁODZIK
- Matteo Kruczek- MUKS Jedlicze Podkarpacie
- Adrian Wojnar - MUKS Jedlicze Podkarpacie
- Jakub Jarosz- UKS Goszczyn
- Wiktor Pawelczyk- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
- Kamil Kaczyński- ULKS Obierwia
- Paweł Szymczyk - LUKS „Tygrys” Łęg Starościński
Kategoria: MŁODZICZKA
- Anna Szporko - KS Olimpia „Miłki”
- Oliwia Sidorkiewicz- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
- Amelia Lenda - Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
- Kornelia Gromek- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
- Maja Zawadzka - UKS Goszczyn
- Aleksandra Surgiewicz- LUKS „Tygrys” Łęg Starościński
Kategoria: KADET
- Przemysław Duszak - Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
- Michał Janocha - MUKS Jedlicze Podkarpacie
- Fabian Parzych- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
- Dawid Grzelak - KS Olimpia „Miłki”
- Szymon Antoszewski – ULKS Olcha Olszewka
- Jakub Sakowski - ULKS „Osak” Lelis
Kategoria: KADETKA
- Kinga Pędzich- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
- Aleksandra Jenczyk- KS Olimpia „Miłki”
- Aleksandra Wewiórska - MUKS Jedlicze Podkarpacie
- Martyna Rydzewska - KS Olimpia „Miłki”
- Amelia Sendek- UKS Goszczyn
Kategoria: Otwarta Kobiet
- Izabela Pędzich- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
- Roksana Prusaczyk- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
- Karolina Siernicka- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
- Monika Wangryn- UKS Mogielnica
- Alicja Godlewska – Warszawskie Towarzystwo Ringo
Kategoria: Otwarta Mężczyzn
- Paweł Wangryn - UKS Mogielnica
- Konrad Surgiewicz- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
- Kacper Brzeski.
Kategoria: Trójki mieszane do lat 10
- Jenczyk Barbara/ Bartosz Wewiórski/ Stanisław Godlewski
- Maja Gawot/ Jakub Komorowski/ Iga Osińska
- Julia Parzych/ Filip Parzych/ Iga Gerwatowska
Kategoria: Dwójki szkolne dziewcząt do lat 13
- Amelia Lenda/ Anna Szporko
- Wiktoria Matelska/ Julia Grzegorzewska
- Kornelia Gromek/ Oliwia Sidorkiewicz
Kategoria: Dwójki szkolne chłopców do lat 13
- Mateusz Prusaczyk/ Wiktor Pawelczyk
- Adrian Wojnar/ Matteo Kruczek
- Kacper Nalewajk/ Mikołaj Brzeski
Kategoria: Dwójki szkolne dziewcząt do lat 16
- Martyna Rydzewska/ Aleksandra Jenczyk
- Aleksandra Wewiórska/ Amelia Sendek
- Kinga Pedzich/ Oliwia Głowacka
Kategoria: Dwójki szkolne chłopców do lat 16
- Kamiński Sebastian/ Przemysław Duszak
- Michał Janocha/ Dawid Grzelak
- Kacper Babiel/ Cezary Kowalczyk
Turniej towarzyszący- dzieci młodsze
- Małgorzata Łępicka
- Konrad Wołosz
- Daria Kaczyńska
- Marcin Kaczyński
Turniej towarzyszący- single dziewcząt
- Weronika Kraska
- Izabela Łępicka
- Natalia Zawojek
- Kamila Zatryb
Turniej towarzyszący- single chłopców
- Patryk Gutowski
- Igor Niedźwiedzki
- Marek Chodakowski
- Emanuel Łępicki
- Konrad Siwek
Turniej towarzyszący- mixty
- Weronika Kraska/ Emanuel Łępicki
- Patryk Gutowski/ Izabela Łępicka
- Kamila Zatryb/ Igor Niedźwiedzki
NAJLEPSZYM ZAWODNIKEM ZOSTAŁ PRZEMYSŁAW DUSZAK
NAJLEPSZĄ ZAWODNICZKĄ ZOSTAŁA ANNA SZPORKO