Polskie Towarzystwo Ringo - Ranking zawodników PTR

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Ranking zawodników PTR

 Pierwsza 10 zawodników

Zawody zaliczone do rankingu:

1. Ogólnopolski Turniej w Ringo – Mogielnica
2. Ogólnopolski Turniej w Ringo – Jedlicze
3. Ogólnopolski Turniej w Ringo "Kurpiowski Jantar" – Lelis

Kategoria Młodziczki
1 Rydzewska Martyna      Olimpa Miłki 120
2 Dobosz Karolina MUKS "Podkarpacie" Jedlicze 110
3 Lejman Marta                UKS "Olimpa" Miłki 95
4 Sendek Amelia UKS Goszczyn 83
5 Dziemanowicz Gabryiela UKS "Olimpa" Miłki 53
6 Głowacka Oliwia KTR 47
7 Pędzich Kinga KTR 43
8 Radecka Dominika UKS Goszczyn 30
9 Jeńczyk Aleksandra UKS "Olimpa" Miłki 26
10/11 Barańska Natalia UKS "Błękitni" Olkowice 13
10/11 Piegońska Natalia UKS Kryniczno 13

 

Kategoria młodzik
1 Biskup Jakub MUKS "Podkarpacie" Jedlicze 150
2 Wiewiór Michał  UKS Goszczyn 85
3 Wojnar Adrian MUKS "Podkarpacie" Jedlicze 85
4 Kulej Wiktor UKS "Błękitni" Olkowice 40
5 Antoniuk Mateusz UKS "Olimpia" Miłki 40
6 Grzelak Dawid UKS "Olimpia" Miłki 40
7 Pawelczyk Wiktor KTR 30
8 Mazur Kuba UKS Kryniczno 25
9 Kruczek Matteo MUKS "Podkarpacie" Jedlicze 20
10 Antoszewski Szymon KTR 20

 

Kategoria kadetki
1 Prusaczyk Roksana KTR 140
2 Kamińska Zuzanna UKS "Olimp" Miłki 100
3 Martyna Kot UKS Goszczyn 50
4 Romejko Gabryiela K.S. Olimpia Miłki 45
5 Duszak Kamila KTR 40
6 Chajęcka Aneta UKS Goszczyn 36
7 Aleksandra Wiewiórska MUKS "Podkarpacie" Jedlicze 30
8 Monika Kania UKS Arka Umieszcz 25
9 Gromek Amelia KTR 25
10/11 Stępień Weronika UKS Goszczyn 23
10/11 Galińska Małgorzata UKS Kryniczno 20

 

Kategoria kadet
1 Szporko Bartłomiej WTR 150
2 Maciejowski Karol MUKS "Podkarpacie" Jedlicze 60
3 Duszak Przemysław KTR 59
4 Wangryn Mateusz  UKS Goszczyn 40
5 Och Dominik MUKS "Podkarpacie" Jedlicze 40
6 Piotr Pliszka KTR 40
7 Trzaska Dawid ULKS „Osak” Lelis 37
8 Brelski Jakub UKS Goszczyn 30
9 Trzaska Kacper UKS Goszczyn 29
10/11 Michał Janocha MUKS "Podkarpacie" Jedlicze 25
10/11 Och Dominik MUKS "Podkarpacie" Jedlicze 25

 

Kategoria  junior
1 Komorowski Hubert UKS Goszczyn 50
2 Surgiewicz Konrad KTR 50
3 Mruk Dawid UKS Goszczyn 40
4 Brzeski Kacper KTR 40
5 Ziółkowski Patryk W-MTR 1
6 Cabała Michał PKS "Jadwiga" Kraków 1

 

Kategoria juniorki
1 Pędzich Izabela KTR 90
2 Kowalczyk Izabela KTR 80
3 Wangryn Monika UKS Mogielnica 40
4 Szymczyk Sandra KTR 30
5 Chochlewicz Beata UKS Mogielnica 25
6 Kopeć Karina KTR 25
7 Andryka Dominika UKS Mogielnica 20
8 Leszczyńska Zuzanna WTR 1
9 Kamińska Melania KTR 1
10 Łubińska Julita UKS Mogielnica 1

 

Kategoria otwarta mężczyzn
1 Trawczyński Dominik UKS Mogielnica 50
2 Surgiewicz Konrad KTR 50
3 Teklak Andrzej UKS Mogielnica 40
4 Brzeski Patryk KTR 40
5 Mikutaniec Sebastian  WTR 30
6 Brzeski Kacper KTR 30
7 Pawłowski Mateusz UKS Mogielnica 25
8 Bloch Bartosz KTR 25
9 Wangryn Paweł UKS Mogielnica 20
10 Komorowski Hubert  UKS Goszczyn 15

 

Kategoria otwarta kobiet
1 Pędzich Izabela KTR Jantar 80
2 Kowalczyk Izabela KTR Jantar 65
3 Kunecka Michalina Legnica 50
4 Szymczyk Sandra KTR Jantar 30
5 Kłopotowska Agnieszka WTR 30
6 Kamińska Melania KTR Jantar 25
7 Wangryn Monika UKS Mogielnica 25
8 Kopeć Karina KTR Jantar 20
9 Wangryn Paulina UKS Mogielnica 15
10/11 Godlewska Alicja WTR 13
10/11 Chochlewicz Beata UKS Mogielnica 13