Polskie Towarzystwo Ringo - Ranking zawodników PTR

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Ranking zawodników PTR

Pierwsza 15 zawodników

Zawody zaliczone do rankingu:

  1. Ogólnopolski Turniej w Ringo – Goszczyn
  2. Ogólnopolski Turniej w Ringo – Jedlicze
  3. Ogólnopolski Turniej w Ringo "Kurpiowski Jantar" – Lelis
  4. 45 Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ringo - Pułtusk
  5. XVI Międzynarodowy Memoriał im. W. Strzyżewskiego w Ringo - Warszawa
  6. Ogólnopolski Turniej w Ringo „Warszawska Syrenka" – Warszawa
  7. Ogólnopolski Turniej w Ringo – Kryniczno

Kategoria Młodziczki

1

Rydzewska Martyna

UKS "Olimpa" Miłki

470

2

Lejman Marta

UKS "Olimpa" Miłki

275

3

Sendek Amelia

UKS Goszczyn

203

4

Dobosz Karolina

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

194

5

Białkowska Patrycja

UKS Goszczyn

151

6

Pędzich Kinga

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

133

7

Jeńczyk Aleksandra

UKS "Olimpa" Miłki

126

8

Dziemanowicz Gabriela

UKS "Olimpa" Miłki

95

9

Błesznowska Magda

UKS "Błękitni" Olkowice

72

10

Głowacka Oliwia

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

67

11

Barańska Natalia

UKS "Błękitni" Olkowice

67

12

Radecka Dominika

UKS Goszczyn

64

13

Sieradzan Wiktoria

UKS Olkowice

61

14

Jankowska Wiktoria

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

58

15

Grzegorzewska Julia

UKS Goszczyn

57

 

Kategoria młodzik

1

Antoniuk Mateusz

UKS "Olimpia" Miłki

280

2

Wiewiór Michał

UKS Goszczyn

241

3

Kulej Wiktor

UKS "Błękitni" Olkowice

240

4

Biskup Jakub

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

190

5

Grzelak Dawid

UKS "Olimpia" Miłki

185

6

Mazur Kuba

UKS Kryniczno

157

7

Trzaska Kuba

UKS "Błękitni" Olkowice

120

8

Wojnar Adrian

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

113

9

Pawełczyk Wiktor

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

75

10

Gontarek Mateusz

UKS Goszczyn

71

11

Bogińczuk Sebastian

UKS Kryniczno

65

12

Dudek Filip

UKS "Błękitni" Olkowice

64

13

Piatikonis Deivid

Litwa

50

14

Mrożek Sebastian

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

49

15

Gowgielewicz Bartek

UKS Olimpia Miłki

38

 

Kategoria kadetki

1

Prusaczyk Roksana

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

370

2

Martyna Kot

UKS Goszczyn

300

3

Kamińska Zuzanna

UKS "Olimp" Miłki

265

4

Romejko Gabryiela

K.S. Olimpia Miłki

223

5

Sidor Julia

Warszawskie Towarzystwo Ringo

120

6

Wiewiórska Aleksandra

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

96

7

Chajęcka Aneta

UKS Goszczyn

73

8

Duszak Kamila

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

64

9

Jankowska Wiktoria

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

64

10

Ziętek Patrycja

UKS Kryniczno

60

11

Galińska Małgorzata

UKS Kryniczno

50

12

Katsiaryna Rakovich

Białoruś

50

13

Bugała Marta

Warszawskie Towarzystwo Ringo

48

14

Gabryszewska Ewa

Warszawskie Towarzystwo Ringo

37

15

Bator Karolina

UKS Mogielnica

32

 

Kategoria kadet

1

Szporko Bartłomiej

W-MTR Bartoszyce

416

2

Trzaska Kacper

UKS Goszczyn

258

3

Duszak Przemysław

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

122

4

Wangryn Mateusz

UKS Goszczyn

120

5

Kalinowski Dawid

UKS "Błękitni" Olkowice

110

6

Michał Janocha

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

107

7

Maciejowski Karol

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

100

8

Trzaska Dawid

ULKS „Osak” Lelis

100

9

Piotr Pliszka

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

90

10

Och Dominik

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

70

11

Dupczyk Paweł

UKS Adamów

60

12

Sowiński Michał

UKS "Błękitni" Olkowice

59

13

Staroń Szymon

UKS Kryniczno

58

14

Romejko Kacper

W-MTR

49

15

Duszyński Gabriel

UKS Mogielnica

46

 

Kategoria  junior

1

Komorowski Hubert

UKS Goszczyn

230

2

Mruk Dawid

UKS Goszczyn

150

3

Brzeski Kacper

LUKS Lelis

120

4

Surgiewicz Konrad

LUKS Lelis

100

5

Ivanou Ilya

Białoruś

100

6

Komorowski Konrad

UKS Goszczyn

88

7

Baranowic Sylvester

Litwa

80

8

Deptuła Maciej

Warszawskie Towarzystwo Ringo

70

9

Bloch Bartek

KTR

60

10

Ajkowski Aleksy

Litwa

50

11

Puławski Wiktor

LUKS Lelis

26

12

 Matusiak Mateusz

Słupsk

24

13

 Słoniewski Maciej

 Słupsk

22

14

Ziółkowski Patryk

W-MTR Bartoszyce

20

15

Gęsiak Kacper

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

18

 

Kategoria juniorki

1

Kowalczyk Izabela

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

220

2

Pędzich Izabela

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

140

3

Gabryszewska Hanna

Warszawskie Towarzystwo Ringo

130

4

Wangryn Monika

UKS Mogielnica

126

5

Chochlewicz Beata

UKS Goszczyn

105

6

Skarina Dorota

Litwa

100

7

Biskup Jagoda

MUKS Jedlicze

100

8

Szymczyk Sandra

KTR

60

9

Bolbas Valeryja

Białoruś

30

10

Schabek Karolina

Warszawskie Towarzystwo Ringo

28

11

Pysklo Marta

LUKS Lelis

26

12

Kopeć Karina

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

25

13

Dominika Andryka

UKS Mogielnica

24

14

Bril Oliwia

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

22

15

Andryka Dominika

UKS Mogielnica

20

 

Kategoria otwarta mężczyzn

1

Trawczyński Dominik

UKS Mogielnica

280

2

Chuduk Viachaslau

Białoruś

140

3

Teklak Andrzej

UKS Mogielnica

140

4

Chuduk Pavel

Białoruś

110

5

Wangryn Paweł

UKS Mogielnica

82

6

Suszczyński Michał

Warszawskie Towarzystwo Ringo

80

7

Varabyou Aliaksei

Białoruś

58

8

Brzeski Patryk

LUKS Lelis

54

9

Surgiewicz Konrad

LUKS Lelis

50

10

Smarshchok Yauhemi

Białoruś

50

11

Szajek Krzysztof

LTR

50

12

Majerski Grzegorz

PKS "Jadwiga" Kraków

48

13

Mikutaniec Sebastian

Warszawskie Towarzystwo Ringo

46

14

Viduto Vitalij

Litwa

40

15

Yaruta Igor

Białoruś

36

 

Kategoria otwarta kobiet

1

Kunecka Michalina

Legnica

220

2

Ina Vilchynskaya

Białoruś

140

3

Kłopotowska Agnieszka

Warszawskie Towarzystwo Ringo

132

4

Wangryn Paulina

UKS Mogielnica

115

5

Paszko Adriana

W-MTR Bartoszyce

100

6

Tatsiana Dzianisava

Białoruś

100

7

Pędzich Izabela

KTR Jantar

80

8

Trawczyńska Ada

UKS Mogielnica

80

9

Kowalczyk Izabela

KTR Jantar

65

10

Mytnik Anna

UKS Mogielnica

58

11

Godlewska Alicja

Warszawskie Towarzystwo Ringo

53

12

Wangryn Monika

UKS Mogielnica

50

13

Szymczyk Sandra

KTR Jantar

30

14

Staszewska Paulina

Warszawskie Towarzystwo Ringo

30

15

Handzel Wioletta

PKS „Jadwiga” Kraków

28