Polskie Towarzystwo Ringo - XXXIV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ringo

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Wyniki z Mistrzostw Polski w Ringo

XXXIV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ringo

OSTROŁĘKA, 1-2 LIPCA 2006

ŻACZKI

  1. Monika Kalinowska – Olkowice
  2. Kaja Medwecka  – Legnica
  3. Marlena Wątora – Olkowice

ŻACY

  1. Konrad Gontarz – Nasiadki
  2. Paweł Niedźwiedzki – Nasiadki
  3. Michał Stasz – Jedlicze

MŁODZICZKI

  1. Paulina Wangrn – Mogielnica
  2. Sylwia Kontroniewicz – Legnica
  3. Aleksandra Gabor – Jedlicze

MŁODZICY

  1. Dawid Bril – Jedlicze
  2. Jakub Krawczyk - Jedlicze
  3. Paweł Antonik – Bartoszyce

KADETKI

  1. Paula Sojka – Legnica
  2. Michalina Kunecka – Legnica
  3. Ilona Nawrot – Płońsk

KADECI

  1. Maciej Tobolski – Płońsk
  2. Mateusz Błach – Mogielnica
  3. Mateusz Krawczyk – Jedlicze

JUNIORKI

  1. Joanna Gładysz – Jedlicze
  2. Aleksandra Wołąkiewicz – Płońsk
  3. Paulina Więckowska - Płońsk

JUNIORZY

  1. Adam Trawczyński – Mogielnica
  2. Łukasz Teklak – Mogielnica
  3. Adrian Szulda – Legnica

KLASA OTWARTA KOBIET

  1. Gabriela Jóźwik – Legnica
  2. Adriana Paszko – Bartoszyce
  3. Patrycja Mikutaniec – Warszawa

KLASA OTWARTA MĘŻCZYZN

  1. Krzysztof Szajek – Legnica
  2. Andrzej Teklak – Mogielnica
  3. Dominik Trawczyński – Mogielnica

AMAZONKI

  1. Wanda Michalak – Legnica
  2. Beata Gil – Bartoszyce
  3. Ewa Wobolewicz – Bartoszyce

OLD BOY

  1. Marek Śliwka – Praszka
  2. Artur Noga – Praszka
  3. Marek Gil – Bartoszyce

SENIORZY

  1. Jan Jóźwik – Legnica
  2. Mirosław Dukaczewski – Warszawa
  3. Ryszard Flejszar – Legnica

WETERANI

  1. Andrzej Osak – Słupsk
  2. Władysław Kolanowski – Legnica
  3. Józef Krakowiak – Warszawa

DWÓJKI SZKOLNE DZIEWCZĄT

  1. Paula Sojka, Michalina Kunecka – Legnica
  2. Ada Trawczyńska, Anna Wangryn – Mogielnica
  3. Ilona Nawrot, Marta Kossowska – Płońsk

DWÓJKI SZKOLNE CHŁOPCÓW

  1. Maciej Tobolski, Łukasz Zasoński – Płońsk
  2. Mateusz Błach, Hubert Jucha – Mogielnica/Jedlicze
  3. Patryk Och, Mateusz Krawczyk – Jedlicze

DWÓJKI KOBIET

  1. Patrycja Mikutaniec, Alicja Bobryk – Warszawa
  2. Agnieszka Adamczuk, Gabriela Jóźwik – Legnica
  3. Adriana Paszko, Agnieszka Jarząbkiewicz – Bartoszyce/Warszawa

DWÓJKI MĘŻCZYZN

  1. Grzegorz Majerski, Krzysztof Szajek – Kraków/Legnica
  2. Daniel Mikutaniec, Sebastian Mikutaniec – Legnica/Warszawa
  3. Dominik Trawczyński, Andrzej Teklak – Mogielnica