Polskie Towarzystwo Ringo - XXXIII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ringo

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Wyniki z Mistrzostw Polski w Ringo

XXXIII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ringo

Ręczno, 25-26.06.2005 r.

Kategoria żaczki

  1. Karolina Goleń– Jedlicze
  2. Kaja Medwecka– Legnica

Kategoria żacy

  1. Grzegorz Zadyrski– Kraków
  2. Mirosław Janocha– Jedlicze
  3. Paweł Antonik– Bartoszyce

Kategoria młodziczki

  1. Roksana Gil – Bartoszyce
  2. Ada Trawczyńska – Mogielnica
  3. Dominika Bil – Jedlice

Kategoria młodzicy

  1. Patryk Och  – Jedlicze
  2. Dawid Bril – Jedlicze
  3. Grzegorz Brzemiński – Mogielnica

Kategoria kadetki

  1. Paulina Sojka – Legnica
  2. Anna Wangryn – Mogielnica
  3. Joanna Gładysz – Jedlicze

Kategoria kadeci

  1. Mateusz Błach – Mogielnica
  2. Mateusz Wilk – Mogielnica
  3. Michał Figa – Warszawa

Kategoria juniorki

  1. Adriana Paszko – Bartoszyce
  2. Anna Szwogżlis - Mogielnica
  3. Karolina Krawczyk – Jedlicze

Kategoria juniorzy

  1. Dominik Trawczyński – Mogielnica
  2. Kamil Smagacz – Kraków
  3. Adam Trawczyński – Mogielnica

Kategoria otwarta kobiet

  1. Gabriela Jóźwik – Legnica
  2. Alicja Bobryk – Warszawa
  3. Magdalena Stankiewicz – Bartoszyce

Kategoria otwarta mężczyzn

  1. Andrzej Teklak – Mogielnica
  2. Krzysztof Szajek – Legnica
  3. Cezary Godlewski – Warszawa

Kategoria amazonki

  1. Wanda Michalak – Legnica
  2. Beata Gil – Bartoszyce
  3. Ewa Wobolewicz – Bartoszyce

Kategoria oldboy

  1. Marek Gil – Bartoszyce
  2. Artur Noga – Praszka
  3. Marek Śliwka – Praszka

Kategoria weteranki

  1. Krystyna Anioł – Strzyżewska – Warszawa
  2. Valentina Ostrovska – Białoruś
  3. Galina Belanovicz – Białoruś

Kategoria seniorzy

  1. Jan Jóźwik – Legnica
  2. Ryszard Flejszar – Legnica
  3. Mirosław Dukaczewski – Warszawa

Kategoria weterani

  1. Andrzej Osak – Słupsk
  2. Janusz Dybka – Legnica
  3. Włodzimierz Kolanowski – Legnica

Kategoria dwójki szkolne dziewcząt

  1. Agata Kałuża, Paulina Sojka – Legnica
  2. Joanna Gładszy, Ilona Nawrot – Jedlice/Płońsk
  3. Roksana Gil, Michalina Kunecka – Bartoszyce/Legnica

Kategoria dwójki szkolne chłopców

  1. Mateusz Błach, Mateusz Wilk - Mogielnica
  2. Jakub Jucha, Michał Figa – Jedlice, Warszawa
  3. Adrian Szulda, Marcin Zalewski - Legnica

Kategoria dwójki kobiet

  1. Agnieszka Adamczuk, Gabriela Jóźwik – Legnica
  2. Alicja Bobry, Patrycja Mikutaniec – Warszawa
  3. Paulina Staszewska, Anna Szwogżlis – Warszawa, Mogielnica

Kategoria dwójki mężczyzn

  1. Krzysztof Szajek, Paweł Motylewski – Legnica, Warszawa
  2. Cezary Godlewski, Michał Suszczyński – Warszawa
  3. Michał Cygal, Grzegorz Majerski – Kraków