Polskie Towarzystwo Ringo - XXXVII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ringo

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Wyniki z Mistrzostw Polski w Ringo

Oficjalne wyniki

XXXVII Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Ringo

Pułtusk, 20-21 czerwca 2009 r.

 

Kategoria żaczki

1.  Małgorzata Brzezicka - Legnickie Towarzystwo Ringo

2.  Klaudia Orzołek – LUKS Nasiadki

3.  Angelika Kalinowska - UKS „Błękitni” Olkowice

 Kategoria żacy

1.  Wiktor Puławski – LUKS Nasiadki

2.  Sebastian Barański - UKS „Błękitni” Olkowice

3.  Sebastian Ciupa – UKS „Dedal” Urzejowice

 Kategoria młodziczki

1.  Kaja Medwecka - Legnickie Towarzystwo Ringo

2 . Marlena Wątora - UKS „Błękitni” Olkowice

3 . Urszula Sarniak - UKS „Błękitni” Olkowice

 Kategoria młodzicy

1 . Mateusz Czunkiewicz – W-MTR w Bartoszycach

2 . Konrad Gontarz – LUKS Nasiadki

3 . Michał Zalewski – W-MTR w Bartoszycach

 Kategoria kadetki

1. Aneta Sarniak – UKS Adamów

2. Sylwia Kontroniewicz - Legnickie Towarzystwo Ringo

3. Paulina Latosiak - UKS w Mogielnicy

 Kategoria kadeci

1. Jakub Krawczyk - MUKS „Podkarpacie” Jedlicze

2. Dawid Bril - MUKS „Podkarpacie” Jedlicze

3. Albert Wrona – UKS Adamów

 Kategoria juniorki

1. Paula Sojka - Legnickie Towarzystwo Ringo

2. Ada Trawczyńska - UKS w Mogielnicy

3. Ilona Nawrot - UKS „Dwójka” Płońsk

 Kategoria juniorzy

1. Mateusz Pawłowski - UKS w Mogielnicy

2. Tomasz Bożyk - UKS w Mogielnicy

3. Paweł Brzemiński - UKS w Mogielnicy

 Kategoria otwarta kobiet

1. Michalina Kunecka - Legnickie Towarzystwo Ringo

2. Patrycja Mikutaniec - Warszawskie Towarzystwo Ringo

3. Paulina Staszewska - Warszawskie Towarzystwo Ringo

 Kategoria otwarta mężczyzn

1. Andrzej Teklak - UKS w Mogielnicy

2. Cezary Godlewski - Warszawskie Towarzystwo Ringo

3. Krzysztof Szajek - Legnickie Towarzystwo Ringo

Kategoria old boy

1. Marek Gil – W-MTR w Bartoszycach

2. Ivan Kołtun – Białoruś

3. Andrzej Bobryk - Warszawskie Towarzystwo Ringo

 Kategoria seniorki

1. Katarzyna Medwecka - Legnickie Towarzystwo Ringo

2. Sylwia Kamińska – LUKS Nasiadki

3. Alena Yurkova - Białoruś

 Kategoria seniorzy

1. Jan Jóźwik - Legnickie Towarzystwo Ringo

2. Ryszard Flejszar - Legnickie Towarzystwo Ringo

3. Mariusz Wangryn - UKS w Mogielnicy

 Kategoria weterani

1. Andrzej Osak – Słupska Sekcja Ringo

2. Władysław Kolanowski - Legnickie Towarzystwo Ringo

3. Jan Ziółko - Krakowskie Towarzystwo Ringo

 Kategoria dwójki szkolne dziewcząt

1.             Paulina Latosiak - UKS w Mogielnicy

                Joanna Kujat  - UKS w Mogielnicy

 2.           Magdalena Czyżowska - Legnickie Towarzystwo Ringo

                Sylwia Kontroniewicz - Legnickie Towarzystwo Ringo

 3.            Aneta Sarniak – UKS Adamów

                Paulina Wangryn - UKS w Mogielnicy

 Kategoria dwójki szkolne chłopców

1.            Dawid Bril - MUKS „Podkarpacie” Jedlicze

                Jakub Krawczyk - MUKS „Podkarpacie” Jedlicze

 2.           Mateusz Czunkiewicz – W-MTR w Bartoszycach

                Piotr Pawlak – W-MTR w Bartoszycach

 3.           Grzegorz Brzemiński - UKS w Mogielnicy

                Jakub Wielgus - UKS w Mogielnicy

 Kategoria dwójki kobiet

 1.             Anna Wangryn - UKS w Mogielnicy

                Ada Trawczyńska - UKS w Mogielnicy

 2.            Michalina Kunecka - Legnickie Towarzystwo Ringo

                Magdalena Stankiewicz – W-MTR w Bartoszycach

 3.           Ilona Nawrot - UKS „Dwójka” Płońsk

                Patrycja Mikutaniec - Warszawskie Towarzystwo Ringo

 Kategoria dwójki mężczyzn

1.            Grzegorz Majerski - Krakowskie Towarzystwo Ringo

                Krzysztof Szajek - Legnickie Towarzystwo Ringo 

2.            Sebastian Mikutaniec - Warszawskie Towarzystwo Ringo

                Daniel Mikutaniec - Legnickie Towarzystwo Ringo

 3.            Michał Cygal - Krakowskie Towarzystwo Ringo

                Cezary Godlewski - Warszawskie Towarzystwo Ringo