Polskie Towarzystwo Ringo - XXXVI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ringo

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Wyniki z Mistrzostw Polski w Ringo

Wyniki

XXXVI Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Ringo

Pułtusk, 27-29.2008 r.

 

Kategoria żaczki

  1. Wątora Dominika                  - UKS „Błękitni” Olkowice
  2. Bril Dominika                        - MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
  3. Wrona Wioletta                     - UKS „Błękitni” Olkowice

Kategoria żacy

  1. Sowiński Łukasz                   - UKS „Błękitni” Olkowice
  2. Barański Filip                        - UKS „Błękitni” Olkowice
  3. Sułkowski Patryk                 - UKS „Błękitni” Olkowice

Kategoria młodziczki

  1. Wątora Marlena                   - UKS „Błękitni” Olkowice
  2. Kalinowska Monika               - UKS „Błękitni” Olkowice
  3. Medwecka Kaja                   - Legnickie Towarzystwo Ringo

Kategoria młodzicy

  1. Czunkiewicz Mateusz           - W-MTR w Bartoszycach
  2. Forystek Dawid                   - MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
  3. Staśkiewicz Jakub                - LUKS Łęg Starościński

Kategoria kadetki

  1. Gil Roksana                         - W-MTR w Bartoszycach
  2. Trawczyńska Ada                - UKS Mogielnica
  3. Bril Dominika                       - MUKS „Podkarpacie” Jedlicze

Kategoria kadet

  1. Och Patryk                         - MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
  2. Garbarczyk Kamil                - UKS Mogielnica
  3. Bril Dawid                            - MUKS „Podkarpacie” Jedlicze

Kategoria juniorki

  1. Sojka Paula                         - Legnickie Towarzystwo Ringo
  2. Kunecka Michalina               - Legnickie Towarzystwo Ringo
  3. Nawrot Ilona                       - UKS Płońsk

Kategoria juniorzy

  1. Pawłowski Mateusz              - UKS Mogielnica
  2. Tobolski Maciej                    - UKS Płońsk
  3. Figa Michał                          - Warszawskie Towarzystwo Ringo

Kategoria otwarta kobiet

  1. Jednorał Gabriela                 - Legnickie Towarzystwo Ringo
  2. Staszewska Paulina              - Warszawskie Towarzystwo Ringo
  3. Adamczuk Agnieszka           - Legnickie Towarzystwo Ringo

Kategoria otwarta mężczyzn

  1. Trawczyński Dominik           - UKS Mogielnica
  2. Reklak Łukasz                      - UKS Mogielnica
  3. Suszczyński Michał               - Warszawskie Towarzystwo Ringo

Kategoria old-boy

  1. Gil Marek                              - W-MTR w Bartoszycach
  2. Bobryk Andrzej                    - Warszawskie Towarzystwo Ringo
  3. Grabowski Tadeusz               - Warszawskie Towarzystwo Ringo

 Kategoria seniorki

  1. Michalak Wanda                    - Legnickie Towarzystwo Ringo
  2. Kamińska Wanda                  - LUKS Nasiadki
  3. Chojnicka-Kapinos Bożena    - UKS „Mag” Ostrołęka

Kategoria seniorzy

  1. Flejszar Ryszard                    - Legnickie Towarzystwo Ringo
  2. Wangryn Mariusz                  - UKS Mogielnica
  3. Jóźwik Janusz                       - Legnickie Towarzystwo Ringo

 Kategoria weterani

  1. Andrzej Osak                         - Słupska Sekcja Ringo
  2. Steć Jan                                - Słupska Sekcja Ringo
  3. Stasch Anton                         - Niemcy

 Kategoria dwójki szkolne dziewcząt do lat 16

  1. Ada Trawczyńska, Roksana Gil                    - UKS Mogielnica/W-MTR w Bartoszycach
  2. Rogala Alicja, Połomska Katarzyna              - Warszawskie Towarzystwo Ringo
  3. Kujat Joanna, Latosiak Paulina                    - UKS Mogielnica

Kategoria dwójki szkolne chłopców do lat 16

  1. Brzemiński Grzegorz, Garbarczyk Kamil     - UKS Mogielnica
  2. Bril Dawid, Och Patryk                              - MUKS „Podkarpacie” Jedlicze
  3. Czechowicz Patryk, Zawitkowski Mateusz  - Jedlicze, Warszawa

Kategoria dwójki kobiet

  1. Nawrot Ilona, Patrycja Mikutaniec             - Płońsk, Warszawa
  2. Staszewska Paulina, Bobryk Alicja              - Warszawskie Towarzystwo Ringo
  3. Kunecka Michalina, Sojka Paula                  - Legnickie Towarzystwo Ringo

Kategoria dwójki mężczyzn

  1. Mikutaniec Daniel, Cygal Michał                 - Legnickie Towarzystwo Ringo /Krakowskie Towarzystwo Ringo
  2. Teklak Andrzej, Trawczyński Dominik        - Mogielnica
  3. Suszczyński Michał, Godlewski Cezary       - Warszawskie Towarzystwo Ringo