XXXII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ringo
Siedlce 26 - 27.06.2004r.
Żaczki |
|||
1. |
Kamila Krzywicka |
Legnica |
|
2. |
Paulina Wangryn |
Mogielnica |
|
3. |
Aleksandra Gabor |
Jedlicze |
|
Żacy |
|||
1. |
Dawid Bril |
Jedlicze |
|
2. |
Jakub Krawczyk |
Jedlicze |
|
3. |
Krystian Lemiech |
Urzejowice |
|
Młodziczki |
|||
1. |
Paulina Sojka |
Legnica |
|
2. |
Anna Wangryn |
Mogielnica |
|
3. |
Ada Trawczyńska |
Mogielnica |
|
Młodzicy |
|||
1. |
Marcin Zalewski |
Legnica |
|
2. |
Mateusz Krawczyk |
Jedlicze |
|
3. |
Kamil Garbarczyk |
Mogielnica |
|
Kadetki |
|||
1. |
Joanna Gładysz |
Jedlicze |
|
2. |
Annna Szwogżlis |
Mogielnica |
|
3. |
Joanna Plewa |
Kraków |
|
Kadeci |
|||
1. |
Maciej Sadowski |
Bartoszyce |
|
2. |
Adam Trawczyński |
Mogielnica |
|
3. |
Łukasz Teklak |
Mogielnica |
|
Juniorki |
|||
1. |
Adriana Paszko |
Bartoszyce |
|
2. |
Karolina Krawczyk |
Jedlicze |
|
3. |
Anna Poławska |
Jedlicze |
|
Juniorzy |
|||
1. |
Kamil Olszewski |
Bartoszyce |
|
2. |
Adam Podsiadły |
Kraków |
|
3. |
Dominik Trawczyński |
Mogielnica |
|
Klasa otwarta kobiet |
|||
1. |
Gabriela Jóźwik |
Legnica |
|
2. |
Alicja Bobryk |
Warszawa |
|
3. |
Patrycja Mikutaniec |
Warszawa |
|
Klasa otwarta mężczyzn |
|||
1. |
Andrzej Teklak |
Mogielnica |
|
2. |
Krzysztof Szajek |
Legnica |
|
3. |
Cezary Godlewski |
Warszawa |
|
Amazonki |
|||
1. |
Wanda Michalak |
Legnica |
|
2. |
Beata Gil |
Bartoszyce |
|
3. |
Wioletta Wojtasik |
Mogielnica |
|
Old - Boy |
|||
1. |
Marek Gil |
Bartoszyce |
|
2. |
Artur Noga |
Praszka |
|
3. |
Marek Śliwka |
Praszka |
|
Seniorzy |
|||
1. |
Ryszard Flejszar |
Legnica |
|
2. |
Andrzej Osak |
Słupsk |
|
3. |
Jan Jóźwik |
Legnica |
|
Weterani |
|||
1. |
Władysław Kolanowski |
Legnica |
|
2. |
Janusz Dybka |
Legnica |
|
3. |
Józef Krakowiak |
Warszawa |
|
Dwójki szkolne dziewcząt |
|||
1. |
Paulina Sojka, Agata Kałuża |
Legnica |
|
2. |
Magdalena Janik , Joanna Plewa |
Legnica, Kraków |
|
3. |
Ilona Nawrot, Wioletta Krysztofik |
Płońsk, Warszawa |
|
Dwójki szkolne chłopców |
|||
1. |
Damian Gil, Maciej Sadowski |
Bartoszyce |
|
2. |
Adam Trawczyński, Łukasz Teklak |
Mogielnica |
|
3. |
Rafał Karpiński, Łukasz Kumierczak |
Płońsk |
|
Dwójki kobiet |
|||
1. |
Gabriela Jóźwik, Agnieszka Adamczuk |
Legnica |
|
2. |
Patrycja Mikutaniec, Alicja Bobryk |
Warszawa |
|
3. |
Anna Poławska, Karolina Krawczyk |
Jedlicze |
|
Dwójki mężczyzn |
|||
1. |
Andrzej Teklak, Dominik Trawczyński |
Mogielnica |
|
2. |
Maciej Bielik, Krzysztof Szajek |
Legnica |
|
3. |
Paweł Motylewski, Cezary Godlewski |
Warszawa |