Polskie Towarzystwo Ringo - XXXI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ringo

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Wyniki z Mistrzostw Polski w Ringo

XXXI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ringo
Siedlce 21 - 22.06.2003r.


Żaczki

1. Ewelina Klimuk Bartoszyce
2. Sylwia Kontronowicz Legnica
3. Sara Świątek Bartoszyce

Żacy

1. Dawid Bril Jedlicze
2. Jakub Krawczyk Jedlicze
3. Patryk Klimuk Bartoszyce

Młodziczki

1. Anna Wangryn Mogielnica
2. Michalina Kunecka Legnica
3. Ada Trawczyńska Mogielnica

Młodzicy

1. Mateusz Błach Mogielnica
2. Jakub Zasadziński Warszawa
3. Daniel Wobolewicz Bartoszyce

Kadetki

1. Aleksandra kałuża Legnica
2. Nina Sadowska Mogielnica
3. Anna Poławska Jedlicze

Kadeci

1. Maciej Sadowski Bartoszyce
2. Jacek Sokołowski Warszawa
3. Damian Gil Bartoszyce

Juniorki

1. Gabriela Jóźwik Legnica
2. Magdalena Stankiewicz Bartoszyce
3. Karolina Krawczyk Jedlicze

Juniorzy

1. Krzysztof Szajek Legnica
2. Dominik Trawczyński Mogielnica
3. Piotr Harmata Warszawa

Klasa otwarta kobiet

1. Alicja Bobryk Warszawa
2. Agnieszka Jarząbkiewicz Warszawa
3. Patrycja Kierzkowska Warszawa

Klasa otwarta mężczyzn

1. Cezary Godlewski Warszawa
2. Paweł Motylewski Warszawa
3. Andrzej Teklak Mogielnica

Amazonki

1. Wanda Michalak Legnica
2. Ewa Wobolewicz Bartoszyce
3. Beata Gil Bartoszyce

Old - Boy

1. Marek Gil Bartoszyce
2. Wangryn Mariusz Mogielnica
3. Marek Śliwka Praszka

Seniorzy

1. Ryszard Flejszar Legnica
2. Mirosław Dukaczewski Warszawa
3. Andrzej Osak Słupsk

Weterani

1. Janusz Dybka Legnica
2. Józef Krakowiak Warszawa
3. Władysław Kolanowski Legnica

Dwójki szkolne dziewcząt

1. Aleksandra Kałuża, Michalina Kunecka Legnica
2. Nina Sadowska, Anna Szwogżlis Mogielnica
3. Joanna Gładysz, Anna Poławska Jedlicze

Dwójki szkolne chłopców

1. Damian Gil, Maciej Sadowski Bartoszyce
2. Adam Trawczyński, Robert Figa Mogielnica, Warszawa
3. Tomasz Król, Maciej Szajna Jedlicze

Dwójki kobiet

1. Gabriela Jóźwik, Agnieszka Adamczuk Legnica
2. Magdalena Kowalska, Marta Syta Warszawa
3. Agnieszka Jarząbkiewicz, Alicja Bobryk Warszawa

Dwójki mężczyzn

1. Andrzej Teklak, Dominik Trawczyński Mogielnica
2. Michał Suszczyński, Krzysztof Szajek Warszawa, Legnica
3. Paweł Motylewski, Cezary Godlewski Warszawa