Polskie Towarzystwo Ringo - XXX Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ringo

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Wyniki z Mistrzostw Polski w Ringo

XXX Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ringo

Rzeszów 21 - 23.06.2002r.

 

Żaczki

1. Ada Trawczyńska Mogielnica
2. Roksana Gil Bartoszyce
3. Dominika Bril Jedlicze

Żacy

1. Tomasz Bożyk Mogielnica
2. Dawid Bril Jedlicze
3. Patryk Och Jedlicze

Młodziczki

1. Paulina Twaróg Jedlicze
2. Justyna Matuszewska Legnica
3. Patrycja Nowiczonek Legnica

Młodzicy

1. Maciej Sadowski Bartoszyce
2. Tomasz Król Jedlicze
3. Damian Gil Bartoszyce

Kadetki

1. Katarzyna Sarota Kraków
2. Monika Kozłowska Kraków
3. Karolina Krawczyk Jedlicze

Kadeci

1. Kamil Olszewski Bartoszyce
2. Maciej Bielik Legnica
3. Adam Trawczyński Mogielnica

Juniorki

1. Kaja Dukaczewska Warszawa
2. Gabriela Jóźwik Legnica
3. Magdalena Stankiewicz Bartoszyce

Juniorzy

1. Krzysztof Szajek Legnica
2. Michał Suszczyński Warszawa
3. Marcin Królikowski Mogielnica

Klasa otwarta kobiet

1. Małgorzata Jarząbkiewicz Warszawa
2. Alicja Bobryk Warszawa
3. Agnieszka Jarząbkiewicz Warszawa

Klasa otwarta mężczyzn

1. Cezary Godlewski Warszawa
2. Paweł Motylewski Warszawa
3. Andrzej Teklak Mogielnica

Amazonki

1. Wanda Michalak Legnica
2. Anna Zębik Kusięta
3. Beata Gil Bartoszyce

Old - Boy

1. Wangryn Mariusz Mogielnica
2. Jan Jóźwik Legnica
3. Marek Gil Bartoszyce

Seniorzy

1. Andrzej Osak Słupsk
2. Ryszard Flejszar Legnica
3. Jan Ziółko Kraków

Weterani

1. Janusz Dybka Legnica
2. Władysław Kolanowski Legnica
3. Kazimierz Figiel Kalisz

Dwójki szkolne dziewcząt

1. Nina Sadowska,  Paulina Staszewska Mogielnica, Warszawa
2. Katarzyna Sarota, Monika Kozłowska Kraków
3. Ada Paszko, Ewa Sikorska Bartoszyce

Dwójki szkolne chłopców

1. Dominik Trawczyński, Adam Trawczyński Mogielnica
2. Robert Cygal, Maciej Bielik Kraków, Legnica
3. Kamil Olszewski, Damian Gil Bartoszyce

Dwójki kobiet

1. Alicja Bobryk, Agnieszka Jarząbkiewicz Warszawa
2. Magdalena Kowalska, Magdalena Stankiewicz Warszawa, Bartoszyce
3. Kaja Dukaczewska
Marta Syta
Warszawa

Dwójki mężczyzn

1. Cezary Godlewski, Paweł Motylewski Warszawa
2. Sebastian Mikutaniec, Daniel Mikutaniec Legnica
3. Marcin Królikowski, Marcin Szwogżlis Mogielnica