Polskie Towarzystwo Ringo - XXIX Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ringo

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Wyniki z Mistrzostw Polski w Ringo

XXIX Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ringo
Rzeszów 31.08 - 02.09.2001r.

Żaczki

1. Anna Wangryn Mogielnica
2. Ada Trawczyńska Mogielnica
3. Agata Kałuża Legnica

Żacy

1. Kacper Cupryś Rzeszów
2. Tomasz Czop  
3. Maciej Nagnajewicz  

Młodziczki

1. Aneta Sakowska Legnica
2. Aleksandra Kałuża Legnica
3. Ewa Sikorska Bartoszyce

Młodzicy

1. Adam Trawczyński Mogielnica
2. Damian Gil Bartoszyce
3. Michał Sadowski Bartoszyce

Kadetki

1. Adriana Paszko Bartoszyce
2. Monika Kozłowska Kraków
3. Katarzyna Sarota Kraków

Kadeci

1. Kamil Olszewski Bartoszyce
2. Dominik Trawczynski Mogielnica
3. Tomasz Brzemiński Mogielnica

Juniorki

1. Gabriela Jóźwiak Legnica
2. Kaja Dukaczewska Warszawa
3. Magdalena Stankiewicz Bartoszyce

Juniorzy

1. Michał Suszczyński Warszawa
2. Grzegorz Majerski Kraków
3. Krzysztof Szajek Legnica

Klasa otwarta kobiet

1. Agnieszka Jarząbkiewicz Warszawa
2. Małgorzata Jarząbkiewicz Warszawa
3. Magdalena Kowalska Warszawa

Klasa otwarta mężczyzn

1. Andrzej Teklak Rzeszów
2. Cezary Godlewski Warszawa
3. Piotr Moczulski Warszawa

Amazonki

1. Anna Zębik Kusięta
2. Beata Gil Bartoszyce
3. Wanda Michalak Wrocław

Old - Boy

1. Wangryn Mariusz Mogielnica
2. Jan Jóźwik Legnica
3. Mirosław Dukaczewski Warszawa

Seniorzy

1. Ryszard Flejszard Legnica
2. Adam Chwastowski Opole
3. Jan Ziółko Kraków

Weterani

1. Janusz Dybka Legnica
2. Józef Krakowiak Warszawa
3. Zenon Tendera Rzeszów

Dwójki szkolne dziewcząt

1. Adriana Paszko, Ewa Sikorska Bartoszyce
2. Monika Kozłowska, Katarzyna Sarota Kraków
3. Aleksandra Kałuża, Aneta Sakowska Legnica

Dwójki szkolne chłopców

1. Dominik Trawczyński, Tomasz Brzemiński Mogielnica
2. Kamil Olszewski, Damian Gil Bartoszyce
3. Maciej Bielik, Jakub Zębik Legnica, Kusięta

Dwójki kobiet

1. Gabriela Jóżwik, Kaja Dukaczewska Legnica, Warszawa
2. Małgorzat Jarzabkiewicz, Marta Syta Warszawa
3. Monika Raczyńska, Magdalena Kowalska Warszawa

Dwójki mężczyzn

1. Marcin Śniadowski, Radosław Śniadowski Warszawa
2. Andrzej Teklak, Michał Suszcyński Rzeszów, Warszawa
3. Sebastian Mikutaniec, Daniel Mikutaniec Legnica

Trójki szkolne mieszane

1. Adriana Paszko, Damian Gil, Kamil Olszewski Bartoszyce
2. Nina Sadowska, Dominik Trawczyński, Tomasz Brzemiński Mogielnica
3. Ewa Sikorska, Marcin Szewczyk, Maciej Sadowski Bartoszyce

Trójki mieszane

1. Gabriela Jóźwik, Daniel Mikutaniec , Sebastian Mikutaniec Legnica
2. Magdalena Kowalska, Paweł Motylewski, Michał Suszczyyński Warszawa
3. Małgorzata Jarząbkiewicz, Dominik Trawczyński, Andrzej Teklak Mogielnica