Polskie Towarzystwo Ringo -  III Mistrzostwa Świata, VII Mistrzostw Europy,  XXVII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ringo

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Wyniki z Mistrzostw Polski w Ringo

 III Mistrzostwa Świata, VII Mistrzostw Europy,
 XXVII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ringo
 Modlin 3-6.06.1999 r.

W zawodach wystartowało 218 zawodników i zawodniczek z 8 krajów: Chiny, Czechy, Kenia , Litwa, Mongolia, Polska, Rosja, Wietnam.

Kategoria żaczki
1. Joanna Gładysz - Jedlicze
2. Weronika Maciarz - Warszawa
3. Sylwia Betz - Warszawa

Kategoria żacy
1. Damian Gil - Bartoszyce
2. Maciej Sadowski - Bartoszyce
3. Michał Królikowski - Mogielnica

Kategoria młodziczki
1. Monika Kozłowska - Kraków
2. Adriana Paszko - Bartoszyce
3. Nina Sadowska - Mogielnica

Kategoria młodzicy
1. Dominik Trawczyński - Mogielnica
2. Robert Cygal - Kraków
3. Grzegorz Bril - Jedlicze

Kategoria kadetki
1. Gabriela Jóźwik - Legnica
2. Kaja Dukaczewska - Warszawa
3. Małgorzata Boguszewska - Opole

Kategoria kadeci
1. Krzysztof Szajek - Legnica
2. Szymon Bielik - Legnica
3. Łukasz Żyluk - Warszawa

Kategoria juniorki
1. Agnieszka Jarząbkiewicz - Warszawa
2. Karolina Dora - Opole
3. Marta Syta - Warszawa

Kategoria juniorzy
1. Radosław Śniadowski - Warszawa
2. Michał Suszczyński - Warszawa
3. Marcin Śniadowski - Warszawa

Kategoria otwarta kobiet
1. Magdalena Kowalska - Warszawa
2. Małgorzata Jarząbkiewicz - Warszawa
3. Agnieszka Adamczuk - Legnica

Kategoria otwrta mężczyzn
1. Daniel Mikutaniec - Legnica
2. Andrzej Teklak - Mogielnica
3. Tomasz Kościelny - Słupsk

Kategoria amazonki
1. Beata Gil - Bartoszyce
2. Anna Zębik - Kusięta
3. Ludwika Chewińska - Warszawa

Kategoria oldboy
1. Jan Jóźwik - Legnica
2. Ryszard Flejszar - Legnica
3. Mariusz Wangryn - Mogielnica

Kategoria seniorzy
1. Andrzej Osak - Słupsk
2. Janusz Dybka - Legnica
3. Jan Ziółko - Kraków

Kategoria weterani
1. Kazimierz Figiel - Kalisz
2. Włodzimierz Strzyżewski - Warszawa
3. Włodzimierz Starosta - Warszawa

Kategoria dwójki szkolne dziewcząt
1. Gabriela Jóźwik, Kaja Dukaczewska - Legnica, Warszawa
2. Martyna Witoń, Iga Matysiak - Mogielnica
3. Marta Kamińska, Ewa Broniszewska - Warszawa

Kategoria dwójki szkolne chłopców
1. Dominik Trawczyński, Marcin Królikowski - Mogielnica
2. Krzysztof Szajek, Szymon Bielik - Legnica
3. Łukasz Żyluk, Bartek Stoczyński - Warszawa

Kategoria dwójki kobiet
1. Alicja Bobryk, Karolina Dora - Warszawa, Opole
2. Magdalena Kowalska, Monika Raczyńska - Warszawa
3. Katarzyna Golińska, Agnieszka Adamczuk - Legnica

Kategoria dwójki mężczyzn
1. Sebastian Mikutaniec, Daniel Mikutaniec - Legnica
2. Adam Cieślak, Rafał Kołodziejski - Warszawa, Mogielnica
3. Andrzej Teklak, Michał Suszczyński - Mogielnica, Warszawa

Kategoria trójki szkolne mieszane
1. Gabriela Jóźwik, Krzysztof Szajek, Szymon Bielik - Legnica
2. Martyna Witoń, Dominik Trawczyński, Marcin Królikowski - Mogielnica
3. Gabriela Strzelczyk, Bogdan Baran, Grzegorz Bril - Jedlicze

Kategoria trójki mieszane
1. Katarzyna Golińska, Sebastian Mikutaniec, Daniel Mikutaniec - Legnica
2. Magdalena Kowalska, Andrzej Teklak, Mariusz Wangryn - Mogielnica
3. Alicja Bobryk, Cezary Godlewski, Michał Suszczyński - Warszawa