Mistrzostwa Świata, V Mistrzostwa Europy,
XXV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ringo
Rzeszów 30.05 - 01.06.1997r.
Żaczki |
||
1. | Natalia Osak | Słupsk |
2. | Anna Kozłowska | Błędów |
3. | Karolina Krawczyk | Krosno |
Żacy |
||
1. | Maciej Bielik | Legnica |
2. | Paweł Kowalczyk | Opole |
3. | Mariusz Oboza | Opole |
Młodziczki |
||
1. | Gabriela Jóźwik | Legnica |
2. | Kaja Dukaczewska | Warszawa |
3. | Renata Fiuczek | Legnica |
Młodzicy |
||
1. | Marcin Królikowski | Mogielnica |
2. | Dominik Trawczyński | Mogielnica |
3. | Damian Mirończuk | Opole |
Kadetki |
||
1. | Karolina Dora | Opole |
2. | Agata Dukaczewska | Warszawa |
3. | Agnieszka Jarząbkiewicz | Warszawa |
Kadeci |
||
1. | Marcin Szwogżlis | Mogielnica |
2. | Grzegorz Galon | Kraków |
3. | Damian Mirończuk | Opole |
Juniorki |
||
1. | Monika Fulebowa | Czechy |
2. | Joanna Sulkowska | Legnica |
3. | Katarzyna Golińska | Legnica |
Juniorzy |
||
1. | Sebastian Mikutaniec | Legnica |
2. | Radosław Dudek | Warszawa |
3. | Rafał Kołodziejski | Mogielnica |
Klasa otwarta kobiet |
||
1. | Monika Raczyńska | Warszawa |
2. | Magdalena Kowalska | Warszawa |
3. | Taqnia Capova | Czechy |
Klasa otwarta mężczyzn |
||
1. | Marek Pribyl | Czechy |
2. | Milosz Sauer | Czechy |
3. | Sławomir Świątkowski | Warszawa |
Old - Boy |
||
1. | Adam Chwastowski | Opole |
2. | Wangryn Mariusz | Mogielnica |
3. | Ryszard Flejszar | Legnica |
Seniorki |
||
1. | Teresa Głodzik | Rzeszów |
2. | Barbara Stelmachowska | Kraków |
3. | Helena Bobryk | Warszawa |
Seniorzy |
||
1. | Andrzej Osak | Słupsk |
2. | Janusz Dybka | Legnica |
3. | Marian Szymaniak | Warszawa |
Weterani |
||
1. | Bogusław Rychlicki | Kolbuszowa |
2. | Włodzimierz Strzyżewski | Warszawa |
3. | Włodzimierz Starosta | Warszawa |
Dwójki szkolne dziewcząt |
||
1. | Karolina Dora Monika Dora |
Opole |
2. | Gabriela Jóźwik Renata Fiuczek |
Legnica |
3. | Małgorzata Bukowska Dorota Kościelna |
Słupsk |
Dwójki szkolne chłopców |
||
1. | Marcin Szwogżlis Łukasz Sadowski |
Mogielnica |
2. | Grzegorz Galon Sebastian Curuś |
Kraków |
3. | Bartosz Wojnarowski Damian Mirończuk |
Opole |
Dwójki kobiet |
||
1. | Tania Capova Pavla Tichopadowa |
Czechy |
2. | Alicja Bobryk Katarzyna Golińska |
Warszawa Legnica |
3. | Monika Fulekowa Jana Svoboda |
Czechy |
Dwójki mężczyzn |
||
1. | Sebastian Mikutaniec Daniel Mikutaniec |
Legnica |
2. | Jiri Matula Jaroslav Sterba |
Czechy |
3. | Paweł Motylewski Piotr Moczulski |
Warszawa |
Trójki szkolne mieszane |
||
1. | Karolina Dora Damian Mirończuk Bartosz Wojnarowski |
Opole |
2. | Magdalena Woś Marcin Szwogżlis Łukasz Sadowski |
Mogielnica |
3. | Agata Dukaczewska Marcin Śniadowski Cezary Godlewski |
Warszawa |
|
||
1. | Tania Capova Ivan Cap Milosz Sauer |
Czechy |
2. | Monika Fulekowa Marek Pribyl Pavel Slobodnik |
Czechy |
3. | Magdalena Kowalska Sławomir Świątkowski Piotr Moczulski |
Warszawa |