Polskie Towarzystwo Ringo - IV Mistrzostwa Europy, XXIV Międzynarodowe  Mistrzostwa Polski w Ringo

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Wyniki z Mistrzostw Polski w Ringo

IV Mistrzostwa Europy, XXIV Międzynarodowe  Mistrzostwa Polski w Ringo
 Modlin 7-9.06.1996 r.

Kategoria żaczki
1. Anna Józefczyk - Opole
2. Katarzyna Demusz - Legnica
3. Ewelina Wojtczak - Błędów

Kategoria żacy
1. Dominik Trawczyński - Mogielnica
2. Zbigniew Ptaszek - Mogielnica
3. Maciej Biniszewski - Mogielnica

Kategoria młodziczki
1. Gabriela Jóźwik - Legnica
2. Kaja Dukaczewska - Warszawa
3. Marta Syta - Warszawa

Kategoria młodzicy
1. Damian Mirończyk - Opole
2. Łukasz Sadowski - Mogielnica
3. Bartłomiej Wojnarowski - Opole

Kategoria kadetki
1. Katarzyna Golińska - Legnica
2. Monika Fulekova - Czechy
3. Karolina Dora - Opole

Kategoria kadeci
1. Wiesław Potoniec - Legnica
2. Robert Kieruzel - Sieradz
3. Marcin Szwogżlis - Mogielnica

Kategoria juniorki
1. Iwona Barska - Legnica
2. Agnieszka Adamczuk - Legnica
3. Joanna Sulkowska - Legnica

Kategoria juniorzy
1. Andrzej Teklak - Mogielnica
2. Tomasz Adler - Częstochowa
3. Rafał Kołodziejski - Mogielnica

Kategoria otwarta kobiet
1. Magdalena Kowalska - Warszawa
2. Alicja Bobryk - Warszawa
3. Joanna Tchorzewska - Warszawa

Kategoria otwrta mężczyzn
1. Marek Pribyl - Czechy
2. Ivan Cap - Czechy
3. Milos Saer- Czechy

Kategoria amazonki
1. Guźlak Beata - Słupsk
2. Wanda Michalak - Legnica
3. Małgorzata Gajda - Warszawa

Kategoria oldboy
1. Zbigniew Wiśniewski - Warszawa
2. Jerzy Szaruga - Legnica
3. Jan Jóźwik - Legnica

Kategoria seniorki
1. Halina Chwastowska - Opole
2. Helena Bobryk - Warszawa
3. Danuta Twardowska - Warszawa

Kategoria seniorzy
1. Andrzej Osak - Słupsk
2. Janusz Dybka - Legnica
3. Jan Dytrych - Warszawa

Kategoria weteranki
1. Teresa Zwartko - Warszawa
2. Teresa Tofilska - Tarnobrzeg
3. Zdzisława Predka - Warszawa

Kategoria weterani
1. Włodzimierz Strzyżewski - Warszawa
2. Kazimierz Figiel - Kalisz
3. Włodzimierz Starosta - Warszawa

Kategoria dwójki szkolne dziewcząt
1. Katarzyna Golińska, Gabriela Jóźwik - Legnica
2. Marlena Sójka, Joanna Chudzik - Sieradz
3. Danuta Patkowska, Małgorzata Bukowska - Słupsk

Kategoria dwójki szkolne chłopców
1. Tomasz Kukuła, Damian Mirończuk - Opole
2. Daniel Mach, Wiesław Potoniec - Legnica
3. Josef Primac, Iiri Leger - Czechy