Polskie Towarzystwo Ringo - XXIII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ringo

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Wyniki z Mistrzostw Polski w Ringo

XXIII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ringo

Opole 16 - 18.06.1995r.

 

Żaczki

1. Beata Jędrosek Olesno
2. Małgorzata Boguszewska Opole
3. Ilona Chojnacka Sochaczew

Żacy

1. Dominik Trawczyński Mogielnica
2. Mirosław Domagała Opole
3. Damian Juszczak Opole

Młodziczki

1. Karolina Dora Opole
2. Gabriela Jóźwik Legnica
3. Małgorzata Bukowska Słupsk

Młodzicy

1. Piotr Włodarczyk Warszawa
2. Marcin Szwogżlis Mogielnica
3. Damian Mirończuk Opole

Kadetki

1. Joanna Sulkowska Legnica
2. Monika Fulebowa Czechy
3. Katarzyna Golińska Legnica

Kadeci

1. Rafał Kołodziejski Mogielnica
2. Ryszard Hancyk Słupsk
3. Łukasz Saja Legnica

Juniorki

1. Iwona Barska Legnica
2. Agnieszka Adamczuk Legnica
3. Patrycja Zbrożek Warszawa

Juniorzy

1. Sebastian Mikutaniec Legnica
2. Tomasz Kościelny Słupsk
3. Lubos Kaman Czechy

Klasa otwarta kobiet

1. Tania Capova Czechy
2. Magdalena Kowalska Warszawa
3. Barbara Szukała Olesno

Klasa otwarta mężczyzn

1. Artur Noga Olesno
2. Marek Pribyl Czechy
3. Milosz Sauer Czechy

Amazonki

1. Wanda Michalak Legnica
2. Jitka Slechtova Czechy
3. Marzena Chordejuk Słupsk

Old - Boy

1. Zbigniew Wiśniewski Warszawa
2. Ryszard Flejszar Legnica
3. Mirosław Dukaczewski Warszawa

Seniorzy

1. Andrzej Osak Słupsk
2. Janusz Dybka Legnica
3. Władysław Kolanowski Legnica

Weterani

1. Włodzimierz Starosta Warszawa
2. Włodzimierz Strzyżewski Warszawa
3. Jan Sierzchała Sieradz

Dwójki szkolne dziewcząt

1. Joanna Sulkowska
Katarzyna Golińska
Legnica
2. Małgorzata Bukowska
Marzena Kościelna
Słupsk
3. Lucie Srbova
Hana Soukupova
Czechy

Dwójki szkolne chłopców

1. Marcin Szwogżlis
Rafał Kołodziejski
Mogielnica
2. Łukasz Saja
Wiesław Potoniec
Legnica
3. Martin Drażovsky
Piotr Włodarczyk
Słowacja
Warszawa

Dwójki kobiet

1. Tania Capova
Pavla Tichopadowa
Czechy
2. Monika Raczyńska
Magdalena Kowalska
Warszawa
3. Lenka Pavlikowa
Anna Koci
Czechy

Dwójki mężczyzn

1. Artur Noga
Marek Śliwka
Olesno
2. Zbigniew Wiśniewski
Sławomir Świątkowski
Warszawa
3. Marek Pribyl
Jiri Grabacki
Czechy

Trójki szkolne mieszane

1. Katarzyna Golińska
Łukasz Saja
Wiesław Potoniec
Legnica
2. Marzena Kościelna
Ryszard Hancyk
Piotr Fencki
Słupsk
3. Anna Gidokajt
Daniel Mach
Gabriela Jóźwik
Legnica

Trójki mieszane

1. Tania Capova
Ivan Cap
Milosz Sauer
Czechy
2. Alicja Bobryk
Zbigniew Wiśniewski
Sławomir Świątkowski
Warszawa
3. Barbara Szukała
Artur Noga
Marek Śliwka
Olesno
<4>
Trójki rodzinne I
1. Marlena, Ryszard, Sergiusz Sójka Sieradz
2. Joanna, Magdalena, Wiesław Sulkowscy Legnica
3. Joanna Włodzimierz, Wojciech Tchorzewscy Warszawa

Trójki rodzinne II

1. Alicja, Helena, Andrzej Bobryk Warszawa
2. Halina, Piotr, Adam Chwastowscy Opole
3. Piotr, Maciej, Waldemar Moczulscy Warszawa