Polskie Towarzystwo Ringo - II Mistrzostwa Europy, XXII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ringo

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Wyniki z Mistrzostw Polski w Ringo

II Mistrzostwa Europy,
XXII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ringo


Modlin 03 - 05.06.1994r.


Żaczki

1. Agnieszka Binkowska Olesno
2. Kaja Dukaczewska Pruszków
3. Diana Erukan Kenia

Żacy

1. Daniel Klocek Sochaczew
2. Damian Mirończuk Opole
3. Marcin Królikowski Mogielnica

Młodziczki

1. Monika Fulekova Czechy
2. Agnieszka Tchorzewska Warszawa
3. Małgorzata Bukowska Słupsk

Młodzicy

1. Ryszard Hancyk Słupsk
2. Marcin Szwogżlis Mogielnica
3. Piotr Włodarczyk Warszawa

Kadetki

1. Joanna Sulkowska Legnica
2. Iwona Barska Legnica
3. Katarzyna Guz Częstochowa

Kadeci

1. Maciej Klonowski Warszawa
2. Robert Bałdykowski Słupsk
3. Rafał Kołodziejski Mogielnica

Juniorki

1. Agnieszka Adamczuk Legnica
2. Joanna Tchorzewska Warszawa
3. Mariana Gregorova Czechy

Juniorzy

1. Tomasz Pytlak Legnica
2. Sebastian Mikutaniec Legnica
3. Tomasz Kościelny Słupsk

Klasa otwarta kobiet

1. Tania Capova Czechy
2. Monika Raczyńska Warszawa
3. Alicja Bobryk Warszawa

Klasa otwarta mężczyzn

1. Artur Noga Olesno
2. Marek Pribyl Czechy
3. Ivan Cap Czechy

Amazonki

1. Krystyna Anioł-Strzyżewska Warszawa
2. Halina Chwastowska Opole
3. Joanna Szostak Warszawa


Old - Boy

1. Jerzy Szaruga Legnica
2. Ryszard Flejszar Legnica
3. Andrzej Osak Słupsk

Seniorzy

1. Janusz Dybka Legnica
2. Waldemar Moczulski Warszawa
3. Władysław Kolanowski Legnica

Weterani

1. Włodzimierz Starosta Warszawa
2. Włodzimierz Strzyżewski Warszawa
3. Emil Hlib Legnica

Dwójki szkolne dziewcząt

1. Joanna Sulkowska
Iwona Barska
Legnica
2. Agnieszka Czyżak
Magdalena Paprocka
Sieradz
3. Ewa Buriakova
Monika Fulekova
Czechy

Dwójki szkolne chłopców

1. Robert Bałdykowski
Ryszard Hancyk
Słupsk
2. Łukasz Gadziński
Artur Powroźnik
Częstochowa
3. Daniel Mikutaniec
Łukasz Saja
Legnica

Dwójki kobiet

1. Monika Raczyńska
Magdalena Kowalska
Warszawa
2. Tania Capova
Pavla Tichopadova
Czechy
3. Alicja Bobryk
Joanna Tchorzewska
Warszawa

Dwójki mężczyzn

1. Marek Pribyl
Jiżi Grabacki
Czechy
2. Ivan Cap
Milosz Szauer
Czechy
3. Jacek Kociszewski
Sławomir Świątkowski
Warszawa

Trójki szkolne mieszane

1. Joanna Sulkowska
Iwona Barska
Daniel Mikutaniec
Legnica
2. Ewa Buriakova
Karel Janda
Pavel Stirba
Czechy
3. Katarzyna Meter
Marek Wojciechowski
Łukasz Saja
Legnica

Trójki mieszane

1. Tania Capova
Ivan Cap
Milosz Szauer
Czechy
2. Pavla Tichopadova
Marek Pribyl
Jiżi Grabacki
Czechy
3. Monika Raczyńska
Jacek Kociszewski
Sławomir Świątkowski
Warszawa

Trójki rodzinne I

1. Halina, Adam, Piotr Chwastowscy Opole
2. Daniel, Damian, Mirosław, Mirończukowie Opole
3. Krystyna, Włodzimierz, Jakub Strzyżewscy Warszawa

Trójki rodzinne II

1. Piotr, Waldemar, Maciej Moczulscy Warszawa
2. Iza, Piotr, Tomasz Niedzińscy Warszawa
3. Władysław, Michał, Maciej Sieczkowscy Sieradz