Polskie Towarzystwo Ringo - I Mistrzostwa Europy, XXI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ringo

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Wyniki z Mistrzostw Polski w Ringo

I Mistrzostwa Europy,
XXI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ringo

Modlin 11 - 13.06.1993r.



Żaczki

1. Kaja Dukaczewska Pruszków
2. Diana Erukan Kenia
3. Magdalena Zając Legnica

Żacy

1. Piotr Włodarczyk Warszawa
2. Damian Mirończuk Opole
3. Krzysztof Tchorzewski Warszawa

Młodziczki

1. Joanna Sulkowska Legnica
2. Magdalena Paprocka Sieradz
3. Marzena Kościelna Słupsk

Młodzicy

1. Ryszard Hancyk Słupsk
2. Sergiusz Sójka Sieradz
3. Przemysław Rybakiewicz Legnica

Kadetki

1. Iwona Barska Legnica
2. Katarzyna Zarańska Legnica
3. Agnieszka Czyżak Sieradz

Kadeci

1. Vladimir Justich Słowacja
2. Tomasz Kościelny Słupsk
3. Robert Bałdykowski Słupsk

Juniorki

1. Monika Raczyńska Warszawa
2. Patrycja Kierzkowska Warszawa
3. Pavla Tichopadova Czechy

Juniorzy

1. Sebastian Mikutaniec Legnica
2. Tomasz Niedziński Warszawa
3. Tomasz Pytlak Legnica

Klasa otwarta kobiet

1. Natalia Dzięgielewska Częstochowa
2. Alicja Bobryk Warszawa
3. Lenka Pavlikowa Czechy

Klasa otwarta mężczyzn

1. Milosz Sauer Czechy
2. Ivan Cap Czechy
3. Artur Noga Olesno

Amazonki

1. Krystyna Anioł-Strzyżewska Warszawa
2. Małgorzata Prokosz Legnica
3. Joanna Szostak Warszawa

Old - Boy

1. Zbigniew Wiśniewski Warszawa
2. Andrzej Osak Słupsk
3. Ryszard Flejszar Legnica

Seniorzy

1. Władysław Kolanowski Legnica
2. Janusz Dybka Legnica
3. Ryszard Spiewak Rzeszów

Weterani

1. Włodzimierz Strzyżewski Warszawa
2. Bolesław Budyta Warszawa
3. Włodzimierz Starosta Warszawa

Dwójki szkolne dziewcząt

1. Joanna Sulkowska
Katarzyna Zarańska
Legnica
2. Agnieszka Adamczuk
Patrycja Zbrożek
Legnica
Warszawa
3. Iwona Barska
Katarzyna Meter
Legnica

Dwójki szkolne chłopców

1. Daniel Mikutaniec
Przemysław Rybakiewicz
Legnica
2. Tomasz Kościelny
Robert Bałdykowski
Słupsk
3. Chromek Radko
Vladimir Justich
Słowacja

Dwójki kobiet

1. Monika Raczyńska
Magdalena Kowalska
Warszawa
2. Hana Kociolkova
Pavla Tichopadowa
Czechy
3. Jana Klimentova
Dagmar Pitrova
Czechy

Dwójki mężczyzn

1. Artur Noga
Grzegorz Woźnicki
Legnica
2. Zbigniew Wiśniewski
Sławomir Świątkowski
Warszawa
3. Robert Lech
Jacek Pijet
Częstochowa

Trójki szkolne mieszane

1. Joanna Sulkowska
Katarzyna Zarańska
Daniel Mikutaniec
Legnica
2. Iwona Barska
Katarzyna Meter
Przemysław Rybakowski
Legnica
3. Marzena Kościelna
Tomasz Kościelny
Robert Bałdykowski
Słupsk

Trójki mieszane

1. Wanda Michalak
Artur Noga
Grzegorz Woźnicki
Legnica
2. Hana Kociol
Jiżi Matulka
Marek Pribyl
Czechy
3. Katarzyna Zarańska
Ryszard Flejszar
Sebastian Mikutaniec
Legnica

Trójki rodzinne I

1. Marlena, Ryszard, Sergiusz Sójka Sieradz
2. Krystyna, Włodzimierz, Jakub Strzyżewscy Warszawa
3. Joanna Włodzimierz, Wojciech Tchorzewscy Warszawa