Polskie Towarzystwo Ringo - XX Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w  Ringo

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Wyniki z Mistrzostw Polski w Ringo

XX Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w  Ringo

Częstochowa, 3-5 lipca 1992 roku

 

Kategoria młodziczki
1. Sułkowska Joanna           - Legnica

2. Zaraś Katarzyna               - Legnica

3. Kościelna Marzena           - Słupsk

Kategoria młodzicy
1. Gadziński Łukasz            - Częstochowa

2. Mikutaniec Daniel            - Legnica

3. Nowak Michał                  - Częstochowa

Kategoria kadetki
1. Kierzkowska Patrycja     - Warszawa

2. Zbrożek Patrycja            - Warszawa

3. Tchorzewska Joanna     - Warszawa

Kategoria kadeci
1. Mikutaniec Sebastian    -  Legnica

2. Kościelny Tomasz         - Słupsk

3. Gadziński Jarosław       - Częstochowa

Kategoria juniorki
1. Tichopadowa Paula            - Czechy

2. Kowalska Magdalena         - Warszawa

3. Rączyska Monika               - Warszawa

Kategoria juniorzy
1. Kryszałowicz Piotr              - Słupsk

2. Kryszałowicz Paweł - Słupsk

3. Pijet Jacek                          - Częstochowa

Kategoria otwarta kobiet
1. Capova Tania                     - Czechy

2. Tomkalska Magdalena      - Wrocław

3. Łyczakowska Agnieszka      - Warszawa

Kategoria otwarta mężczyzn
1. Cap Iwan                            - Czechy

2. Świątkowski Sławomir       - Warszawa

3. Matula Jiri                          - Czechy

Kategoria amazonki
1. Rokosz Małgorzata            - Wrocław

2. Strzyżewski-Anioł Krystyna - Warszawa

3. Szostak Joanna                   - Warszawa

Kategoria oldboy
1. Flejszar Ryszard                 - Legnica

2. Wiśniewski Zbigniew         - Warszawa

3. Osak Andrzej                      - Słupsk

Kategoria seniorzy
1. Dybka Janusz                      - Legnica
2. Strzyżewski Włodzimierz    - Warszawa

3. Kolanowski Władysław       - Legnica

Kategoria dwójki dziewcząt do lat 15
1. P. Kierzkowska, P. Zbrożek - Warszawa

2. J. Tchorzewska, A. Nerkowska       - Warszawa

3. K. Meter, I. Barska                         - Legnica

Kategoria dwójki chłopców do lat 15
1. R. Rybakiewicz, T. Pytla                 - Legnica

2. T. Kościelny, R. Hancyk                  - Słupsk

3. S. Mikutaniec, R. Flejszar              - Legnica

Kategoria dwójki kobiet
1. T. Capova, P. Tichopadova - Czechy

2. P. Matulova, H. Kociolkova            - Czechy

3. M. Tomkalska, W. Michalak          - Wrocław

Kategoria dwójki mężczyzn
1. J. Kociszewski, Z. Wiśniewski         - Warszawa

2. I. Cap, M. Saper                             - Czechy

3. M. Walach, L. Widenka                 - Czechy

 

Kategoria trójki szkolne mieszane

1. K. Litwinionek, R. Rybakiewicz, T. Pytla    k          - Legnica

2. P. Kierzkowska, M. Drabik, A Wysocki                  - Warszawa

3. P. Zbrożek, J. Gadziński, M. Szewczyk                   - Częstochowa/Warszawa

 

Kategoria trójki mieszane

1. M. Raczyńska, Z. Wiśniewski, S. Świątkowski       - Warszawa

2. T. Capova, I. Cap, M. Sauer                                  - Czechy

3. A. Łyczkowska, P. Kryszałowicz, P. Kryszałowicz - Słupsk