Polskie Towarzystwo Ringo - XVIII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ringo

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Wyniki z Mistrzostw Polski w Ringo

XVIII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ringo


Modlin 15 - 17.06.1990r.




Żaczki

1. Anna Romanowska Warszawa
2. Iza Nidzińska Warszawa
3. Patrycja Kowalska Częstochowa

Żacy

1. Tomasz Obłój Warszawa
2. Wawrzyniec Zakrzewski Warszawa
3. Filip Kopka Warszawa

Młodziczki

1. Patrycja Kierzkowska Warszawa
2. Joanna Tchorzewska Warszawa
3. Patrycja Zbrożek Warszawa

Młodzicy

1. Tomasz Kościelny Słupsk
2. Jarosław Gadziński Częstochowa
3. Norbert Wronowski Warszawa

Kadetki

1. Monika Raczyńska Warszawa
2. Paula Tichopadowa Czechosłowacja
3. Hana Kociolkowa Czechosłowacja

Kadeci

1. Tomasz Nidziński Warszawa
2. Mariusz Mruk Goszczyn
3. Robert Śliwa Słupsk

Juniorki

1. Agnieszka Łyczkowska Kobyłka
2. Ewa Pieńkowska Kobyłka
3. Alicja Bobryk Warszawa

Juniorzy

1. Marek Pribyl Czechosłowacja
2. Paweł Kryszałowicz Słupsk
3. Damian Woźnicki Warszawa

Klasa otwarta kobiet

1. Tania Kusiakowa Czechosłowacja
2. Ewa Navratilowa Czechosłowacja
3. Magdalena Tomkalska Wrocław

Klasa otwarta mężczyzn

1. Artur Noga Wrocław
2. Milan Walach Czechosłowacja
3. Jacek Kociszewski Warszawa

Amazonki

1. Helena Bobryk Warszawa
2. Danuta Twardowska Warszawa
3. Urszula Woźnicka Warszawa

Old - Boy

1. Zbigniew Wiśniewski Warszawa
2. Leo Widenka Czechosłowacja
3. Ryszard Flejszar Legnica

Seniorki

1. Krystyna Anioł - Strzyżewska Warszawa
2. Tatiana Starosta Warszawa
3. Halina Ejmocka Piła

Seniorzy

1. Feliks Kulupa Piła
2. Zdzisław Wiesiołek Warszawa
3. Władysław Urbaniak Warszawa

Weterani

1. Włodzimierz Strzyżewski Warszawa
2. Włodzimierz Starosta Warszawa
3. Emil Hlib Legnica

Dwójki kobiet

1. Ewa Pieńkowska
Agnieszka Łyczakowska
Kobyłka
2. Magdalena Tomkalska
Wanda Michalak
Wrocław
3. Joanna Striba
Alina Striba
Czechosłowacja

Dwójki mężczyzn

1. Jacek Kociszewski
Zbigniew Wiśniewski
Warszawa
2. Artur Noga
Marek Śliwka
Olesno
3. Ivan Cap
Jan Halla
Czechosłowacja

Trójki mieszane

1. Magdalena Tomkalska
Jacek Kociszewski
Zbigniew Wiśniewski
Warszawa
2. Wanda Michalak
Artur Noga
Grzegorz Woźnicki
Wrocław
3. Tania Kusiakowa
Ivan Cap
Jan Halla
Czechosłowacja

Trójki rodzinne

1. Helena, Alicja, Andrzej Bobryk Warszawa
2. Elżbieta, Jan, Paweł Motylewski Warszawa
3. Monika, Damian, Cezary Woźnicki Warszawa