Polskie Towarzystwo Ringo - XVII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w  Ringo

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Wyniki z Mistrzostw Polski w Ringo

Wyniki XVII Międzynarodowych Mistrzostw Polski w  Ringo

Warszawa, 9-11 czerwca 1989 roku

Kategoria młodziczki

  1. Wożnicka Monika - Warszawa
  2. Kierzkowska Patrycja - Warszawa
  3. Zając Marta – Warszawa

Kategoria młodzicy

  1. Górski Tomasz - Słupsk
  2. Oierwola Jędrzej - Warszawa
  3. Gadziński Jarosław - Częstochowa

Kategoria kadetki

  1. Roguska Anna - Warszawa
  2. Dzięgielewska Natalia - Częstochowa
  3. Bobry Alicja – Warszawa

Kategoria kadeci

  1. Lech Robert – Częstochowa
  2. Wrona Mirosław - Częstochowa
  3. Szczotka Michał – Czechosłowacja

Kategoria juniorki

  1. Pieńkowska Ewa - Warszawa
  2. Marszom Karina - Częstochowa
  3. Dobrowolska Izabela - Słupsk

Kategoria juniorzy

  1. Suliński Grzegorz - Częstochowa
  2. Siwek Sebastian - Częstochowa
  3. Psota Radosław – Czechosłowacja

Kategoria otwarta kobiet

  1. Urbas Jolanta - Czechosłowacja
  2. Sztirba Joanna - Czechosłowacja
  3. Kusiakova Tania - Czechosłowacja

Kategoria otwarta mężczyzn

  1. Noga Artur - Wrocław
  2. Walach Milan - Czechosłowacja
  3. Świątkowski Sławomir – Warszawa

Kategoria amazonki

  1. Broniak Barbara - Warszawa
  2. Kungielis Grażyna - Legnica
  3. Dybka Maria – Legnica

Kategoria oldboy

  1. Wiśniewski Zbigniew - Warszawa
  2. Dybka Janusz - Legnica
  3. Osak Andrzej - Słupsk

Kategoria seniorki

  1. Anioł Krystyna - Warszawa
  2. Inese Puzo - Łotwa
  3. Wożnicka Urszula – Warszawa

Kategoria seniorzy

  1. Wiesiołek Zdzisław - Warszawa
  2. Figiel Kazimierz - Kalisz
  3. Pietal Andrzej - Warszawa

Kategoria weteranki

  1. Rabiej Halina - Legnica
  2. Pawłowska-Starosta Tatiana - Warszawa
  3. Borowiec Eugenia - Warszawa

Kategoria weterani

  1. Budyta Bolesław - Warszawa
  2. Starosta Włodzimierz - Warszawa
  3. Strzyżewski Włodzimierz - Warszawa

Kategoria dwójki kobiet

  1. Urbas – Sztirba - Czechosłowacja
  2. Dzięgielewska – Rutkowska - Częstochowa
  3. Pieńkowska – Łyczkowska – Warszawa

Kategoria dwójki mężczyzn

  1. Świątkowski – Pszczółkowski - Warszawa
  2. Kociszewski – Wiśniewski - Warszawa
  3. Noga – Śliwka - Wrocław

Kategoria trójki mieszane

  1. Kociszewski – Wiśniewski – Tomkalska - Warszawa
  2. Wożniski – Noga – Michalak - Wrocław
  3. Dzięgielewska – Pala – Soliński - Częstochowa

Kategoria trójki rodzinne I

1. J.M.T Dybka - Legnica

2. M.C.D Woźnicki               - Warszawa

3. P.W.M Moczulski - Warszawa

 

Kategoria trójki rodzinne II

1. W.S.T Starosta - Warszawa

2. W.M.M Sieczkowski - Sieradz

3. M.A.D Soszyński - Warszawa