Polskie Towarzystwo Ringo - XL Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ringo

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Wyniki z Mistrzostw Polski w Ringo

XL Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ringo rozegrano w Opolu na stadionie im Opolskich Olimpijczyków w dniach 30 czerwca – 1 lipca 2012 roku. Zawody zgromadziły czołówkę ringowców (152 zawodników) z trzynastu ośrodków ringo z Polski i reprezentację Białorusi.

Nie obyło się bez niespodzianek. Największe to dopiero trzecie miejsce mistrza świata Andrzeja Teklaka (UKS Mogielnica) oraz wygrana dwójki juniorek Pauliny Wangryn (UKS Mogielnica) i Karoliny Siernickiej (KTR Jantar) w dwójkach kobiet.

W kategorii otwartej kobiet triumfowała Gabriela Jednorał (LTR), w kategorii mężczyzn zwyciężył Cezary Godlewski (WTR).

Organizatorem mistrzostw było Opolskie Towarzystwo Ringo, Firma NUTRILITE™ i Amway byli partnerem tego wydarzenia sportowego.

Mistrzostwa dofinansowane były ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

OFICJALNE WYNIKI

ŻACY

  1. Piotr Maj      - WMTR
  2. Przemysław Duszak   - KTR Jantar
  3. Cezary Kowalczyk     - KTR Jantar

 ŻACZKI

  1. Jessica Orzechowicz - UKS Arka Umieszcz
  2. Aleksandra Siernicka - KTR Jantar
  3. Julita Kowalczyk  - KTR Jantar

MŁODZICY

  1. Wiktor Puławski   - KTR Jantar
  2. Kacper Urbańczyk - W-MTR Bartoszyce
  3. Kacper Brzeski      - KTR Jantar

 MŁODZICZKI

  1. Izabela Kowalczyk - KTR Jantar
  2. Katarzyna Gładysz - MUKS Jedlicze
  3. Jagoda Biskup     - MUKS Jedlicze

 KADECI

  1. Piotr Błach        - UKS Mogielnica
  2. Paweł Wangryn - UKS Mogielnica
  3. Patryk Brzeski  - KTR Jantar

 KADETKI

  1. Martyna Zdrojek - WTR Warszawa
  2. Karolina Złotucha - W-MTR Bartoszyce
  3. Kamila Urbańska  - W-MTR Bartoszyce

 JUNIORZY

  1. Piotr Pawlak          - W-MTR Bartoszyce
  2. Damian Piersa       - KTR Jantar
  3. Jakub Brzeski        - KTR Jantar

 JUNIORKI

  1. Paulina Wangryn   - UKS Mogielnica
  2. Karolina Siernicka  - KTR Jantar
  3. Honorata Zych      - PKS Jadwiga Kraków

 KLASA OTWARTA MĘŻCZYZN

  1. Cezary Godlewski      - WTR Warszawa
  2. Sebastian Mikutaniec - LTR Legnica
  3. Andrzej Teklak          - UKS Mogielnica

 KLASA OTWARTA KOBIET

  1. Gabriela Jednorał    - LTR Legnica
  2. Ada Trawczyńska   - UKS Mogielnica
  3. Michalina Kunecka  - LTR Legnica

 OLD-BOY

  1. Ivan Kołtun         - Białoruś
  2. Andrzej Bobryk    - WTR Warszawa
  3. Paweł Motylewski - niezrzeszony

 AMAZONKI

  1. Alicja Godlewska  - WTR Warszawa
  2. Agnieszka Ogorzałek - LTR Legnica
  3. Marzena Pastuszka - OTR Opole

 SENIORZY

  1. Marek Gil  - W-MTR Bartoszyce
  2. Jan Jóźwik - LTR Legnica
  3. Jacek Karoń - OTR Opole

 SENIORKI

  1. Katarzyna Medwecka     - LTR Legnica
  2. Wanda Michalak            - LTR Legnica
  3. Sylwia Smilgin- Kamińska - KTR Jantar

 WETERANKI

  1. Krystyna Anioł- Strzyżewska - WTR Warszawa
  2. Danuta Węglorz    - OTR Opole
  3. Helena Bobryk      - WTR Warszawa

 WETERAN I

  1. Ryszard Flejszar - LTR Legnica
  2. Zbigniew Wiśniewski - WTR Warszawa
  3. Janusz Stolarkiewicz - W-MTR Bartoszyce

 WETERAN II

  1. Władysław Kolanowski - LTR Legnica
  2. Józef Krakowiak        - WTR Warszawa
  3. Antoni Gala    - OTR Opole

 WETERAN III

  1. Ryszard Śpiewak       - RTR Rzeszów
  2. Edward Schneider    - STR Słupsk
  3. Włodzimierz Starosta - WTR Warszawa

 DWÓJKI SZKOLNE DZIEWCZĄT DO LAT 16

  1. Kamila Urbańska, Karolina Złotucha     - W-MTR Bartoszyce
  2. Monika Kalinowska, Martyna Zdrojek  - WTR Warszawa
  3. Oliwia Bril, Paula Pasterczyk     - MUKS Jedlicze

 DWÓJKI SZKOLNE CHŁOPCÓW DO LAT 16

  1. Piotr Błach, Paweł Wangryn - UKS Mogielnica
  2. Wiktor Puławski, Konrad Surgiewicz - KTR Jantar
  3. Patryk Brzeski, Bartłomiej Bloch - KTR Jantar

 DWÓJKI KOBIET

  1. Paulina Wangryn, Karolina Siernicka - UKS Mogielnica/KTR Jantar
  2. Ada Trawczyńska, Anna Wangryn - UKS Mogielnica
  3. Marya Likhtarowicz, Volha Nichyparuk - Białoruś

 DWÓJKI MĘŻCZYZN

  1. Krzysztof Szajek, Grzegorz Majerski - LTR Legnica/PKS Jadwiga Kraków
  2. Andrzej Teklak, Piotr Pawlak - UKS Mogielnica/W-MTR Bartoszyce
  3. Mateusz Błach, Igor Yaruta - UKS Mogielnica/Białoruś