Polskie Towarzystwo Ringo - 41. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ringo

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Wyniki z Mistrzostw Polski w Ringo

Mistrzostwa Polski w Ringo41. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ringo rozgrywano w dniach 6-7 lipca 2013 r. w Bartoszycach na stadionie MOSiR w kategoriach indywidualnych i dwójkowych. W mistrzostwach obok czołowych zawodników z Polski startowali reprezentanci Białorusi i Niemiec.  Po raz kolejny  Mistrzami Polski w kategorii kobiet otwartej i mężczyzn zostali: Ada Trawczyńska i Andrzej Teklak z UKS w Mogielnicy (aktualni mistrzowie świata), mistrzostwo w grze podwójnej kobiet wywalczyli, Adriana Paszko i Patrycja Mikutaniec z W-MTR Bartoszyce/WTR, a wśród mężczyzn Dominik Trawczyński i Michał Suszczyński z UKS Mogielnica/WTR.

Wyniki XLI Międzynarodowych Mistrzostw Polski

Bartoszyce 05-07.07.2013 r.

Żak:

1. Michał JANOCHA- MUKS” Podkarpacie” Jedlicze

2. Piotr MAJ- W-MTR Bartoszyce

3. Bartosz KLEKOT- MUKS” Podkarpacie” Jedlicze

Żaczka:

1. Oliwia ORZECHOWSKA- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo „Jantar”

2. Amelia GROMEK- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo „Jantar”

3. Anna NALEWAJK – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo „Jantar”

Młodzik:

1. Kacper  URBAŃCZYK- W-MTR Bartoszyce

2. Dawid SIERNICKI- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo „Jantar

3. Kacper GĘSIAK- MUKS” Podkarpacie” Jedlicze

Młodziczka:

1. Izabela PĘDZICH - Kurpiowskie Towarzystwo Ringo „Jantar”   

2. Jagoda BISKUP- MUKS” Podkarpacie” Jedlicze

3. Iwona TRACZEWSKA - Kurpiowskie Towarzystwo Ringo „Jantar”   

Kadet:

1. Patryk BRZESKI- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo „Jantar”   

2. Paweł WANGRYN - UKS  Mogielnica  

3. Konrad SURGIEWICZ- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo „Jantar”   

Kadetka:

1. Karolina ZŁOTUCHA – W-MTR Bartoszyce

2. Magdalena REWERS – PKS” Jadwiga” Kraków

3. Kamila URBAŃSKA – W-MTR Bartoszyce

Junior:

1. Piotr PAWLAK- W-MTR Bartoszyce

2. Mateusz KOWALCZYK- WTR Warszawa

3. Dawid KOSZTOWNY- WTR Warszawa

Juniorka:

1. Paulina WANGRYN- UKS  Mogielnica

2. Anna GRALA- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo „Jantar”   

3. Nataliya KUTASOWA - BIAŁORUŚ

Klasa  otwarta mężczyzn:

1. Andrzej TEKLAK- UKS  Mogielnica

2. Krzysztof SZAJEK – LTR Legnica

3. Michał CYGAL- PKS” Jadwiga” Kraków

Klasa  otwarta  kobiet:

1. Ada TRAWCZYŃSKA- UKS  Mogielnica

2. Adriana PASZKO - W-MTR Bartoszyce

3. Patrycja MIKUTANIEC- WTR Warszawa

Old boy:

1. Paweł MOTYLEWSKI- WTR Warszawa

2. Andrzej BOBRYK- WTR Warszawa

3. Adam CIEŚLAK- WTR Warszawa

Amazonka:

1. Alicja Godlewska- WTR Warszawa

2. Agnieszka MAJ- W-MTR Bartoszyce

3. Małgorzata URBAŃCZYK- W-MTR Bartoszyce

Senior:

1. Marek GIL- W-MTR Bartoszyce

2. Ivan KOLTUN- BIAŁORUŚ

3. Mariusz WANGRYN- UKS Goszczyn

Weteran I:

1. Ryszard FLEJSZAR –  LTR Legnica

2. Mirosław DUKACZEWSKI- WTR Warszawa

3. Jan ZIÓŁKO – PKS” Jadwiga” Kraków

Weteran II:

1. Władysław KOLANOWSKI – LTR Legnica

2. Józef Krakowiak- WTR Warszawa

3. Antoni STASCH- NIEMCY

Weteranka:

1. Krystyna ANIOŁ-STRZYŻEWSKA- WTR Warszawa

2. Teresa SZEREJKO - W-MTR Bartoszyce

3. Helena Bobryk- WTR Warszawa

Szkolne dwójki chłopców:

1. Patryk BRZESKI i  Konrad SURGIEWICZ - Kurpiowskie Towarzystwo Ringo „Jantar”  

2. Wiktor PUŁAWSKI i Bartosz BLOCH - Kurpiowskie Towarzystwo Ringo „Jantar”   

3. Gabriel MOCEK i Konrad WNĘK - PKS” Jadwiga” Kraków

Szkolne dwójki dziewcząt:

1. Katarzyna GŁADYSZ i Jagoda BISKUP - MUKS” Podkarpacie” Jedlicze

2. Karolina ZŁOTUCHA i Kamila URBAŃSKA - W-MTR Bartoszyce

3. Oliwia BRIL i Paula PASTERCZYK - MUKS” Podkarpacie” Jedlicze

Dwójki mężczyzn:

1. Michał SUSZCZYŃSKI - WTR Warszawa i Dominik TRAWCZYŃSKI- UKS  Mogielnica

2. Andrzej TEKLAK- UKS  Mogielnica i Piotr PAWLAK- W-MTR Bartoszyce

3. Krzysztof SZAJEK – LTR Legnica i Grzegorz MAJERSKI – PKS” Jadwiga” Kraków

Dwójki kobiet:

1. Adriana PASZKO - W-MTR Bartoszyce i Patrycja MIKUTANIEC- WTR Warszawa

2. Magdalena REWERS – PKS” Jadwiga” Kraków i Kaja MEDWECKA- LTR Legnica

3. Ada TRAWCZYŃSKA i Anna WANGRYN- UKS  Mogielnica

{besps}stories/galeria/2013/41mmpwr{/besps}