Polskie Towarzystwo Ringo - 44. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ringo

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Wyniki z Mistrzostw Polski w Ringo

44. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ringo rozegrano w Pułtusku na stadionie miejskim. Zawody zgromadziły czołówkę ringowców z czołowych ośrodków gry w ringo z Polski, Białorusi i Niemiec.

Rywalizacja toczyła się w 16 kategoriach indywidualnych i w 6 kategoriach dwójkowych. Ringowcy do południa rywalizowali w grach indywidualnych po południu i krótkim odpoczynku rozgrywano gry deblowe. Słoneczna i upalna pogoda która towarzyszyła zawodnikom była trudnym i selektywnym sprawdzianem dla zawodników.

Polskie Towarzystwo Ringo składa gratulacje dla mistrzów,  medalistów oraz dla wszystkich uczestników Mistrzostw.

Składamy podziękowania dla władz miasta Pułtuska, dyrekcji i obsługi MOSiR w Pułtusku za miłe przyjęcie ringowców.

Dziękujemy obsłudze technicznej zawodów, biura zawodów, sędziów i wolontariuszy.

 Oficjalne wyniki (finały)

 Kategoria żaczka

1

Zaborowska Lena

UKS „Błękitni” Olkowice

2

Anna Szporko

MKS OLIMPIA Miłki

3

Sieradzan Wiktoria

UKS „Błękitni” Olkowice

4

Siedlecka  Marta

UKS „Błękitni” Olkowice

5

Sylwestrzak Zuzanna

KTR

6

Grzegorzewska Julia

UKS Goszczyn

 Kategoria żak

1

Pawelczyk Wiktor

KTR

2

Okrój Mateusz

UKS „Błękitni” Olkowice

3

Głogowski Bartosz

UKS Goszczyn

4

Wojnar Adrian

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

5

Kiliański  Mikołaj

UKS „Błękitni” Olkowice

6

Antoniusz SIENKIEWICZ

W-MTR Bartoszyce

 Kategoria młodziczka

1

Kot Martyna

UKS Goszczyn

2

Gromek Amelia

KTR

3

Rąbkowska  Emilia

UKS „Błękitni” Olkowice

4

Dobosz Karolina

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

5

Pędzich Kinga

KTR

6

Martyna RYDZEWSKA

MKS OLIMPIA Miłki

 Kategoria młodzik

1

Stępień Bartosz

UKS Goszczyn

2

Janocha Michał

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

3

Trzaska Kacper

UKS Goszczyn

4

Maciejowski Karol

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

5

Duszak Przemysław

KTR

6

Biskup Jakub

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

Kategoria kadetka

1

Szymczyk Aleksandra

LZS Lelis

2

Hanna Gabryszewska

WTR

3

Pędzich Izabela

KTR

4

Wangryn Monika

UKS Mogielnica

5

Prusaczyk Roksana

KTR

6

Zuzanna KAMIŃSKA

W-MTR Bartoszyce

Kategoria kadet

1

Isayenka Dzianis

Białoruś

2

Klimovich Pavel

Białoruś

3

Małek Krzysztof

UKS Goszczyn

4

Mruk Dawid

UKS Goszczyn

5

Adam Sirodzki

WTR

6

Martyniak Jakub

UKS Mogielnica

 Kategoria juniorka

1

Zuzanna Leszczyńska

WTR

2

Kowalczyk Izabela

KTR

3

Łubińska Julita

UKS Mogielnica

4

Kamińska Melania

KTR

 Kategoria junior

1

Brzeski Jakub

LZS Lelis

2

Wangryn Paweł

UKS Mogielnica

3

Błach Piotr

UKS Mogielnica

4

Patryk ZIÓŁKOWSKI

W-MTR Bartoszyce

5

Surgiewicz Konrad

LZS Lelis

6

Komorowski Konrad

UKS Goszczyn

 Kategoria otwarta kobiet

1

Nataliya Kutasova

Białoruś

2

Adriana PASZKO

W-MTR Bartoszyce

3

Tatsiana Dzianisava

Białoruś

4

Kłopotowska Agnieszka

WTR

5

Ina Vilchynskaya

Białoruś

6

Wangryn Anna

UKS Mogielnica

 Kategoria otwarta mężczyzn

1

Trawczyński Dominik

UKS Mogielnica

2

Chuduk Viachaslau

Białoruś

3

Chuduk Pavel

Białoruś

4

Yarashevich Pavel

Białoruś

5

Yaruta Igor

Białoruś

6

Piotr PAWLAK

W-MTR Bartoszyce

 Kategoria oldboy

1

Teklak Andrzej

UKS Mogielnica

2

Mikutaniec Daniel

LTR

3

Paweł Motylewski

WTR

 Kategoria seniorki

1

 Alicja Godlewska

WTR

2

Justyna Brzozowska

WTR

3

Lidia Sendek

UKS Goszczyn

  Kategoria senior

1

Gil Marek

W-MTR Bartoszyce

2

Koltun Ivan

Białoruś

3

Bosak Wojciech

Kraków

  Kategoria wetaranki I

1

Wanda Michalak

Legnica

2

Małgorzata Gajda

WTR

3

Helena Bobryk

WTR

Kategoria weteran I

1

Jan Jóźwik      

Legnica

2

Flejszar Ryszard    

Legnica

3

Janusz STOLARKIEWICZ

W-MTR Bartoszyce

Kategoria weteran II

1

Osak Andrzej

Słupsk

2

Kolanowski Władysław

LTR

3

Daszkiewicz Zdzisław

Słupsk

4

Stasch Antoni

Niemcy

5

Miatsel Aleksandr

Białoruś

6

Jan Bobryk

WTR

Kategoria dwójki dziewcząt do lat 13

1

Gromek Amelka Pędzich Kinga

KTR

2

Kot Martyna, Radecka Dominika

UKS Goszczyn

3

Rąbkowska Emilia Tulo Klaudia

UKS „Błękitni” Olkowice

4

Prusaczyk Dagmara Pędzich Patrycja

KTR

5

Marta LEJMAN, Martyna RYDZEWSKA

UKS OLIMPIA Miłki

6

Dobosz Karolina, Wewiórska Aleksandra

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

Kategoria dwójki chłopców do lat 13

1

Maciejowski Karol, Janocha Michał

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

2

Duszak Przemysław Kamiński Sebastian

KTR

3

Wajda Jakub, Biskup Jakub

MUKS "Podkarpacie" Jedlicze

4

Barański Szymon Trzaska Dawid

UKS „Błękitni” Olkowice

5

Mateusz KOSAKOWKI, Mateusz ANTONIUK

MKS OLIMPIA Miłki

6

Stępień Bartosz, Trzaska Kacper

UKS Goszczyn

 Kategoria dwójki dziewcząt do lat 16

1 Pędzich Izabela Prusaczyk Roksana KTR
2 Wangryn Monika, Goc Alicja UKS Mogielnica
3 Hanna Gabryszewska Zuzanna Brzozowska WTR
4 Zuzanna KAMIŃSKA, Emila OSMAŁEK MKS OLIMPIA Miłki
5 Rogulska Weronika, Schabek Karolina WTR
6 Szymczyk Aleksandra, Kopeć Karina  LZS Lelis

 Kategoria dwójki chłopców do lat 16

1

Pavel Klimovich, Dzianis Isayenka

Białoruś

2

Małek Krzysztof, Mruk Dawid

UKS Goszczyn

3

Komorowski Konrad, Martyniak Jakub

UKS Goszczyn / UKS Mogielnica

4

Adam Sirodzki Michał Leszczyński

WTR

  Kategoria Dwójki Kobiet

1

Ina Vilchynskaya, Nataliya Kutasova

Białoruś

2

Kłopotowska Agnieszka, Mikutaniec Patrycja

WTR

3

Wangyn Anna, Wangryn Paulina

UKS Mogielnica

4

Leszczyńska Zuzanna, Łubińska Julita

WTR

5

Paszko Ada, Stankiewicz Magdalena

W-MTR Bartoszyce

6

Tatsiana Dzianisava, Valeryia Bolbas

Białoruś

 Kategoria Dwójki mężczyzn

1

Cygal Michał, Majerski Grzegorz

PKS "Jadwiga" Kraków

2

Pavel Chuduk, Viachaclau Chuduk

Białoruś

3

Błach Mateusz, Błach Piotr

UKS Mogielnica

4

Teklak Andrzej, Trawczyński Dominik

 UKS Mogielnica

5

Mikutaniec Daniel  Mikutaniec Sebastian

LTR / WTR

6

Motylewski Paweł, Bobryk Andrzej

WTR

 

Mistrzostwa dofinansowano z środków Ministerstwa Sportu i Turystyki i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego