Polskie Towarzystwo Ringo - XXXVIII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ringo

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Wyniki z Mistrzostw Polski w Ringo

Oficjalne wyniki

XXXVIII Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Ringo

Słupsk, 19-20 czerwca 2010 roku

 

ŻACZKI:

1.Rojek Izabela – Słupskie Towarzystwo Ringo

2. Nadolska Natalia – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

3. Skórzewska Martyna – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

 ŻACY:

1. Urbańczyk Kacper – W-MTR w Bartoszycach

2. BrzeskI Kacper – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

3. Kwiatkowski Dominik– Słupskie Towarzystwo Ringo

 MŁODZICZKI:

1. Medwecka Kaja – Legnickie Towarzystwo Ringo

2. Szymczyk Martyna – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

3. Kabacik Kinga – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

 MŁODZICY:

1. Błach Piotr – UKS Mogielnica

2. Parzych Jakub – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

3. Brzeski Patryk - Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

KADETKI:

1. Kontroniewicz Sylwia – Legnickie Towarzystwo Ringo

2. Wangryn Paulina – UKS Mogielnica

3. Orzołek Marlena – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

 KADECI:

1. Pawlak Piotr – W-MTR w Bartoszycach

2. Kowalczyk Mateusz – Warszawskie Towarzystwo Ringo

3. Brzeski Jakub – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

 JUNIORKI:

1. Trawczyńska Ada – UKS Mogielnica

2. Kujat Joanna –  UKS Mogielnica

3. Latosiak Paulina – UKS Mogielnica

 JUNIORZY:

1. Podsiadły Sebastian - Niemcy

2. Piersa Damian – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

3. Tarasiuk Łukasz  - Ustka

 KATEGORIA OTWARTA KOBIET:

1. Trawczyńska Ada – UKS Mogielnica

2. Kunecka Michalina – Legnickie Towarzystwo Ringo

3. Paszko Adriana – W-MTR w Bartoszycach

 KATEGORIA OTWARTA MĘŻCZYN:

1. Teklak Andrzej – UKS Mogielnica

2. Szajek Krzysztof – Legnickie Towarzystwo Ringo

3. Majerski Grzegorz – Krakowskie Towarzystwo Ringo

 OLD-BOY:

1. Jóżwik Jan – Legnickie Towarzystwo Ringo, 

2.Gil Marek – W-MTR w Bartoszycach

3. Bobryk Andrzej – Warszawskie Towarzystwo Ringo

 SENIORKI:

1. Gużlak Beata – Słupskie Towarzystwo Ringo

2. Michalak Wanda – Legnickie Towarzystwo Ringo

3. Medwecka Katarzyna – Legnickie Towarzystwo Ringo

 SENIORZY:

1. Wangryn Mariusz – UKS Mogielnica

2. Tarasiuk Jan – Ustka

3. Margol Leszek - Ustka

 WETERANI:

1. Flejszar Ryszard – Legnickie Towarzystwo Ringo

2. Wiśniewski Zbigniew – Warszawskie Towarzystwo Ringo

3. Ziółko Jan – Krakowskie Towarzystwo Ringo

 DWÓJKI dziewcząt do lat 16:

1. Wangryn Paulina, KONTRONIEWICZ Sylwia – UKS Mogielnica/LTR

2. Orzołek Marlena, SIERNICKA Karolina – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

3. Marzewska Agnieszka, ŻEBROWSKA Magda – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

 DWÓJKI chłopców do lat 16:

1. Brzeski Jakub, Pawlak Piotr – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo /W-MTR w Bartoszycach

2. Kowalczyk Mateusz, Przyborowski Piotr – Warszawskie Towarzystwo Ringo

3. Błach Piotr, Janicki Patryk – UKS Mogielnica

 DWÓJKI KOBIET:

1. Paszko Ada, Stankiewicz Magdalena – W-MTR w Bartoszycach

2. Trawczyńska Ada, Kunecka Michalina – UKS Mogielnica/ Krakowskie Towarzystwo Ringo

3. Kujat Joanna, Latosiak Paulina – UKS Mogielnica

 DWÓJKI MĘŻCZYZN:

1.MajerskI Grzegorz, Szajek  Krzysztof – Krakowskie Towarzystwo Ringo/Legnickie Towarzystwo Ringo

2.Teklak Andrzej, Szulda Adrian– UKS Mogielnica/ Legnickie Towarzystwo Ringo

3. Cygal Michał Mikutaniec Daniel – Legnickie Towarzystwo Ringo

 TRÓJKI RODZINNE  I:

1. Wangryn - o. Mariusz, c. Paulina, s. Paweł – UKS Mogielnica

2. Brzeski - o. Maciej, s. Jakub, s. Patryk – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

3. Dąbkowski - o. Adam, m. Monika, s. Robert – W-MTR w Bartoszycach

 TRÓJKI RODZINNE  II:

1. Tarasiuk - o. Jan, m. Małgorzata, s. Łukasz  - Ustka

2. Ziółko - o. Jan, c. Alicja, z. Daniel - Krakowskie Towarzystwo Ringo

3. Bobryk - o. Jan, m. Helena, s. Andrzej – Warszawskie Towarzystwo Ringo