Polskie Towarzystwo Ringo - XXXV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ringo

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Wyniki z Mistrzostw Polski w Ringo

XXXV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ringo

RADOM, 30.06-01.07.2007

 ŻACZKI

  1. Kaja Medwecka – Legnica
  2. Klaudia Nader – Olkowice
  3. Dominika Wątora – Olkowice

ŻACY

  1. Michał Stasz – Jedlicze
  2. Piotr Błach – Mogielnica
  3. Przemysław Figurski – Mogielnica

MŁODZICZKI

  1. Sylwia Kontroniewicz – Legnica
  2. Aneta Sarniak – Olkowice
  3. Paulina Wangryn – Mogielnica

MŁODZICY

  1. Dawid Bril – Jedlicze
  2. Jakub Krawczyk – Jedlicze
  3. Albert Wrona – Olkowice

KADETKI

  1. Ada Trawczyńska – Mogielnica
  2. Paula Sojka – Legnica
  3. Roksana Gil – Bartoszyce
  4. Paulina Latosik – Mogielnica
  5. Martyna Michalak – Płońsk

KADECI

  1. Tomasz Bożyk – Mogielnica
  2. Maciej Tobolski – Płońsk
  3. Łukasz Zasoński – Płońsk

JUNIORKI:

  1. Michalina Kunecka – Legnica
  2. Ilona Nawrot – Płońsk
  3. Sandra Kowalska – Warszawa

 JUNIORZY

  1. Adam Trawczyński – Mogielnica
  2. Mateusz Pawłowski – Mogielnica
  3. Sylwester Rajewski – Warszawa

 KLASA OTWARTA KOBIET

  1. Ada Paszko – Bartoszyce
  2. Gabriela Jednorał – Legnica
  3. Agnieszka Jarząbkiewicz – Warszawa

 KLASA OTWARTA MĘŻCZYZN

  1. Andrzej Teklak – Mogielnica
  2. Michał Suszczyński – Warszawa
  3. Dominik Trawczyński – Mogielnica

 AMAZONKI

  1. Patrycja Mikutaniec
  2. Karolina Lutek – Radom
  3. Dorota Nowak – Krapkowice

 OLD-BOY

  1. Marek Gil – Bartoszyce
  2. Ivan Kołtun – BLR
  3. Jacek Kociszewski – GER

 SENIOR

  1. Ryszard Flejszar – Legnica
  2. Mariusz Wangryn – Mogielnica
  3. Jan Jóźwik – Legnica

WETERANI

  1. Władysław Kolanowski – Legnica
  2. Józef Krakowiak – Warszawa
  3. Andrzej Osak – Słupsk

 DÓJKI SZKOLNE DZIEWCZĄT

  1. Ada Trawczyńska, Anna Wangryn – Mogielnica
  2. Roksana Gil, Marta Kossowska – Bartoszyce, Płońsk
  3. Dominika Bril, Sylwia Cempa – Jedlicze

DWÓJKI SZKOLNE CHŁOPCÓW

  1. Tomasz Bożyk, Kamil Garbarczyk – Mogielnica
  2. Maciej Tobolski, Łukasz Zasoński – Płońsk
  3. Mateusz Krawczyk, Patryk Och – Jedlicze

 DWÓJKI KOBIET

  1. Gabriela Jednorał, Agnieszka Adamczuk – Legnica
  2. Ilona Nawrot, Patrycja Mikutaniec – Płońsk
  3. Alicja Godlewska, Magdalena Kowalska – Warszawa

 DWÓJKI MĘŻCZYZN

  1. Krzysztof Szajek, Grzegorz Majerski – Legnica, Kraków
  2. Michał Suszczyński, Cezary Godlewski – Warszawa
  3. Dominik Trawczyński, Andrzej Teklak – Mogielnica