Ringo - Kurpiowski Jantar w ringo po raz szesnasty w gminie Lelis

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

Aktualności

Uczniowski Klub Sportowy Nasiadki był organizatorem kolejnego turnieju w ringo. 11 Maja 2024 roku, na odnowionym stadionie Szkoły Podstawowej w Lelisie, gościł niemal 150 zawodników z 13 szkół i klubów sportowych; Klub Sportowy Victoria MIŁKI, Akademia Sportowa LELIS, Uczniowski Klub Sportowy GOSZCZYN, Ludowy Uczniowski Klub Sportowy NASIADKI, Szkoła Podstawowa w OLSZEWCE, Szkoła Podstawowa w DĄBRÓWCE, Uczniowski Klub Sportowy MOGIELNICA, Szkoła Podstawowa w ŁĘGU PRZEDMIEJSKIM, Szkoła Podstawowa w LELISIE, Szkoła Podstawowa w ŁĘGU STAROŚCIŃSKIM, Uczniowski Klub Sportowy „Błękitni” w Olkowicach, WARSZAWSKIE TOWARZYSTWO RINGO, KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO oraz osoby niezrzeszone z BARTOSZYC, KADZIDŁA, WYSZKOWA.

Wszystkich powitał gospodarz Gminy Lelis pan Wójt Stefan Prusik oraz przedstawiciele współorganizatorów imprezy sportowej pani Katarzyna Dobkowska-Wiśniewska dyrektor CK-BiS w Lelisie, Pani Iwona Bączek- dyrektor Szkoły Podstawowej w Nasiadkach, Pan Dariusz Mróz- przewodniczący Gminnej Rady LZS.

Rozegrano dziewięć kategorii indywidualnych oraz sześć drużynowych. Duża grupa zawodników w najmłodszych kategoriach wiekowych rywalizowała ze sobą w trzyetapowych lub czteroetapowych zmaganiach. Dlatego spośród tej grupy wybrano najlepszych zawodników turnieju.

Nagrody zakupione ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego oraz Samorządu Powiatu Ostrołęckiego w postaci pucharów, medali, okolicznościowych koszulek wręczyli przedstawiciele organizatorów i sponsorów: Pan Stefan Prusik Wójt Gminy Lelis, Pani Magdalena Kielewicz-Kaczyńska kierownik ostrołęckiej delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego, Pani Magdalena Pietras dyrektor Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Ostrołęce, Pani Iwona Bączek dyrektor Szkoły Podstawowej w Nasiadkach, Pani Marta Trzcińska dyrektor Szkoły Podstawowej w Lelisie oraz Pan Paweł Kurpiewski przewodniczący Rady Gminy Lelis.

Wcześniej odbył się turniej towarzyszący w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Ostrołęce. Młodzież walczyła o nagrody w czterech kategoriach wiekowych.

Organizatorzy dziękują wszystkim współpracującym organizacjom, nauczycielom, pasjonatom gry w ringo.

Zadanie sfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

 

Wyniki turnieju; laureaci nagród

Kategoria: Żak

Miejsce

Imię i Nazwisko

Klub sportowy

1

Białkowski Aleksander

UKS Goszczyn

2

Osiński Antonii

UKS Goszczyn

3

Pierzchała Kacper

UKS Goszczyn

4

Pietrzak Aleksander

SP Olszewka

5

Broders Ernest

WTR

6

Chorąży Maciej

SP Lelis

 

Kategoria: Żaczka

Miejsce

Imię i Nazwisko

Klub sportowy

1

Janus Julita

PSP Olkowice

2

Tłomacka Zuzanna

LUKS Nasiadki

3

Sokołowska Lena

KS „VICTORIA” Miłki

4

Siurnik Wiktoria

PSP Olkowice

5

Marczak Emilia

UKS Goszczyn

6

Białkowska Zuzanna

UKS Goszczyn

 

Kategoria: Młodzik

Miejsce

Imię i Nazwisko

Klub sportowy

1

Teklak Anatol

UKS Mogielnica

2

Bacławski Bartosz

LUKS Nasiadki

3

Wiski Kacper

LUKS Nasiadki

4

Kiliański Michał

PSP Olkowice

5

Lewandowski Kacper

PSP Olkowice

6

Dupczyk Kacper

UKS Goszczyn

 

Kategoria: Młodziczka

Miejsce

Imię i Nazwisko

Klub sportowy

1

Wierzbicka Lena

UKS Goszczyn

2

Wiska Wiktoria

LUKS Nasiadki

3

Różycka Zuzanna

SP Olszewka

4

Nowakowska Alicja

SP Lelis

5

Subczyńska Dominika

SP Dąbrówka

6

Karczewska Zofia

SP Łęg Przedmiejski

 

Kategoria: Kadet

 

Miejsce

Imię i Nazwisko

Klub sportowy

1

Mrozek Błażej

LUKS Nasiadki

2

Biedrzycki Szymon

SP Lelis

3

Bieńkowski Aleks

Niezrzeszony

4

Szczubełek Jakub

SP Łęg Starościński

5

Rumiński Aleksander

SP Łęg Starościński

6

Wołosz Aleksander

Niezrzeszony

 

Kategoria: Kadetka

Miejsce

Imię i Nazwisko

Klub sportowy

1

Białkowska Anna

UKS Goszczyn

2

Trzaska Amelia

PSP Olkowice

3

Pabich Oliwia

SP Lelis

4

Majewska Julia

PSP Olkowice

5

Kudlak Zuzanna

UKS Goszczyn

6

Nalewajek Martyna

SP Łęg Przedmiejski

 

Kategoria: Klasa Otwarta Kobiet

Miejsce

Imię i Nazwisko

Klub sportowy

1

Gałązka Paulina

Wyszków

2

Urbańska Kamila

Bartoszyce

3

Zbrożek Patrycja

WTR

4

Tchorzewska Joanna

WTR

5

Laskowska Julia

KTR

6

Kowalczyk Anna

Łęg Przedmiejski

 

Kategoria: Klasa Otwarta Mężczyzn

Miejsce

Imię i Nazwisko

Klub sportowy

1

Teklak Andrzej

Mogielnica

2

Surgiewicz Konrad

KTR

3

Brzeski Kacper

KTR

 

Kategoria: Trójki mieszane do lat 10

Miejsce

Imię i Nazwisko

Klub sportowy

1

Białkowski Aleksander, Osiński Antonii, Marczak Emilia

UKS Goszczyn

2

Pietrzak Aleksander, Białkowska Zuzanna, Iwanicka Wiktoria

UKS Goszczyn

3

Sokołowska Lena, Sobczak Antonii, Golonka Alicja

KS „VICTORIA” Miłki

 

Kategoria: Dwójki chłopców do lat 13

Miejsce

Imię i Nazwisko

Klub sportowy

1

Teklak Anatol, Kiliański Michał

UKS Mogielnica, PSP Olkowice

2

Wiski Kacper, Bacławski Bartosz

LUKS Nasiadki

3

Kornafel Piotr, Lewandowski Kacper

PSP Olkowice

 

Kategoria: Dwójki dziewcząt do lat 13

Miejsce

Imię i Nazwisko

Klub sportowy

1

Białkowska Zofia, Wierzbicka Lena

UKS Goszczyn

2

Mrozek Lena, Wiska Wiktora

LUKS Nasiadki

3

Różycka Zuzanna, Julia Dębęk

SP Olszewka

 

Kategoria: Dwójki chłopców do lat 15

Miejsce

Imię i Nazwisko

Klub sportowy

1

Mrozek Błażej, Biedrzycki Szymon

LUKS Nasiadki, SP Lelis

2

Wołosz Aleksander, Bieńkowski Aleks

Niezrzeszeni

3

Rumiński Aleksander, Szczubełek Jakub

SP Łęg Starościński.  

 

Kategoria: Dwójki dziewcząt do lat 15

Miejsce

Imię i Nazwisko

Klub sportowy

1

Trzaska Amelia, Majewska Julia

PSP Olkowice

2

Białkowska Anna, Kudlak Zuzanna

UKS Goszczyn

3

Malczewska Maja, Sofińska Diana

UKS Goszczyn

 

Kategoria: Dwójki kobiet

Miejsce

Imię i Nazwisko

Klub sportowy

1

Gałązka Paulina, Urbańska Kamila

Wyszków, Bartoszyce

2

Gromek Kornelia, Laskowska Julia

KTR Jantar

3

Tchorzewska Joanna, Zbrożek Patrycja

WTR

 #Mazowszepomaga, #programywsparcia, #solidarnoscmazowiecka

Najlepszy zawodnik XVI Ogólnopolskiego Turnieju w Ringo KURPIOWSKI JANTAR:

ANATOL TEKLAK- Uczniowski Klub Sportowy MOGIELANKA

Najlepsza zawodniczka XVI Ogólnopolskiego Turnieju w Ringo KURPIOWSKI JANTAR:

WIERZBICKA LENA- Uczniowski Klub Sportowy GOSZCZYN