XXXIX Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Ringo rozegrano w dniu 24 września 2011 r. na stadionie WAT. Organizatorem zawodów było Warszawskie Towarzystwo Ringo.
Wyniki
Żaczki:
1. Aleksandra Jankowska, Bartoszyce
2. Kamila Duszak, Nasiadki
3. Wiktoria Kowalczyk, Lelis
Żacy:
1. Mateusz Jachna, Bartoszyce
2. Dawid Kalinowski, Olkowice
3. Przemysław Piersa, Nasiadki
Młodziczki:
1. Małgorzata Skrzeczyńska, Olkowice
2. Dominika Wątora, Adamów
3. Klaudia Orzołek, Nasiadki
Młodzicy:
1. Filip Barański, Adamów
2. Kacper Urbańczyk, Bartoszyce
3. Wiktor Puławski, Nasiadki
Kadetki:
1. Monika Kalinowska, Adamów
2. Anna Grala, Lelis
3. Magdalena Zalewska, Ostrołęka
Kadeci:
1. Piotr Pawlak, Bartoszyce
2. Piotr Błach, Mogielnica
3. Patryk Brzeski, Lelis
Juniorki:
1. Paulina Wangryn, Mogielnica
2. Aneta Sarniak, Białobrzegi
3. Katarzyna Połomska, Warszawa
Juniorzy;
1. Mateusz Kowalczyk, Warszawa
2. Patryk Janicki, Mogielnica
3. Jakub Brzeski, Lelis
Klasa otwarta kobiet:
1. Adriana Paszko, Bartoszyce
2. Magdalena Stankiewicz, Bartoszyce
3. Ada Trawczyńska, Mogielnica
Klasa otwarta mężczyzn:
1. Cezary Godlewski, Warszawa
2. Sebastian Mikutaniec, Warszawa
3. Michał Suszczyński, Warszawa
Old-boys:
1. Mariusz Wangryn, Mogielnica
2. Marek Gil, Bartoszyce
3. Wojciech Majchrzak, Częstochowa
Amazonki:
1. Alicja Godlewska, Warszawa
2. Agnieszka Maj, Bartoszyce
3. Helena Bobryk, Warszawa
Trójki szkolne do lat 13:
1. Dominika Wątora, Filip Barański, Łukasz Sowiński – Adamów
2. Klaudia Orzołek – Nasiadki; Adam Latosiak – Mogielnica; Konrad Surgiewicz – Lelis
3. Angelika Kalinowska, Małgorzata Skrzeczyńska, Michał Grochowski _ Olkowice
Dwójki dziewcząt do lat 16:
1. Monika Kalinowska – Adamów, Martyna Zdrojek – Warszawa
2. Anna Grala – Lelis; Magdalena Zalewska – Ostrołęka
3. Melania Kamińska - Nasiadki, Karolina Złotucha – Bartoszyce
Dwójki chłopców do lat 16:
1. Piotr Błach, Patryk Janicki - Mogielnica
2. Piotr Pawlak – Bartoszyce; Patryk Brzeski – Lelis
3. Mateusz Kowalczyk, Mateusz Paluch – Warszawa
Dwójki mieszane powyżej 16 lat:
1. Michał Suszczyński – Warszawa, Magdalena Stankiewicz – Bartoszyce
2. Sebastian Mikutaniec, Patrycja Mikutaniec – Warszawa
3. Marek Gil, Adriana Paszko – Bartoszyce.
W zawodach wzięli udział zawodnicy z 11 miejscowości; medale zdobywali reprezentanci 10 ośrodków ringo.