Polskie Towarzystwo Ringo - Otwarte Mistrzostwa Warszawy

01 - 493 Warszawa
ul. Wrocławska 16 m 39

+48 226388715, 602778176
info@ringo.org.pl

HOT-INFO

2011

XXXIX Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Ringo rozegrano w dniu 24 września 2011 r. na stadionie WAT.  Organizatorem zawodów było Warszawskie Towarzystwo Ringo.

Wyniki

Żaczki:

1.  Aleksandra Jankowska, Bartoszyce

2.  Kamila Duszak, Nasiadki

3.  Wiktoria Kowalczyk, Lelis

 Żacy:

1.  Mateusz Jachna, Bartoszyce

2.  Dawid Kalinowski, Olkowice

3.  Przemysław Piersa, Nasiadki

 Młodziczki:

1.  Małgorzata Skrzeczyńska, Olkowice

2.  Dominika Wątora, Adamów

3.  Klaudia Orzołek, Nasiadki

 Młodzicy:

1.  Filip Barański, Adamów

2.  Kacper Urbańczyk, Bartoszyce

3.  Wiktor Puławski, Nasiadki

 Kadetki:

1.  Monika Kalinowska, Adamów

2.  Anna Grala, Lelis

3.  Magdalena Zalewska, Ostrołęka

Kadeci:

1.  Piotr Pawlak, Bartoszyce

2.  Piotr Błach, Mogielnica

3.  Patryk Brzeski, Lelis

Juniorki:

1.  Paulina Wangryn, Mogielnica

2.  Aneta Sarniak, Białobrzegi

3.  Katarzyna Połomska, Warszawa

Juniorzy;

1.  Mateusz Kowalczyk, Warszawa

2.  Patryk Janicki, Mogielnica

3.  Jakub Brzeski, Lelis

Klasa otwarta kobiet:

1.  Adriana Paszko, Bartoszyce

2.  Magdalena Stankiewicz, Bartoszyce

3.  Ada Trawczyńska, Mogielnica

Klasa otwarta mężczyzn:

1.  Cezary Godlewski, Warszawa

2.  Sebastian Mikutaniec, Warszawa

3.  Michał Suszczyński, Warszawa

Old-boys:

1.  Mariusz Wangryn, Mogielnica

2.  Marek Gil, Bartoszyce

3.  Wojciech Majchrzak, Częstochowa

 Amazonki:

1.  Alicja Godlewska, Warszawa

2.  Agnieszka Maj, Bartoszyce

3.  Helena Bobryk, Warszawa

 Trójki szkolne do lat 13:

1.  Dominika Wątora, Filip Barański, Łukasz Sowiński – Adamów

2.  Klaudia Orzołek – Nasiadki; Adam Latosiak – Mogielnica; Konrad Surgiewicz – Lelis

3.  Angelika Kalinowska, Małgorzata Skrzeczyńska, Michał Grochowski _ Olkowice

 Dwójki dziewcząt do lat 16:

1.  Monika Kalinowska – Adamów, Martyna Zdrojek – Warszawa

2.  Anna Grala – Lelis; Magdalena Zalewska – Ostrołęka

3.  Melania Kamińska - Nasiadki, Karolina Złotucha – Bartoszyce

Dwójki chłopców do lat 16:

1.  Piotr Błach, Patryk Janicki - Mogielnica

2.  Piotr Pawlak – Bartoszyce; Patryk Brzeski – Lelis

3.  Mateusz Kowalczyk, Mateusz Paluch – Warszawa

Dwójki mieszane powyżej 16 lat:

1.  Michał Suszczyński – Warszawa, Magdalena Stankiewicz – Bartoszyce

2.  Sebastian Mikutaniec, Patrycja Mikutaniec – Warszawa

3.  Marek Gil, Adriana Paszko – Bartoszyce.

 W zawodach wzięli udział  zawodnicy z 11 miejscowości; medale zdobywali reprezentanci 10 ośrodków ringo.